Boucles de la Mayenne 2016 (2.1), 2. - 5. júna (556 km) - 42. ročník
P | 2.6. | Laval > Laval | 4,5 km | Coquard | ||
1. | 3.6. | Saint-Berthevin > Craon | 190 km | Chicchi | ||
2. | 4.6. | Laval > Villaines-la-Juhel | 182 km | Coquard | ||
3. | 5.6. | Juvigné > Laval | 180 km | víťaz ? |
Štartová listina |
P | 2.6. | Laval > Laval | 4,5 km | Coquard |
Doma na nižších pretekoch je v tejto sezóne Bryan Coquard absolútnym dominátorom. Suverénne ovládol aj prológ Boucles de la Mayenne a dosiahol deviaty triumf v sezóne. V rovinatých pretekoch bude veľmi náročné ho o celkový triumf pripraviť.
Výsledky | ||||||||
1. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 05:45 | 14 | ||||
2. | LE BON Johan | FDJ | 00:05 | 5 | ||||
3. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:10 | 3 | ||||
4. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 00:10 | |||||
5. | PETIT Adrien | Direct Energie | 00:10 | |||||
6. | BOL Cees | Rabobank Development Team | 00:11 |
7. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:13 | ||
8. | McLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 00:13 | ||
9. | TUSVELD Martijn | Rabobank Development Team | 00:14 | ||
10. | SARREAU Marc | FDJ | 00:14 | ||
11. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 00:14 | nbsp; | |
12. | VAN DER POEL Mathieu | BKCP - Corendon | 00:14 | ||
13. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 00:15 | ||
14. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:15 | ||
15. | WURTZ SCHMITZ Mads | Team Trefor | 00:15 | ||
16. | MEISEN Marcel | Team Kuota-Lotto | 00:16 | ||
17. | DUVAL Julien | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:16 | ||
18. | OFFREDO Yoann | FDJ | 00:16 | ||
19. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 00:16 | ||
20. | RICKAERT Jonas | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:16 | ||
21. | BARBIER Rudy | Roubaix Lille Métropole | 00:16 | ||
22. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 00:17 | ||
23. | SÉNÉCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:18 | ||
24. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:18 | ||
25. | STEELS Stijn | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:18 | ||
26. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 00:18 | ||
27. | GODRIE Stan | Rabobank Development Team | 00:19 | ||
28. | VEREECKEN Nicolas | An Post - Chain Reaction | 00:19 | ||
29. | HUPPERTZ Joshua | Team Kuota-Lotto | 00:19 | ||
30. | DE GENDT Aime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:19 | ||
31. | GENE Yohann | Direct Energie | 00:20 | ||
32. | VAN DER POEL David | BKCP - Corendon | 00:20 | ||
33. | DASSONVILLE Flavien | HP BTP - Auber93 | 00:20 | ||
34. | MAS Lluís Guillermo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:20 | ||
35. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 00:20 | ||
36. | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | 00:21 | ||
37. | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | 00:21 | ||
38. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:22 | ||
39. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:22 | ||
40. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:22 | ||
41. | BOVENHUIS Jasper | An Post - Chain Reaction | 00:22 | ||
42. | VANTOMME Maxime | Roubaix Lille Métropole | 00:22 | ||
43. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:23 | ||
44. | LEVEAU Jeremy | Roubaix Lille Métropole | 00:23 | ||
45. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:23 | ||
46. | KERBY Jordan | Drapac Professional Cycling | 00:23 | ||
47. | TULIK Angelo | Direct Energie | 00:23 | ||
48. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 00:24 | ||
49. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:24 | ||
50. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:24 | ||
51. | HATZ Christopher | Team Kuota-Lotto | 00:24 | ||
52. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:24 | ||
53. | STAŠ Mamir | Gazprom-RusVelo | 00:25 | ||
54. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 00:26 | ||
55. | JAKIN Alo | HP BTP - Auber93 | 00:26 | ||
56. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:26 | ||
57. | GONCALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 00:26 | ||
58. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:27 | ||
59. | LOWNDES Jason | Drapac Professional Cycling | 00:27 | ||
60. | TURGIS Jimmy | Roubaix Lille Métropole | 00:27 | ||
61. | LEBRETON Kévin | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:28 | ||
62. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 00:28 | ||
63. | MCCONVEY Connor | An Post - Chain Reaction | 00:28 | ||
64. | BAGÜES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:29 | ||
65. | WALSLEBEN Philipp | BKCP - Corendon | 00:29 | ||
66. | MADRAZO Ángel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:29 | ||
67. | ROSTOLLAN Thomas | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:30 | ||
68. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 00:30 | ||
69. | FREIENSTEIN Raphael | Team Kuota-Lotto | 00:30 | ||
70. | NIEUWENHUIS Joris | Rabobank Development Team | 00:31 | ||
71. | STRAND GALTA Fredrik | Delko Marseille Provence KTM | 00:31 | ||
72. | GUYOT Yann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:31 | ||
73. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:31 | ||
74. | TALIANI Alessio | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:32 | ||
75. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 00:32 | ||
76. | BOROS Michael | BKCP - Corendon | 00:32 | ||
77. | ASGREEN Kasper | Team Trefor | 00:33 | ||
78. | FODER HOLM Daniel | Team Trefor | 00:33 | ||
79. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:33 | ||
80. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:33 | ||
81. | SINNER Benoit | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:33 | ||
82. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:33 | ||
83. | PEREIRA Florent | Roubaix Lille Métropole | 00:34 | ||
84. | WASTYN Emiel | An Post - Chain Reaction | 00:34 | ||
85. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 00:34 | ||
86. | BAESTAENS Vincent | BKCP - Corendon | 00:34 | ||
87. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:34 | ||
88. | NIKOLAJEV Sergej | Gazprom-RusVelo | 00:35 | ||
89. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:35 | ||
90. | MENUT David | HP BTP - Auber93 | 00:35 | ||
91. | JEPPESEN Andreas Hyldgaard | Team Trefor | 00:35 | ||
92. | GIRAUD Benjamin | Delko Marseille Provence KTM | 00:36 | ||
93. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:36 | ||
94. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:37 | ||
95. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:37 | ||
96. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 00:37 | ||
97. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:38 | ||
98. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:38 | ||
99. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:39 | ||
100. | KNAUP Tobias | Team Kuota-Lotto | 00:40 | ||
101. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:41 | ||
102. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 00:41 | ||
103. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 00:41 | ||
104. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:42 | ||
105. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 00:42 | ||
106. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 00:42 | ||
107. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 00:42 | ||
108. | MANZIN Lorrenzo | FDJ | 00:42 | ||
109. | WEINZHEIMER Richard | Team Kuota-Lotto | 00:42 | ||
110. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:43 | ||
111. | YSSAAD Yannis | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:44 | ||
112. | KUSTADINČEV Roman | Gazprom-RusVelo | 00:45 | ||
113. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:45 | ||
114. | HOEYBERGHS Daan | BKCP - Corendon | 00:46 | ||
115. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:47 | ||
116. | MALDONADO Anthony | HP BTP - Auber93 | 00:48 | ||
117. | SCHREIBER Manuel | Team Vorarlberg | 00:48 | ||
118. | LAAS Martin | Delko Marseille Provence KTM | 00:49 | ||
119. | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | 00:52 | ||
120. | NIEUWPOORT Jelle | Rabobank Development Team | 00:53 | ||
121. | GUNST Davy | Rabobank Development Team | 00:53 | ||
122. | KENT-SPARK Oliver | An Post - Chain Reaction | 00:55 | ||
123. | RIIS Thomas Nybo | Team Trefor | 00:56 | ||
124. | WILSON Jack | An Post - Chain Reaction | 00:58 | ||
125. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 01:03 | ||
126. | MOBERG JORGENSEN Christian | Team Trefor | 01:12 |
1. | 3.6. | Saint-Berthevin > Craon | 190 km | Chicchi |
Taliansky veterán a dlhoročný profík Francesco Chicchi (Androni) po ročných suchotách konečne zvíťazil a na druhú pozíciu tentoraz odsunul Thomasa Boudata z Direct Energie. Ten prekvapujúco dostal prednosť pred Bryanom Coquardom, zrejme kvôli bonifikáciám, ktoré aj získal. Coquard finišoval piaty. Obaja sú celkovo na prvých dvoch pozíciách.
Výsledky | ||||||||
1. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 4:32:13 | 14 | ||||
2. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:00 | 5 | ||||
3. | DUVAL Julien | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | 3 | ||||
4. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | |||||
5. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 00:00 | |||||
6. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 |
7. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
8. | SARREAU Marc | FDJ | 00:00 | ||
9. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
10. | BARBIER Rudy | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
11. | RICKAERT Jonas | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
12. | McLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
13. | MENUT David | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
14. | VAN DER POEL Mathieu | BKCP - Corendon | 00:00 | ||
15. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
16. | VEREECKEN Nicolas | An Post - Chain Reaction | 00:00 | ||
17. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
18. | GUNST Davy | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
19. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
20. | RIIS Thomas Nybo | Team Trefor | 00:00 | ||
21. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
22. | WURTZ SCHMITZ Mads | Team Trefor | 00:00 | ||
23. | YSSAAD Yannis | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
24. | PETIT Adrien | Direct Energie | 00:00 | ||
25. | JAKIN Alo | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
26. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
27. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
28. | MAS Lluís Guillermo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
29. | MADRAZO Ángel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
30. | OFFREDO Yoann | FDJ | 00:00 | ||
31. | BOL Cees | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
32. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
33. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
34. | TUSVELD Martijn | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
35. | NIEUWENHUIS Joris | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
36. | MCCONVEY Connor | An Post - Chain Reaction | 00:00 | ||
37. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
38. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
39. | VAN DER POEL David | BKCP - Corendon | 00:00 | ||
40. | TURGIS Jimmy | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
41. | STEELS Stijn | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
42. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
43. | PEREIRA Florent | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
44. | LOWNDES Jason | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
45. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
46. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
47. | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
48. | HATZ Christopher | Team Kuota-Lotto | 00:00 | ||
49. | DE GENDT Aime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
50. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
51. | MEISEN Marcel | Team Kuota-Lotto | 00:00 | ||
52. | BAGÜES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
53. | GONCALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
54. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
55. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
56. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
57. | HUPPERTZ Joshua | Team Kuota-Lotto | 00:00 | ||
58. | NIEUWPOORT Jelle | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
59. | STAŠ Mamir | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
60. | WEINZHEIMER Richard | Team Kuota-Lotto | 00:00 | ||
61. | DASSONVILLE Flavien | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
62. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 00:00 | ||
63. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
64. | NIKOLAJEV Sergej | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
65. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
66. | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
67. | TALIANI Alessio | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
68. | SÉNÉCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
69. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:00 | ||
70. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
71. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
72. | TULIK Angelo | Direct Energie | 00:00 | ||
73. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
74. | KNAUP Tobias | Team Kuota-Lotto | 00:00 | ||
75. | WILSON Jack | An Post - Chain Reaction | 00:00 | ||
76. | VANTOMME Maxime | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
77. | BAESTAENS Vincent | BKCP - Corendon | 00:00 | ||
78. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
79. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
80. | JEPPESEN Andreas Hyldgaard | Team Trefor | 00:00 | ||
81. | ASGREEN Kasper | Team Trefor | 00:00 | ||
82. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
83. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
84. | ROSTOLLAN Thomas | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
85. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
86. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
87. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | ||
88. | GUYOT Yann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
89. | LE BON Johan | FDJ | 00:00 | ||
90. | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
91. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
92. | KUSTADINČEV Roman | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
93. | FREIENSTEIN Raphael | Team Kuota-Lotto | 00:00 | ||
94. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
95. | LEVEAU Jeremy | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
96. | WALSLEBEN Philipp | BKCP - Corendon | 00:00 | ||
97. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
98. | GENE Yohann | Direct Energie | 00:00 | ||
99. | FODER HOLM Daniel | Team Trefor | 00:00 | ||
100. | MOBERG JORGENSEN Christian | Team Trefor | 00:00 | ||
101. | MANZIN Lorrenzo | FDJ | 00:00 | ||
102. | LAAS Martin | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
103. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:21 | ||
104. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 00:35 | ||
105. | GIRAUD Benjamin | Delko Marseille Provence KTM | 00:35 | ||
106. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
107. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 00:43 | ||
108. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:43 | ||
109. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 00:46 | ||
110. | SINNER Benoit | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:48 | ||
111. | GODRIE Stan | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
112. | MALDONADO Anthony | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
113. | SCHREIBER Manuel | Team Vorarlberg | 01:06 | ||
114. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 01:49 | ||
115. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 02:12 | ||
116. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 02:25 | ||
117. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 02:31 | ||
118. | BOROS Michael | BKCP - Corendon | 02:47 | ||
119. | KENT-SPARK Oliver | An Post - Chain Reaction | 03:01 | ||
120. | STRAND GALTA Fredrik | Delko Marseille Provence KTM | 03:01 | ||
121. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 03:52 | ||
122. | KERBY Jordan | Drapac Professional Cycling | 03:52 | ||
123. | BOVENHUIS Jasper | An Post - Chain Reaction | 03:52 | ||
124. | HOEYBERGHS Daan | BKCP - Corendon | 04:42 | ||
125. | LEBRETON Kévin | Equipe Cycliste Armée de Terre | 05:00 | ||
DNF | WASTYN Emiel | An Post - Chain Reaction | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 4:37:58 | 3 | ||||
2. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:04 | |||||
3. | LE BON Johan | FDJ | 00:05 | |||||
4. | PETIT Adrien | Direct Energie | 00:10 | |||||
5. | BOL Cees | Rabobank Development Team | 00:11 | |||||
6. | DUVAL Julien | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:12 |
7. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:13 | ||
8. | McLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 00:13 | ||
9. | TUSVELD Martijn | Rabobank Development Team | 00:14 | ||
10. | SARREAU Marc | FDJ | 00:14 | ||
11. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 00:14 | ||
12. | VAN DER POEL Mathieu | BKCP - Corendon | 00:14 | ||
13. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 00:15 | ||
14. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:15 | ||
15. | WURTZ SCHMITZ Mads | Team Trefor | 00:15 | ||
16. | MEISEN Marcel | Team Kuota-Lotto | 00:16 | ||
17. | OFFREDO Yoann | FDJ | 00:16 | ||
18. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 00:16 | ||
19. | RICKAERT Jonas | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:16 | ||
20. | BARBIER Rudy | Roubaix Lille Métropole | 00:16 | ||
21. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 00:17 | ||
22. | SÉNÉCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:18 | ||
23. | STEELS Stijn | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:18 | ||
24. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 00:18 | ||
25. | GODRIE Stan | Rabobank Development Team | 00:19 | ||
26. | VEREECKEN Nicolas | An Post - Chain Reaction | 00:19 | ||
27. | HUPPERTZ Joshua | Team Kuota-Lotto | 00:19 | ||
28. | DE GENDT Aime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:19 | ||
29. | GENE Yohann | Direct Energie | 00:20 | ||
30. | VAN DER POEL David | BKCP - Corendon | 00:20 | ||
31. | DASSONVILLE Flavien | HP BTP - Auber93 | 00:20 | ||
32. | MAS Lluís Guillermo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:20 | ||
33. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 00:20 | ||
34. | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | 00:21 | ||
35. | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | 00:21 | ||
36. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:22 | ||
37. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:22 | ||
38. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:22 | ||
39. | VANTOMME Maxime | Roubaix Lille Métropole | 00:22 | ||
40. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:23 | ||
41. | LEVEAU Jeremy | Roubaix Lille Métropole | 00:23 | ||
42. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:23 | ||
43. | TULIK Angelo | Direct Energie | 00:23 | ||
44. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 00:24 | ||
45. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:24 | ||
46. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:24 | ||
47. | HATZ Christopher | Team Kuota-Lotto | 00:24 | ||
48. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:24 | ||
49. | STAŠ Mamir | Gazprom-RusVelo | 00:25 | ||
50. | JAKIN Alo | HP BTP - Auber93 | 00:26 | ||
51. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:26 | ||
52. | GONCALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 00:26 | ||
53. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:27 | ||
54. | LOWNDES Jason | Drapac Professional Cycling | 00:27 | ||
55. | TURGIS Jimmy | Roubaix Lille Métropole | 00:27 | ||
56. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 00:28 | ||
57. | MCCONVEY Connor | An Post - Chain Reaction | 00:28 | ||
58. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:29 | ||
59. | BAGÜES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:29 | ||
60. | WALSLEBEN Philipp | BKCP - Corendon | 00:29 | ||
61. | MADRAZO Ángel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:29 | ||
62. | ROSTOLLAN Thomas | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:30 | ||
63. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 00:30 | ||
64. | FREIENSTEIN Raphael | Team Kuota-Lotto | 00:30 | ||
65. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:30 | ||
66. | NIEUWENHUIS Joris | Rabobank Development Team | 00:31 | ||
67. | GUYOT Yann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:31 | ||
68. | TALIANI Alessio | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:32 | ||
69. | ASGREEN Kasper | Team Trefor | 00:32 | ||
70. | FODER HOLM Daniel | Team Trefor | 00:33 | ||
71. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:33 | ||
72. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:33 | ||
73. | PEREIRA Florent | Roubaix Lille Métropole | 00:34 | ||
74. | BAESTAENS Vincent | BKCP - Corendon | 00:34 | ||
75. | NIKOLAJEV Sergej | Gazprom-RusVelo | 00:35 | ||
76. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:35 | ||
77. | MENUT David | HP BTP - Auber93 | 00:35 | ||
78. | JEPPESEN Andreas Hyldgaard | Team Trefor | 00:35 | ||
79. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:36 | ||
80. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:37 | ||
81. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 00:37 | ||
82. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:38 | ||
83. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:38 | ||
84. | KNAUP Tobias | Team Kuota-Lotto | 00:40 | ||
85. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:41 | ||
86. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 00:41 | ||
87. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 00:41 | ||
88. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:42 | ||
89. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 00:42 | ||
90. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 00:42 | ||
91. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 00:42 | ||
92. | MANZIN Lorrenzo | FDJ | 00:42 | ||
93. | WEINZHEIMER Richard | Team Kuota-Lotto | 00:42 | ||
94. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:43 | ||
95. | YSSAAD Yannis | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:44 | ||
96. | KUSTADINČEV Roman | Gazprom-RusVelo | 00:45 | ||
97. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:45 | ||
98. | MALDONADO Anthony | HP BTP - Auber93 | 00:48 | ||
99. | LAAS Martin | Delko Marseille Provence KTM | 00:49 | ||
100. | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | 00:52 | ||
101. | NIEUWPOORT Jelle | Rabobank Development Team | 00:53 | ||
102. | GUNST Davy | Rabobank Development Team | 00:53 | ||
103. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 00:56 | ||
104. | RIIS Thomas Nybo | Team Trefor | 00:56 | ||
105. | WILSON Jack | An Post - Chain Reaction | 00:58 | ||
106. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:58 | ||
107. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 01:01 | ||
108. | GIRAUD Benjamin | Delko Marseille Provence KTM | 01:11 | ||
109. | MOBERG JORGENSEN Christian | Team Trefor | 01:12 | ||
110. | SINNER Benoit | Equipe Cycliste Armée de Terre | 01:15 | ||
111. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 01:17 | ||
112. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 01:46 | ||
113. | SCHREIBER Manuel | Team Vorarlberg | 01:54 | ||
114. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 02:22 | ||
115. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 02:49 | ||
116. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 02:55 | ||
117. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 02:59 | ||
118. | BOROS Michael | BKCP - Corendon | 03:19 | ||
119. | STRAND GALTA Fredrik | Delko Marseille Provence KTM | 03:32 | ||
120. | KENT-SPARK Oliver | An Post - Chain Reaction | 03:56 | ||
121. | BOVENHUIS Jasper | An Post - Chain Reaction | 04:14 | ||
122. | KERBY Jordan | Drapac Professional Cycling | 04:15 | ||
123. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 04:24 | ||
124. | LEBRETON Kévin | Equipe Cycliste Armée de Terre | 05:28 | ||
125. | HOEYBERGHS Daan | BKCP - Corendon | 05:28 |
2. | 4.6. | Laval > Villaines-la-Juhel | 182 km | Coquard |
V sobotu to už znova v Direct Energie zahrali na Bryana Coquarda a nesklamal ich. Získal druhý triumf na týchto pretekoch a zvýšil náskok na čele celkového poradia.
Výsledky | ||||||||
1. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 4:16:52 | 14 | ||||
2. | VANTOMME Maxime | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | 5 | ||||
3. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 3 | ||||
4. | McLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | |||||
5. | MANZIN Lorrenzo | FDJ | 00:00 | |||||
6. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 |
7. | DUVAL Julien | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
8. | LEVEAU Jeremy | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
9. | MALDONADO Anthony | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
10. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
11. | MEISEN Marcel | Team Kuota-Lotto | 00:00 | ||
12. | VEREECKEN Nicolas | An Post - Chain Reaction | 00:00 | ||
13. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
14. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
15. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
16. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
17. | RICKAERT Jonas | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
18. | JAKIN Alo | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
19. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
20. | GODRIE Stan | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
21. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
22. | WURTZ SCHMITZ Mads | Team Trefor | 00:00 | ||
23. | OFFREDO Yoann | FDJ | 00:00 | ||
24. | BAGÜES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
25. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
26. | TURGIS Jimmy | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
27. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
28. | SÉNÉCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
29. | STEELS Stijn | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
30. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
31. | YSSAAD Yannis | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
32. | LE BON Johan | FDJ | 00:00 | ||
33. | MADRAZO Ángel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
34. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:00 | ||
35. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
36. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
37. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
38. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
39. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
40. | TULIK Angelo | Direct Energie | 00:00 | ||
41. | BOL Cees | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
42. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
43. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
44. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
45. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 00:00 | ||
46. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
47. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
48. | PEREIRA Florent | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
49. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
50. | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
51. | VAN DER POEL Mathieu | Beobank - Corendon | 00:00 | ||
52. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
53. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | ||
54. | HATZ Christopher | Team Kuota-Lotto | 00:00 | ||
55. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
56. | GUYOT Yann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
57. | HOEYBERGHS Daan | Beobank - Corendon | 00:00 | ||
58. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | ||
59. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
60. | GUNST Davy | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
61. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
62. | DE GENDT Aime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
63. | NIEUWENHUIS Joris | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
64. | MCCONVEY Connor | An Post - Chain Reaction | 00:00 | ||
65. | VAN DER POEL David | Beobank - Corendon | 00:00 | ||
66. | SARREAU Marc | FDJ | 00:00 | ||
67. | TALIANI Alessio | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
68. | TUSVELD Martijn | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
69. | BOROS Michael | Beobank - Corendon | 00:00 | ||
70. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:17 | ||
71. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:17 | ||
72. | ROSTOLLAN Thomas | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:17 | ||
73. | FREIENSTEIN Raphael | Team Kuota-Lotto | 00:17 | ||
74. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 00:17 | ||
75. | BOVENHUIS Jasper | An Post - Chain Reaction | 00:17 | ||
76. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:17 | ||
77. | RIIS Thomas Nybo | Team Trefor | 00:17 | ||
78. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 00:17 | ||
79. | NIKOLAJEV Sergej | Gazprom-RusVelo | 00:17 | ||
80. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:17 | ||
81. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:25 | ||
82. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:32 | ||
83. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:37 | ||
84. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:37 | ||
85. | HUPPERTZ Joshua | Team Kuota-Lotto | 00:59 | ||
86. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 01:32 | ||
87. | KENT-SPARK Oliver | An Post - Chain Reaction | 02:14 | ||
88. | NIEUWPOORT Jelle | Rabobank Development Team | 02:32 | ||
89. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 03:33 | ||
90. | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | 03:33 | ||
91. | BAESTAENS Vincent | Beobank - Corendon | 03:38 | ||
92. | ASGREEN Kasper | Team Trefor | 04:19 | ||
93. | KNAUP Tobias | Team Kuota-Lotto | 05:46 | ||
94. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:46 | ||
95. | JEPPESEN Andreas Hyldgaard | Team Trefor | 05:46 | ||
96. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 05:46 | ||
97. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 08:46 | ||
98. | WEINZHEIMER Richard | Team Kuota-Lotto | 08:46 | ||
99. | MENUT David | HP BTP - Auber93 | 08:46 | ||
100. | MAS Lluís Guillermo | Caja Rural - Seguros RGA | 08:46 | ||
101. | GONCALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 08:46 | ||
102. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 08:46 | ||
103. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 08:46 | ||
104. | GENE Yohann | Direct Energie | 08:50 | ||
105. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 08:51 | ||
106. | WILSON Jack | An Post - Chain Reaction | 11:41 | ||
107. | PETIT Adrien | Direct Energie | 13:03 | ||
108. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:03 | ||
109. | MOBERG JORGENSEN Christian | Team Trefor | 13:03 | ||
110. | STAŠ Mamir | Gazprom-RusVelo | 13:03 | ||
111. | KERBY Jordan | Drapac Professional Cycling | 16:37 | ||
112. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 16:37 | ||
113. | LOWNDES Jason | Drapac Professional Cycling | 18:04 | ||
114. | STRAND GALTA Fredrik | Delko Marseille Provence KTM | 18:04 | ||
115. | KUSTADINČEV Roman | Gazprom-RusVelo | 28:21 | ||
DNS | GIRAUD Benjamin | Delko Marseille Provence KTM | neštart. | ||
DNS | FODER HOLM Daniel | Team Trefor | neštart. | ||
DNF | BARBIER Rudy | Roubaix Lille Métropole | odstúpil | ||
DNF | DASSONVILLE Flavien | HP BTP - Auber93 | odstúpil | ||
DNF | LAAS Martin | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | LEBRETON Kévin | Equipe Cycliste Armée de Terre | odstúpil | ||
DNF | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | odstúpil | ||
DNF | SCHREIBER Manuel | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | SINNER Benoit | Equipe Cycliste Armée de Terre | odstúpil | ||
DNF | WALSLEBEN Philipp | Beobank - Corendon | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 8:54:38 | 3 | ||||
2. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:16 | |||||
3. | LE BON Johan | FDJ | 00:17 | |||||
4. | BOL Cees | Rabobank Development Team | 00:23 | |||||
5. | DUVAL Julien | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:24 | |||||
6. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:25 |
7. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 00:25 | ||
8. | McLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 00:25 | ||
9. | VAN DER POEL Mathieu | Beobank - Corendon | 00:25 | ||
10. | TUSVELD Martijn | Rabobank Development Team | 00:26 | ||
11. | SARREAU Marc | FDJ | 00:26 | ||
12. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 00:26 | ||
13. | MEISEN Marcel | Team Kuota-Lotto | 00:27 | ||
14. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 00:27 | ||
15. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:27 | ||
16. | WURTZ SCHMITZ Mads | Team Trefor | 00:27 | ||
17. | OFFREDO Yoann | FDJ | 00:28 | ||
18. | VANTOMME Maxime | Roubaix Lille Métropole | 00:28 | ||
19. | RICKAERT Jonas | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:28 | ||
20. | SÉNÉCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:30 | ||
21. | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | 00:30 | ||
22. | STEELS Stijn | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:30 | ||
23. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 00:30 | ||
24. | GODRIE Stan | Rabobank Development Team | 00:31 | ||
25. | VEREECKEN Nicolas | An Post - Chain Reaction | 00:31 | ||
26. | DE GENDT Aime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:31 | ||
27. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:32 | ||
28. | VAN DER POEL David | Beobank - Corendon | 00:32 | ||
29. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:34 | ||
30. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:34 | ||
31. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:35 | ||
32. | LEVEAU Jeremy | Roubaix Lille Métropole | 00:35 | ||
33. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:35 | ||
34. | TULIK Angelo | Direct Energie | 00:35 | ||
35. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 00:36 | ||
36. | HATZ Christopher | Team Kuota-Lotto | 00:36 | ||
37. | JAKIN Alo | HP BTP - Auber93 | 00:38 | ||
38. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:38 | ||
39. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:39 | ||
40. | TURGIS Jimmy | Roubaix Lille Métropole | 00:39 | ||
41. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 00:40 | ||
42. | MCCONVEY Connor | An Post - Chain Reaction | 00:40 | ||
43. | BAGÜES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:41 | ||
44. | MADRAZO Ángel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:41 | ||
45. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 00:42 | ||
46. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:42 | ||
47. | NIEUWENHUIS Joris | Rabobank Development Team | 00:43 | ||
48. | GUYOT Yann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:43 | ||
49. | TALIANI Alessio | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:44 | ||
50. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:45 | ||
51. | PEREIRA Florent | Roubaix Lille Métropole | 00:46 | ||
52. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 00:46 | ||
53. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:48 | ||
54. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:49 | ||
55. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 00:49 | ||
56. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:50 | ||
57. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:51 | ||
58. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 00:53 | ||
59. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 00:53 | ||
60. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 00:54 | ||
61. | MANZIN Lorrenzo | FDJ | 00:54 | ||
62. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:55 | ||
63. | YSSAAD Yannis | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:56 | ||
64. | ROSTOLLAN Thomas | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:59 | ||
65. | FREIENSTEIN Raphael | Team Kuota-Lotto | 00:59 | ||
66. | MALDONADO Anthony | HP BTP - Auber93 | 01:00 | ||
67. | BALDO Nicolas | Team Roth | 01:02 | ||
68. | NIKOLAJEV Sergej | Gazprom-RusVelo | 01:04 | ||
69. | GUNST Davy | Rabobank Development Team | 01:05 | ||
70. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 01:08 | ||
71. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 01:10 | ||
72. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 01:10 | ||
73. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 01:11 | ||
74. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 01:13 | ||
75. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 01:13 | ||
76. | RIIS Thomas Nybo | Team Trefor | 01:25 | ||
77. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 01:29 | ||
78. | HUPPERTZ Joshua | Team Kuota-Lotto | 01:30 | ||
79. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 02:51 | ||
80. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 03:07 | ||
81. | BOROS Michael | Beobank - Corendon | 03:31 | ||
82. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:36 | ||
83. | NIEUWPOORT Jelle | Rabobank Development Team | 03:37 | ||
84. | BAESTAENS Vincent | Beobank - Corendon | 04:24 | ||
85. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 04:33 | ||
86. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 04:36 | ||
87. | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | 04:37 | ||
88. | BOVENHUIS Jasper | An Post - Chain Reaction | 04:43 | ||
89. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 05:02 | ||
90. | ASGREEN Kasper | Team Trefor | 05:03 | ||
91. | HOEYBERGHS Daan | Beobank - Corendon | 05:40 | ||
92. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 06:16 | ||
93. | KENT-SPARK Oliver | An Post - Chain Reaction | 06:22 | ||
94. | JEPPESEN Andreas Hyldgaard | Team Trefor | 06:33 | ||
95. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 06:36 | ||
96. | KNAUP Tobias | Team Kuota-Lotto | 06:38 | ||
97. | MAS Lluís Guillermo | Caja Rural - Seguros RGA | 09:18 | ||
98. | GENE Yohann | Direct Energie | 09:22 | ||
99. | GONCALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 09:24 | ||
100. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 09:33 | ||
101. | MENUT David | HP BTP - Auber93 | 09:33 | ||
102. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 09:40 | ||
103. | WEINZHEIMER Richard | Team Kuota-Lotto | 09:40 | ||
104. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 10:04 | ||
105. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 10:44 | ||
106. | WILSON Jack | An Post - Chain Reaction | 12:51 | ||
107. | PETIT Adrien | Direct Energie | 13:25 | ||
108. | STAŠ Mamir | Gazprom-RusVelo | 13:40 | ||
109. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:44 | ||
110. | MOBERG JORGENSEN Christian | Team Trefor | 14:27 | ||
111. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 17:31 | ||
112. | LOWNDES Jason | Drapac Professional Cycling | 18:43 | ||
113. | KERBY Jordan | Drapac Professional Cycling | 21:04 | ||
114. | STRAND GALTA Fredrik | Delko Marseille Provence KTM | 21:48 | ||
115. | KUSTADINČEV Roman | Gazprom-RusVelo | 29:18 |
- organizátori profily etáp nezostavili...