1 PEDERSEN Mads
2 SKUJINŠ Toms
4 BERNARD Julien
5 BRAMBILLA Gianluca
6 EG Niklas
7 GOGL Michaël
11 BASSO Leonardo
12 SWIFT Ben
13 DUNBAR Eddie
14 GOLAŠ Michal
15 MOSCON Gianni
16 PUCCIO Salvatore
17 GEOGHEGAN HART Tao
 
21 CARAPAZ Richard
22 VERONA Carlos
23 CASTRILLO Jaime
24 BARBERO Carlos
25 SÜTTERLIN Jasha
26 PRADES Edu
32 BENNETT George
33 BOUWMAN Koen
34 DE PLUS Laurens
35 GESINK Robert
36 KRUIJSWIJK Steven
37 KUSS Sepp
 
41 FORMOLO Davide
42 MAJKA Rafal
43 BENEDETTI Cesare
44 BUCHMANN Emanuel
45 KONRAD Patrick
46 MÜHLBERGER Gregor
47 SCHACHMANN Maximilian
52 AGNOLI Valerio
53 CARUSO Damiano
54 COLBRELLI Sonny
55 CORTINA Iván
56 TEUNS Dylan
57 PADUN Mark
 
61 FUGLSANG Jakob
62 BALLERINI Davide
63 BOARO Manuele
64 CATALDO Dario
65 GIDICH Jevgenij
66 HOULE Hugo
67 SÁNCHEZ Luis León
71 MARTIN Dan
72 CONTI Valério
73 MORI Manuele
74 PETILLI Simone
75 POLANC Jan
76 RIABUSHENKO Aleksandr
 
81 BIDARD François
82 CHAMPOUSSIN Clément
83 CHÉREL Mikaël
84 FRANK Mathias
85 GASTAUER Ben
86 LATOUR Pierre
87 WARBASSE Larry
91 ARMÉE Sander
92 BENOOT Tiesj
93 MARCZYŇSKI Tomasz
94 MERTZ Rémy
95 VAN MOER Brent
96 VANENDERT Jelle
97 WELLENS Tim
 
102 FRÖHLINGER Johannes
103 SALMON Martin
104 HAMILTON Chris
105 POWER Robert
106 STORER Michael
107 HINDLEY Jai
111 MOLARD Rudy
112 BONNET William
113 MADOUAS Valentin
114 FRANKINY Kilian
115 MORABITO Steve
116 REICHENBACH Sébastien
117 GAUDU David
 
121 CLARKE Simon
122 BENNETT Sean
123 BROWN Nathan
124 CARTHY Hugh
125 HIGUITA Sergio
126 KANGERT Tanel
127 WOODS Michael
132 VALGREN Michael
133 GEBREIGZABHEIR Amanuel
134 VAN RENSBURG Reinardt
135 MÄDER Gino
136 MEINTJES Louis
137 WYSS Danilo
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
141 ARANBURU Álex
142 ČERNECKIJ Sergej
143 IRISARRI Jon
144 LASTRA Jonathan
145 MALUCELLI Matteo
146 RODRÍGUEZ Cristian
147 ABERASTURI Jon
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
151 ÁVILA Edwin
152 ANDEMESKEL Awet
153 EARLE Nathan
154 GOLDSTEIN Omer
155 CATAFORD Alex
156 PLAZA Rubén
157 SBARAGLI Kristian
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
161 BARBIN Enrico
162 CARBONI Giovanni
163 COVILI Luca
164 ORSINI Umberto
165 ROMANO Francesco
166 ROTA Lorenzo
167 ALBANESE Vincenzo
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
171 ATAPUMA Darwin
172 EDET Nicolas
173 HANSEN Jesper
174 HERRADA José
175 MATÉ Luis Angel
176 PEREZ Anthony
177 ROSSETTO Stéphane
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
181 NIČ Artem
182 ROVNIJ Ivan
183 BOJEV Igor
184 RIKUNOV Petr
185 RIBALKIN Alexej
186 ŠALUNOV Jevgenij
187 ŠILOV, Sergej
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
191 GAVAZZI Francesco
192 BAIS Mattia
193 CATTANEO Mattia
194 FLÓREZ Miguel
195 FRAPPORTI Mattia
196 RAVANELLI Simone
197 VENDRAME Andrea
 
tim
krajinaNERI SOTTOLI SELLE IT. KTM
201 BONGIORNO Manuel
202 GABBURO Davide
203 FORTUNATO Lorenzo
204 SCHÖNBERGER Sebastian
205 VELASCO Simone
206 VISCONTI Giovanni
207 ZARDINI Edoardo
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
211 CANOLA Marco
212 ACOSTA Ruben
213 BOU Joan
214 BAGIOLI Nicola
215 NAKANE Hideto
216 OSORIO Alejandro
217 ZACCANTI Filippo
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.