1 GENIEZ Alexandre
2 BIDARD François
3 DOMONT Axel
4 GASTAUER Ben
5 VENTURINI Clément
6 WARBASSE Larry
7 JAUREGUI Quentin
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
11 LAPORTE Christophe
12 CHÉTOUT Loïc
13 MATHIS Marco
14 PÉRICHON Pierre-Luc
15 SOUPE Geoffrey
16 VAN LERBERGHE Bert
17 WAEYTENS Zico
 
21 BERNARD Julien
22 FELLINE Fabio
23 KIRSCH Alex
25 PEDERSEN Mads
26 STUYVEN Jasper
27 THEUNS Edward
31 ARMIRAIL Bruno
32 MADOUAS Valentin
33 LUDVIGSSON Tobias
34 SARREAU Marc
35 DELAGE Mickaël
36 DUCHESNE Antoine
37 SEIGLE Romain
 
41 BENNETT Sean
42 BRESCHEL Matti
43 DOMBROWSKI Joe
44 LANGEVELD Sebastian
45 MODOLO Sacha
46 BERG Julius van den
47 VANMARCKE Sep
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
51 BONIFAZIO Niccolo
52 COUSIN Jérôme
53 HIVERT Jonathan
54 OURSELIN Paul
55 PICHOT Alexandre
56 TULIK Angélo
57 TURGIS Anthony
 
62 ARMÉE Sander
63 MERTZ Rémy
64 MONFORT Maxime
65 NAESEN Lawrence
66 VAN GOETHEM Brian
67 WOUTERS Enzo
tim
Vital Concept-B&B Hôtels
71 COQUARD Bryan
72 MORICE Julien
73 VAN GENECHTEN Jonas
74 GAUTIER Cyril
75 PACHER Quentin
76 RÉZA Kévin
77 ROLLAND Pierre
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
81 CAPIOT Amaury
82 ALLEGAERT Piet
83 DECLERCQ Benjamin
84 PLANCKAERT Edward
85 VAN GESTEL Dries
86 WARLOP Jordi
87 MENTEN Milan
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
91 COMBAUD Romain
92 GROSU Eduard
93 GUÉRIN Alexis
94 KASPERKIEWICZ Przemyslaw
95 NAVARDAUSKAS Ramunas
96 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
97 TRARIEUX Julien
 
tim
krajinaWALLONIE BRUXELLES
101 DEHAES Kenny
102 LIETAER Eliot
103 WIRTGEN Tom
104 MORTIER Julien
105 PLANCKAERT Baptiste
106 SIX Franklin
107 SPENGLER Lukas
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
111 FEILLU Brice
112 GESBERT Elie
113 HARDY Romain
114 LEDANOIS Kévin
115 GUERNALEC Thibault
116 WELTEN Bram
117 DANIEL Maxime
 
tim
krajinaWANTY - GOBERT CYCLING TEAM
121 DE DECKER Alfdan
122 DE GENDT Aimé
123 DEGAND Thomas
124 DEVRIENDT Tom
125 VLIEGEN Loïc
126 OFFREDO Yoann
127 VANSPEYBROUCK Pieter
tim
Corendon-Circus
131 DE BONDT Dries
132 DEVOLDER Stijn
133 STALLAERT Joeri
134 JANS Roy
135 JANSSENS Jimmy
136 RICKAERT Jonas
137 VERGAERDE Otto
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
141 NIČ Artem
142 BOJEV Igor
143 ŠALUNOV Jevgenij
144 ROVNIJ Ivan
145 PORSEV Alexander
146 KURIYANOV Stepan
147 VOROBJEV Anton
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
151 CATAFORD Alex
152 DEMPSTER Zak
153 JENSEN August
154 NIV Guy
155 PERRY Benjamin
156 SBARAGLI Kristian
157 VAN ASBROECK Tom
 
tim
krajinaSt. Michel - Auber 93
161 BALDO Nicolas
162 LE CUNFF Kévin
163 JAKIN Alo
164 HUREL Tony
165 MALDONADO Anthony
166 PAILLOT Yoann
167 NIEKERK Morné van
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
171 BAGÜES Aritz
172 ARISTI Mikel
173 LÓPEZ Juan
174 RODRIGUEZ Sergio
175 IRIZAR Julen
176 BARRENETXEA Ander
177 BERRADE Urko
 
tim
Amore & Vita - Prodir
181 FICARA Pierpaolo
182 MONCASSIN Maxence
183 BERNARDINETTI Marco
184 NIKA Iltjan
185 CELANO Danilo
186 LUKŠEVICS Viesturs
187 FREULER Jan
tim
krajinaNatura4Ever - Roubaix - Lille
191 MASSON Christophe
192 BARBIER Pierre
193 DERNIES Tom
194 VAUBOURZEIX Thomas
195 VERMEULEN Emiel
196 IDJOUADIENNE Pierre
197 LEROUX Samuel
 
tim
Team Colpack
201 BACCIO Paolo
202 COVI Alessandro
203 DURANTI Jalel
204 COLNAGHI Luca
205 MASOTTO Giulio
206 TONIATTI Andrea
tim
Sovač
211 REBELLIN Davide
212 HAMZA Abderrahmane
213 SAIDI Nassim
214 BELMOUKHTAR Boualem
215 ÉVRARD Laurent
216 BOUZIDI Mohamed
217 AURIGNAC Samy
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.