Tour of Hainan 2016 (2.HC), 22. - 30. októbra (1507 km) - 11. ročník
1. | 22.10. | Xinglong > Xinglong | 88 km | Andriato | ||
2. | 23.10. | Xinglong > Haikou | 230 km | Tleubajev | ||
3. | 24.10. | Haikou > Chengmai | 208 km | Walscheid | ||
4. | 25.10. | Chengmai > Danzhou | 159 km | Walscheid | ||
5. | 26.10. | Danzhou > Changjiang | 185 km | Walscheid | ||
6. | 27.10. | Changjiang > Wuzhishan | 197 km | Mohorič | ||
7. | 28.10. | Wuzhishan > Sanya | 127 km | Walscheid | ||
8. | 29.10. | Sanya > Qiongzhong | 166 km | Lutsenko | ||
9. | 30.10. | Qiongzhong > Xinglong | 145 km | Walscheid |
Štartová listina |
1. | 22.10. | Xinglong > Xinglong | 88 km | Andriato |
Výsledky | ||||||||
1. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 1:55:10 | 20 | ||||
2. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 00:00 | 10 | ||||
3. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 00:00 | 5 | ||||
4. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:00 | |||||
5. | ANDERSEN Asbjørn Kragh | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | |||||
6. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:00 |
7. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 00:00 | ||
8. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
9. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:00 | ||
10. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
11. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | ||
12. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
13. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
14. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
15. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 00:00 | ||
16. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
17. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
18. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
19. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
20. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 00:00 | ||
21. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
22. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
23. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
24. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
25. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
26. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
27. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 00:00 | ||
28. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
29. | JAUN Lukas | Team Roth | 00:00 | ||
30. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
31. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
32. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
33. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
34. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | ||
35. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
36. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | ||
37. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
38. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
39. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 00:00 | ||
40. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 00:00 | ||
41. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
42. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
43. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
44. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
45. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 00:00 | ||
46. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
47. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
48. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
49. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
50. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
51. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
52. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
53. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
54. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
55. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
56. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:00 | ||
57. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:00 | ||
58. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
59. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
60. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
61. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
62. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
63. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
64. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
65. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
66. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
67. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
68. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
69. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
70. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
71. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
72. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
73. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
74. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
75. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
76. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
77. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
78. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
79. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
80. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
81. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 00:00 | ||
82. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
83. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
84. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 00:00 | ||
85. | ROZIN Sergey | Rusko | 00:00 | ||
86. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
87. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
88. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 00:00 | ||
89. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
90. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
91. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
92. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
93. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
94. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
95. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
96. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
97. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
98. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
99. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
100. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
101. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 00:00 | ||
102. | RINCON DIAZ Wilson Ramiro | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
103. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
104. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
105. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
106. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
107. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 00:00 | ||
108. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:00 | ||
109. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
110. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 00:28 | ||
111. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:28 | ||
112. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:47 | ||
113. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 00:57 | ||
114. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 01:04 | ||
115. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 01:18 | ||
116. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 02:00 | ||
117. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 02:00 | ||
118. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 02:00 | ||
119. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:00 | ||
120. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 02:01 | ||
121. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:01 | ||
122. | XUE Fuwen | Giant-Champion System Pro Cycling | 02:01 | ||
123. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 02:01 | ||
124. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 02:04 | ||
125. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:07 | ||
126. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 03:04 | ||
127. | GLASSPOOL James | Team Novo Nordisk | 03:04 | ||
128. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 03:54 | ||
129. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 05:36 | ||
130. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 05:36 | ||
131. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 05:36 | ||
132. | SHAN Shuang | Giant-Champion System Pro Cycling | 08:00 | ||
133. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 08:00 | ||
DNF | FEDI Andrea | Wilier - Southeast | odstúpil |
2. | 23.10. | Xinglong > Haikou | 230 km | Tleubajev |
Výsledky | ||||||||
1. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 5:33:26 | 20 | ||||
2. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 00:00 | 10 | ||||
3. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 00:00 | 5 | ||||
4. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 00:00 | |||||
5. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | |||||
6. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:00 |
7. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
8. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
9. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
10. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
11. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
12. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
13. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | ||
14. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
15. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
16. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
17. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
18. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:00 | ||
19. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
20. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
21. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
22. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 00:00 | ||
23. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 00:00 | ||
24. | ANDERSEN Asbjørn Kragh | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
25. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
26. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
27. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
28. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | ||
29. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
30. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
31. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
32. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
33. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
34. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
35. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
36. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
37. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
38. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 00:00 | ||
39. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
40. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
41. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
42. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
43. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
44. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
45. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 00:00 | ||
46. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
47. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
48. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
49. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
50. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
51. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
52. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
53. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
54. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
55. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
56. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
57. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
58. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
59. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
60. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
61. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
62. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
63. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
64. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
65. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
66. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:00 | ||
67. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
68. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
69. | JAUN Lukas | Team Roth | 00:00 | ||
70. | ROZIN Sergey | Rusko | 00:00 | ||
71. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
72. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | ||
73. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 00:00 | ||
74. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
75. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
76. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
77. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
78. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
79. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
80. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
81. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:00 | ||
82. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
83. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
84. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
85. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 00:00 | ||
86. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
87. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
88. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
89. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
90. | GLASSPOOL James | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
91. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 00:00 | ||
92. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
93. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
94. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
95. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
96. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
97. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
98. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
99. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 00:00 | ||
100. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
101. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
102. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
103. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
104. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
105. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
106. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 00:00 | ||
107. | RINCON DIAZ Wilson Ramiro | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
108. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
109. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
110. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:00 | ||
111. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
112. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
113. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 00:00 | ||
114. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
115. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
116. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
117. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
118. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:19 | ||
119. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 00:37 | ||
120. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:42 | ||
121. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:50 | ||
122. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 01:36 | ||
123. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 01:51 | ||
124. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 01:51 | ||
125. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 01:51 | ||
126. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 02:31 | ||
127. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:40 | ||
128. | XUE Fuwen | Giant-Champion System Pro Cycling | 04:23 | ||
129. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 05:06 | ||
130. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 05:06 | ||
131. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 05:38 | ||
132. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 05:39 | ||
133. | SHAN Shuang | Giant-Champion System Pro Cycling | 08:06 |
3. | 24.10. | Haikou > Chengmai | 208 km | Walscheid |
Výsledky | ||||||||
1. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 5:09:08 | 20 | ||||
2. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | 10 | ||||
3. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | 5 | ||||
4. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 00:00 | |||||
5. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | |||||
6. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 |
7. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
8. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | ||
9. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 00:00 | ||
10. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
11. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
12. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
13. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
14. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
15. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
16. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
17. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 00:00 | ||
18. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
19. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:00 | ||
20. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
21. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
22. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
23. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
24. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
25. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
26. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | ||
27. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 00:00 | ||
28. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
29. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
30. | GLASSPOOL James | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
31. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
32. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
33. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
34. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 00:00 | ||
35. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
36. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 00:00 | ||
37. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
38. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
39. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
40. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
41. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
42. | ROZIN Sergey | Rusko | 00:00 | ||
43. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
44. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
45. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
46. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
47. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
48. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
49. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
50. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
51. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:00 | ||
52. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
53. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
54. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
55. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
56. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:00 | ||
57. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
58. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
59. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
60. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
61. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | ||
62. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:00 | ||
63. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
64. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
65. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
66. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
67. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
68. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
69. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
70. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
71. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
72. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
73. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
74. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 00:00 | ||
75. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
76. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 00:00 | ||
77. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 00:00 | ||
78. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
79. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 00:00 | ||
80. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
81. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
82. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
83. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
84. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
85. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
86. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
87. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
88. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
89. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
90. | ANDERSEN Asbjørn Kragh | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
91. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
92. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
93. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
94. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
95. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 00:00 | ||
96. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
97. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 00:00 | ||
98. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:00 | ||
99. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 00:00 | ||
100. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
101. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
102. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
103. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
104. | RINCON DIAZ Wilson Ramiro | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
105. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
106. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
107. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
108. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
109. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
110. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
111. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:00 | ||
112. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
113. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:00 | ||
114. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
115. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
116. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 00:11 | ||
117. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:19 | ||
118. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:24 | ||
119. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:29 | ||
120. | XUE Fuwen | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:49 | ||
121. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 00:51 | ||
122. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 01:02 | ||
123. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:06 | ||
124. | JAUN Lukas | Team Roth | 01:19 | ||
125. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 02:48 | ||
126. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 02:52 | ||
127. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 03:33 | ||
128. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 03:33 | ||
129. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 04:24 | ||
130. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 04:24 | ||
131. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 05:48 | ||
132. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 06:51 | ||
133. | SHAN Shuang | Giant-Champion System Pro Cycling | 07:10 |
4. | 25.10. | Chengmai > Danzhou | 159 km | Walscheid |
Výsledky | ||||||||
1. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 3:45:04 | 20 | ||||
2. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 00:00 | 10 | ||||
3. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | 5 | ||||
4. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | |||||
5. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | |||||
6. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 |
7. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:00 | ||
8. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
9. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 00:00 | ||
10. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
11. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
12. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
13. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
14. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
15. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
16. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 00:00 | ||
17. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
18. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
19. | ANDERSEN Asbjørn Kragh | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
20. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
21. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
22. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
23. | GLASSPOOL James | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
24. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
25. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 00:00 | ||
26. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
27. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
28. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
29. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 00:00 | ||
30. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
31. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
32. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
33. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
34. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
35. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
36. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
37. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
38. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
39. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
40. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
41. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 00:00 | ||
42. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
43. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
44. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 00:00 | ||
45. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
46. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
47. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
48. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
49. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
50. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:00 | ||
51. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
52. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
53. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
54. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
55. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
56. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
57. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
58. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
59. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
60. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
61. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
62. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 00:00 | ||
63. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
64. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
65. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
66. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
67. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
68. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 00:00 | ||
69. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 00:00 | ||
70. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
71. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
72. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
73. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
74. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | ||
75. | ROZIN Sergey | Rusko | 00:00 | ||
76. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
77. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
78. | RINCON DIAZ Wilson Ramiro | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
79. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:00 | ||
80. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
81. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
82. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
83. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:00 | ||
84. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 00:00 | ||
85. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
86. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
87. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
88. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | ||
89. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
90. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
91. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:00 | ||
92. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
93. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
94. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
95. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 00:00 | ||
96. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
97. | JAUN Lukas | Team Roth | 00:00 | ||
98. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
99. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
100. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
101. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
102. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
103. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
104. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
105. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
106. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
107. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
108. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
109. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
110. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
111. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 00:00 | ||
112. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:00 | ||
113. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
114. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:20 | ||
115. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:30 | ||
116. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:33 | ||
117. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:39 | ||
118. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:39 | ||
119. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 00:39 | ||
120. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:46 | ||
121. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 00:52 | ||
122. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 00:52 | ||
123. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 01:28 | ||
124. | XUE Fuwen | Giant-Champion System Pro Cycling | 01:28 | ||
125. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 01:28 | ||
126. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 01:28 | ||
127. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:01 | ||
128. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:01 | ||
129. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 02:08 | ||
130. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 02:08 | ||
131. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 03:55 | ||
132. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 05:42 | ||
DNF | SHAN Shuang | Giant-Champion System Pro Cycling | odstúpil |
5. | 26.10. | Danzhou > Changjiang | 185 km | Walscheid |
Výsledky | ||||||||
1. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 4:29:52 | 20 | ||||
2. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | 10 | ||||
3. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 00:00 | 5 | ||||
4. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:00 | |||||
5. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | |||||
6. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 |
7. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 00:00 | ||
8. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
9. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
10. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
11. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
12. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 00:00 | ||
13. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
14. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
15. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
16. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
17. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
18. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
19. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 00:00 | ||
20. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
21. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
22. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
23. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
24. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
25. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
26. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
27. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
28. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
29. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
30. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
31. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:00 | ||
32. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | ||
33. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
34. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
35. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
36. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
37. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
38. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
39. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
40. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
41. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
42. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
43. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
44. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
45. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
46. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
47. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
48. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:00 | ||
49. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
50. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
51. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
52. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 00:00 | ||
53. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
54. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 00:00 | ||
55. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
56. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
57. | JAUN Lukas | Team Roth | 00:00 | ||
58. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
59. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
60. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 00:00 | ||
61. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
62. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
63. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
64. | RINCON DIAZ Wilson Ramiro | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
65. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 00:00 | ||
66. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
67. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
68. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
69. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
70. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
71. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
72. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 00:00 | ||
73. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | ||
74. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
75. | ROZIN Sergey | Rusko | 00:00 | ||
76. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
77. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
78. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
79. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 00:00 | ||
80. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
81. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
82. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
83. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
84. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
85. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
86. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:29 | ||
87. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 00:00 | ||
88. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:00 | ||
89. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
90. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:00 | ||
91. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 00:00 | ||
92. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:00 | ||
93. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:51 | ||
94. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:51 | ||
95. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
96. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
97. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
98. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
99. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
100. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
101. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 01:09 | ||
102. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 00:00 | ||
103. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
104. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
105. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 01:20 | ||
106. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
107. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:47 | ||
108. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
109. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
110. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
111. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 02:04 | ||
112. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
113. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
114. | XUE Fuwen | Giant-Champion System Pro Cycling | 02:04 | ||
115. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
116. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:25 | ||
117. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 02:28 | ||
118. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
119. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 03:20 | ||
120. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
121. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 05:52 | ||
122. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 07:12 | ||
123. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 07:12 | ||
124. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 07:12 | ||
125. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 07:51 | ||
126. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 10:09 | ||
127. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 10:09 | ||
128. | GLASSPOOL James | Team Novo Nordisk | 19:30 | ||
DNF | ANDERSEN Asbjørn Kragh | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | odstúpil |
6. | 27.10. | Changjiang > Wuzhishan | 197 km | Mohorič |
Výsledky | ||||||||
1. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 5:21:35 | 20 | ||||
2. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | 10 | ||||
3. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 00:00 | 5 | ||||
4. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:34 | |||||
5. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:34 | |||||
6. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:50 |
7. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 00:50 | ||
8. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:50 | ||
9. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:50 | ||
10. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:50 | ||
11. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:50 | ||
12. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:50 | ||
13. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 00:50 | ||
14. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:50 | ||
15. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 00:50 | ||
16. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:50 | ||
17. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:50 | ||
18. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:50 | ||
19. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:50 | ||
20. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 00:57 | ||
21. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 01:07 | ||
22. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:49 | ||
23. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 01:49 | ||
24. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 01:59 | ||
25. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 01:59 | ||
26. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 01:59 | ||
27. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 02:04 | ||
28. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 02:04 | ||
29. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 02:08 | ||
30. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 02:14 | ||
31. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 02:14 | ||
32. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 02:14 | ||
33. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:14 | ||
34. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 02:14 | ||
35. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 02:14 | ||
36. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 02:14 | ||
37. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 02:14 | ||
38. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 02:14 | ||
39. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 02:14 | ||
40. | ROZIN Sergey | Rusko | 02:14 | ||
41. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 02:14 | ||
42. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 02:14 | ||
43. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:10 | ||
44. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 03:34 | ||
45. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 03:44 | ||
46. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 04:23 | ||
47. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 04:23 | ||
48. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 04:23 | ||
49. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 04:25 | ||
50. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 04:25 | ||
51. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 04:25 | ||
52. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 04:27 | ||
53. | XU Gang | Lampre - Merida | 04:27 | ||
54. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 04:27 | ||
55. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 05:19 | ||
56. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 05:19 | ||
57. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 05:19 | ||
58. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 05:45 | ||
59. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 05:57 | ||
60. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 05:57 | ||
61. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 05:57 | ||
62. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 05:57 | ||
63. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 06:25 | ||
64. | KOHLER Martin | Team Roth | 07:17 | ||
65. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 08:32 | ||
66. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 08:32 | ||
67. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 08:32 | ||
68. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 08:32 | ||
69. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 08:32 | ||
70. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 08:32 | ||
71. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 08:32 | ||
72. | JAUN Lukas | Team Roth | 08:32 | ||
73. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 08:32 | ||
74. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 08:32 | ||
75. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 08:32 | ||
76. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 08:32 | ||
77. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 08:32 | ||
78. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 09:06 | ||
79. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 09:06 | ||
80. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 09:06 | ||
81. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 09:06 | ||
82. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 09:06 | ||
83. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 09:06 | ||
84. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 09:06 | ||
85. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 09:55 | ||
86. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 11:35 | ||
87. | PAGE Dylan | Team Roth | 11:36 | ||
88. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 11:36 | ||
89. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 11:36 | ||
90. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 12:21 | ||
91. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 12:21 | ||
92. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 12:23 | ||
93. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 12:31 | ||
94. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 12:31 | ||
95. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 12:31 | ||
96. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 12:34 | ||
97. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 12:36 | ||
98. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 13:27 | ||
99. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 13:27 | ||
100. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 13:27 | ||
101. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 13:27 | ||
102. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 16:22 | ||
103. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 16:22 | ||
104. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 17:07 | ||
105. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 17:07 | ||
106. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 17:07 | ||
107. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 17:09 | ||
108. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 20:14 | ||
109. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 20:14 | ||
110. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 20:14 | ||
111. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 20:14 | ||
112. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 20:14 | ||
113. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 20:14 | ||
114. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 20:14 | ||
115. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 20:29 | ||
116. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 21:02 | ||
117. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 21:02 | ||
118. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 21:02 | ||
119. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 25:52 | ||
120. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 25:52 | ||
121. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 28:33 | ||
DNS | GLASSPOOL James | Team Novo Nordisk | neštart. | ||
DNS | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | neštart. | ||
DNS | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | neštart. | ||
DNF | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | RINCON DIAZ Wilson Ramiro | Funvic Soul Cycles - Carrefour | odstúpil | ||
DNF | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | XUE Fuwen | Giant-Champion System Pro Cycling | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 26:14:02 | 5 | ||||
2. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:03 | |||||
3. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:07 | |||||
4. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:47 | |||||
5. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:47 | |||||
6. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:02 |
7. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 01:03 | ||
8. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 01:03 | ||
9. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 01:03 | ||
10. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 01:03 | ||
11. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 01:03 | ||
12. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 01:03 | ||
13. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 01:03 | ||
14. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 01:03 | ||
15. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 01:03 | ||
16. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 01:03 | ||
17. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 01:03 | ||
18. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 01:03 | ||
19. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:03 | ||
20. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 01:20 | ||
21. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:54 | ||
22. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 02:02 | ||
23. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 02:09 | ||
24. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 02:12 | ||
25. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 02:12 | ||
26. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 02:17 | ||
27. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 02:21 | ||
28. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 02:21 | ||
29. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:21 | ||
30. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 02:25 | ||
31. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 02:25 | ||
32. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 02:27 | ||
33. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 02:27 | ||
34. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 02:27 | ||
35. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 02:27 | ||
36. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 02:27 | ||
37. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 02:27 | ||
38. | ROZIN Sergey | Rusko | 02:27 | ||
39. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 02:27 | ||
40. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 02:45 | ||
41. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:20 | ||
42. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 03:57 | ||
43. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 04:33 | ||
44. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 04:36 | ||
45. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 04:36 | ||
46. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 04:38 | ||
47. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 04:38 | ||
48. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 04:40 | ||
49. | XU Gang | Lampre - Merida | 04:40 | ||
50. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 05:27 | ||
51. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 05:29 | ||
52. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 05:32 | ||
53. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 05:32 | ||
54. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 05:44 | ||
55. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 05:54 | ||
56. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 05:57 | ||
57. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 06:10 | ||
58. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 06:38 | ||
59. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 06:40 | ||
60. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 06:46 | ||
61. | KOHLER Martin | Team Roth | 07:30 | ||
62. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 07:33 | ||
63. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 08:09 | ||
64. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 08:17 | ||
65. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 08:27 | ||
66. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 08:40 | ||
67. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 08:41 | ||
68. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 08:45 | ||
69. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 08:45 | ||
70. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 08:45 | ||
71. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 08:45 | ||
72. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 08:45 | ||
73. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 08:45 | ||
74. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 09:09 | ||
75. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 09:17 | ||
76. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 09:19 | ||
77. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 09:19 | ||
78. | JAUN Lukas | Team Roth | 10:04 | ||
79. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 11:11 | ||
80. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 12:08 | ||
81. | PAGE Dylan | Team Roth | 12:09 | ||
82. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 12:09 | ||
83. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 12:13 | ||
84. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 12:34 | ||
85. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 12:34 | ||
86. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 12:34 | ||
87. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 12:44 | ||
88. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 12:44 | ||
89. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 12:45 | ||
90. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 12:47 | ||
91. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 13:00 | ||
92. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 13:38 | ||
93. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 13:40 | ||
94. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 13:40 | ||
95. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 13:50 | ||
96. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 14:08 | ||
97. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 14:40 | ||
98. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 15:03 | ||
99. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 16:30 | ||
100. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 16:35 | ||
101. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 17:20 | ||
102. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 17:20 | ||
103. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 17:20 | ||
104. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 19:46 | ||
105. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 20:19 | ||
106. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 20:23 | ||
107. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 20:42 | ||
108. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 21:09 | ||
109. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 21:15 | ||
110. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 21:18 | ||
111. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 23:16 | ||
112. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 24:26 | ||
113. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 27:19 | ||
114. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 31:36 | ||
115. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 31:37 | ||
116. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 32:21 | ||
117. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 33:45 | ||
118. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 33:55 | ||
119. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 36:02 | ||
120. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 40:02 | ||
121. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 43:08 |
profil etapy (© tourofhainan.com) |
7. | 28.10. | Wuzhishan > Sanya | 127 km | Walscheid |
Výsledky | ||||||||
1. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 2:51:45 | 20 | ||||
2. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:00 | 10 | ||||
3. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | 5 | ||||
4. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | |||||
5. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 00:00 | |||||
6. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 |
7. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
8. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
9. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
10. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
11. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
12. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
13. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
14. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 00:00 | ||
15. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
16. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
17. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
18. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
19. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 00:00 | ||
20. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
21. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
22. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
23. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | ||
24. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 00:00 | ||
25. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
26. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 00:00 | ||
27. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
28. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
29. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:00 | ||
30. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
31. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
32. | ROZIN Sergey | Rusko | 00:00 | ||
33. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:00 | ||
34. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
35. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
36. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
37. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
38. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
39. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
40. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
41. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
42. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
43. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
44. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
45. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 00:00 | ||
46. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
47. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | ||
48. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
49. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
50. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | ||
51. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 00:00 | ||
52. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
53. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
54. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
55. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 00:00 | ||
56. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
57. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
58. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 00:00 | ||
59. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
60. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
61. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
62. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
63. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
64. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
65. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
66. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
67. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
68. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 00:00 | ||
69. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:00 | ||
70. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
71. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
72. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
73. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
74. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
75. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
76. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:00 | ||
77. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
78. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
79. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
80. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 00:09 | ||
81. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:09 | ||
82. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 00:09 | ||
83. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 00:09 | ||
84. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 00:09 | ||
85. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 00:09 | ||
86. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:09 | ||
87. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:09 | ||
88. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 00:09 | ||
89. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:09 | ||
90. | JAUN Lukas | Team Roth | 00:09 | ||
91. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:09 | ||
92. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 00:09 | ||
93. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 00:14 | ||
94. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:14 | ||
95. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:16 | ||
96. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 00:16 | ||
97. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:16 | ||
98. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 00:18 | ||
99. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:40 | ||
100. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 01:02 | ||
101. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 01:02 | ||
102. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 01:33 | ||
103. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 01:33 | ||
104. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:33 | ||
105. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 02:05 | ||
106. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 02:06 | ||
107. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 02:23 | ||
108. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 03:01 | ||
109. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 03:50 | ||
110. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 04:42 | ||
111. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 04:42 | ||
112. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 04:42 | ||
113. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 04:42 | ||
114. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 04:42 | ||
115. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 04:42 | ||
116. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 04:42 | ||
117. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 04:42 | ||
118. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 04:42 | ||
119. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 04:42 | ||
120. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 04:42 | ||
DNS | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | neštart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 29:05:47 | 5 | ||||
2. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:03 | |||||
3. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:07 | |||||
4. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:47 | |||||
5. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:47 | |||||
6. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:02 |
7. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 01:03 | ||
8. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 01:03 | ||
9. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 01:03 | ||
10. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 01:03 | ||
11. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 01:03 | ||
12. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 01:03 | ||
13. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 01:03 | ||
14. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 01:03 | ||
15. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 01:03 | ||
16. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 01:03 | ||
17. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 01:03 | ||
18. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 01:03 | ||
19. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:03 | ||
20. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 01:20 | ||
21. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:54 | ||
22. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 02:02 | ||
23. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 02:09 | ||
24. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 02:10 | ||
25. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 02:12 | ||
26. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 02:17 | ||
27. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 02:21 | ||
28. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 02:21 | ||
29. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:21 | ||
30. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 02:25 | ||
31. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 02:27 | ||
32. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 02:27 | ||
33. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 02:27 | ||
34. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 02:27 | ||
35. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 02:27 | ||
36. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 02:27 | ||
37. | ROZIN Sergey | Rusko | 02:27 | ||
38. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 02:36 | ||
39. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 02:45 | ||
40. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:20 | ||
41. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 03:57 | ||
42. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 04:31 | ||
43. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 04:33 | ||
44. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 04:36 | ||
45. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 04:38 | ||
46. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 04:38 | ||
47. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 04:40 | ||
48. | XU Gang | Lampre - Merida | 04:49 | ||
49. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 05:27 | ||
50. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 05:29 | ||
51. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 05:32 | ||
52. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 05:41 | ||
53. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 05:50 | ||
54. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 05:57 | ||
55. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 06:38 | ||
56. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 06:49 | ||
57. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 06:55 | ||
58. | KOHLER Martin | Team Roth | 07:30 | ||
59. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 07:33 | ||
60. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 07:59 | ||
61. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 08:17 | ||
62. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 08:27 | ||
63. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 08:39 | ||
64. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 08:40 | ||
65. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 08:45 | ||
66. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 08:45 | ||
67. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 08:45 | ||
68. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 09:01 | ||
69. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 09:09 | ||
70. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 09:17 | ||
71. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 09:18 | ||
72. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 09:19 | ||
73. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 09:30 | ||
74. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 09:34 | ||
75. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 09:43 | ||
76. | JAUN Lukas | Team Roth | 10:13 | ||
77. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 10:52 | ||
78. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 11:08 | ||
79. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 11:25 | ||
80. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 12:08 | ||
81. | PAGE Dylan | Team Roth | 12:09 | ||
82. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 12:13 | ||
83. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 12:34 | ||
84. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 12:44 | ||
85. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 12:50 | ||
86. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 12:56 | ||
87. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 13:38 | ||
88. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 13:40 | ||
89. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 13:42 | ||
90. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 14:17 | ||
91. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 14:18 | ||
92. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 14:38 | ||
93. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 14:49 | ||
94. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 15:21 | ||
95. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 16:30 | ||
96. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 16:35 | ||
97. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 16:41 | ||
98. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 17:20 | ||
99. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 17:20 | ||
100. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 17:20 | ||
101. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 17:26 | ||
102. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 18:32 | ||
103. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 20:23 | ||
104. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 20:28 | ||
105. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 20:42 | ||
106. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 21:27 | ||
107. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 21:49 | ||
108. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 24:18 | ||
109. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 24:28 | ||
110. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 24:35 | ||
111. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 25:57 | ||
112. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 32:01 | ||
113. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 33:45 | ||
114. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 34:04 | ||
115. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 36:18 | ||
116. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 36:19 | ||
117. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 37:03 | ||
118. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 37:35 | ||
119. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 43:24 | ||
120. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 44:44 |
8. | 29.10. | Sanya > Qiongzhong | 166 km | Lutsenko |
Výsledky | ||||||||
1. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 4:13:50 | 20 | ||||
2. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | 10 | ||||
3. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | 5 | ||||
4. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | |||||
5. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | |||||
6. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 00:00 |
7. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
8. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 00:00 | ||
9. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
10. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
11. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
12. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
13. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
14. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
15. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | ||
16. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
17. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
18. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
19. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
20. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
21. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
22. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
23. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 00:08 | ||
24. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 00:08 | ||
25. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 00:10 | ||
26. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:15 | ||
27. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:15 | ||
28. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 00:15 | ||
29. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:31 | ||
30. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:33 | ||
31. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:56 | ||
32. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 03:08 | ||
33. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 03:18 | ||
34. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 03:18 | ||
35. | JAUN Lukas | Team Roth | 03:18 | ||
36. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 03:18 | ||
37. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 03:18 | ||
38. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 03:18 | ||
39. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 03:18 | ||
40. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 03:18 | ||
41. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 03:18 | ||
42. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 03:18 | ||
43. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 03:18 | ||
44. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 03:18 | ||
45. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 03:18 | ||
46. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 03:18 | ||
47. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 03:18 | ||
48. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 03:18 | ||
49. | XU Gang | Lampre - Merida | 03:18 | ||
50. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 03:18 | ||
51. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 03:18 | ||
52. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 03:18 | ||
53. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 03:18 | ||
54. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 03:18 | ||
55. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 03:18 | ||
56. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 03:18 | ||
57. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 03:18 | ||
58. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 03:18 | ||
59. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 03:18 | ||
60. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 03:18 | ||
61. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 06:22 | ||
62. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 06:22 | ||
63. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 06:22 | ||
64. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 06:22 | ||
65. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 06:33 | ||
66. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 08:34 | ||
67. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 09:45 | ||
68. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 09:45 | ||
69. | KOHLER Martin | Team Roth | 10:59 | ||
70. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 10:59 | ||
71. | PAGE Dylan | Team Roth | 10:59 | ||
72. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 10:59 | ||
73. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 10:59 | ||
74. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 10:59 | ||
75. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 12:28 | ||
76. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 12:28 | ||
77. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 12:28 | ||
78. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 12:28 | ||
79. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 12:45 | ||
80. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 13:47 | ||
81. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 14:26 | ||
82. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 14:26 | ||
83. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 14:26 | ||
84. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 17:59 | ||
85. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 17:59 | ||
86. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 17:59 | ||
87. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 17:59 | ||
88. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 17:59 | ||
89. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 17:59 | ||
90. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 17:59 | ||
91. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 17:59 | ||
92. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 17:59 | ||
93. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 17:59 | ||
94. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 22:10 | ||
95. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 22:10 | ||
96. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 22:10 | ||
97. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 22:10 | ||
98. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 22:10 | ||
99. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 22:10 | ||
100. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 22:10 | ||
101. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 22:10 | ||
102. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 22:10 | ||
103. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 22:10 | ||
104. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 22:10 | ||
105. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 22:10 | ||
106. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 22:10 | ||
107. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 22:10 | ||
108. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 22:10 | ||
109. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 22:16 | ||
110. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 22:16 | ||
111. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 22:21 | ||
112. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 22:21 | ||
113. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 22:21 | ||
114. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 22:21 | ||
115. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 22:21 | ||
116. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 22:21 | ||
DNS | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | neštart. | ||
DNS | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | neštart. | ||
DNF | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | odstúpil | ||
DNF | ROZIN Sergey | Rusko | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 33:19:27 | 5 | ||||
2. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:17 | |||||
3. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:44 | |||||
4. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:57 | |||||
5. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:57 | |||||
6. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 01:10 |
7. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:12 | ||
8. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 01:13 | ||
9. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 01:13 | ||
10. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 01:13 | ||
11. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 01:13 | ||
12. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 01:13 | ||
13. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 01:13 | ||
14. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 01:13 | ||
15. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 01:13 | ||
16. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 01:13 | ||
17. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 01:13 | ||
18. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 01:28 | ||
19. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 02:27 | ||
20. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 02:27 | ||
21. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 02:30 | ||
22. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 02:37 | ||
23. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 02:37 | ||
24. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 02:37 | ||
25. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 02:45 | ||
26. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 02:50 | ||
27. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:30 | ||
28. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 04:09 | ||
29. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 04:37 | ||
30. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 04:48 | ||
31. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 05:38 | ||
32. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 05:49 | ||
33. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 05:54 | ||
34. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 05:55 | ||
35. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 06:13 | ||
36. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 07:05 | ||
37. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 07:25 | ||
38. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 08:01 | ||
39. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 08:06 | ||
40. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 08:08 | ||
41. | XU Gang | Lampre - Merida | 08:17 | ||
42. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 08:55 | ||
43. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 09:09 | ||
44. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 09:15 | ||
45. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 10:06 | ||
46. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 10:17 | ||
47. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 11:01 | ||
48. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 11:27 | ||
49. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 11:55 | ||
50. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 12:01 | ||
51. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 12:13 | ||
52. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 12:29 | ||
53. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 12:37 | ||
54. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 13:02 | ||
55. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 13:18 | ||
56. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 13:36 | ||
57. | JAUN Lukas | Team Roth | 13:41 | ||
58. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 14:16 | ||
59. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 14:36 | ||
60. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 15:03 | ||
61. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 15:12 | ||
62. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 16:18 | ||
63. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 17:10 | ||
64. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 17:12 | ||
65. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 17:34 | ||
66. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 17:46 | ||
67. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 17:57 | ||
68. | KOHLER Martin | Team Roth | 18:39 | ||
69. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 19:16 | ||
70. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 19:58 | ||
71. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 20:30 | ||
72. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 20:39 | ||
73. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 21:17 | ||
74. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 21:21 | ||
75. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 22:21 | ||
76. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 22:47 | ||
77. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 22:51 | ||
78. | PAGE Dylan | Team Roth | 23:18 | ||
79. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 24:05 | ||
80. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 24:49 | ||
81. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 26:53 | ||
82. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 27:02 | ||
83. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 27:46 | ||
84. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 28:16 | ||
85. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 30:17 | ||
86. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 30:37 | ||
87. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 31:05 | ||
88. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 31:37 | ||
89. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 31:44 | ||
90. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 32:02 | ||
91. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 32:26 | ||
92. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 34:33 | ||
93. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 35:29 | ||
94. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 36:09 | ||
95. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 37:09 | ||
96. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 39:06 | ||
97. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 39:40 | ||
98. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 39:40 | ||
99. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 40:52 | ||
100. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 42:48 | ||
101. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 42:54 | ||
102. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 43:13 | ||
103. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 43:40 | ||
104. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 43:58 | ||
105. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 44:06 | ||
106. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 44:09 | ||
107. | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | 46:48 | ||
108. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 46:55 | ||
109. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 48:01 | ||
110. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 50:20 | ||
111. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 54:38 | ||
112. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | 58:44 | ||
113. | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | 59:23 | ||
114. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 59:55 | ||
115. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 1:01:33 | ||
116. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 1:07:04 |
profil etapy (© tourofhainan.com) |
9. | 30.10. | Qiongzhong > Xinglong | 145 km | Walscheid |
Výsledky | ||||||||
1. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 1:57:14 | 20 | ||||
2. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 00:00 | 10 | ||||
3. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | 5 | ||||
4. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | |||||
5. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:00 | |||||
6. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 |
7. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
8. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
9. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
10. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
11. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
12. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
13. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
14. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
15. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | ||
16. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
17. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 00:00 | ||
18. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
19. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
20. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:00 | ||
21. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
22. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
23. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 00:00 | ||
24. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
25. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 00:00 | ||
26. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
27. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
28. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 00:00 | ||
29. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
30. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
31. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | ||
32. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
33. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
34. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
35. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
36. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
37. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
38. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
39. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
40. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
41. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
42. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
43. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
44. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 00:00 | ||
45. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 00:00 | ||
46. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
47. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
48. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
49. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
50. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
51. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:00 | ||
52. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
53. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
54. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
55. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
56. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
57. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 00:00 | ||
58. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | ||
59. | JAUN Lukas | Team Roth | 00:00 | ||
60. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 00:00 | ||
61. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:00 | ||
62. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
63. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
64. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
65. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
66. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
67. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
68. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
69. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
70. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
71. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:11 | ||
72. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:15 | ||
73. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 00:15 | ||
74. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 00:28 | ||
75. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 00:50 | ||
76. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:50 | ||
77. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 00:50 | ||
78. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 00:50 | ||
79. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 00:50 | ||
80. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:50 | ||
81. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 00:50 | ||
82. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:50 | ||
83. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:50 | ||
84. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:50 | ||
85. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:50 | ||
86. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 01:59 | ||
87. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 01:59 | ||
88. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 02:04 | ||
89. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:04 | ||
90. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:06 | &nbnbsp; | |
91. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:06 | ||
92. | XU Gang | Lampre - Merida | 02:47 | ||
93. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 02:48 | ||
94. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 03:46 | ||
95. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 04:01 | ||
96. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 05:10 | ||
97. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 05:10 | ||
98. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 05:10 | ||
99. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 05:10 | ||
100. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 05:10 | ||
101. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 08:00 | ||
102. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 08:00 | ||
103. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 08:00 | ||
104. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 08:00 | ||
105. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 08:00 | ||
106. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 08:00 | ||
107. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 08:00 | ||
108. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 08:00 | ||
109. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 08:35 | ||
110. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 09:02 | ||
DNS | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | neštart. | ||
OTL | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | - | ||
OTL | FLORES-COUDERC Geraud | Hy Sport - Look Continental Cycling | - | ||
OTL | ZHOU Lu Cheng | Jilun Shakeland Cycling Team | - | ||
NQ. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | - | ||
NQ. | HUANG En | Hy Sport - Look Continental Cycling | - |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | LUTSENKO Alexej | Astana Pro Team | 35:16:41 | 200 | ||||
2. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:17 | 150 | ||||
3. | MOHORIČ Matej | Lampre - Merida | 00:44 | 125 | ||||
4. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:57 | 100 | ||||
5. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:57 | 85 | ||||
6. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 01:10 | 70 |
7. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:12 | 60 | |
8. | GHAREHBAGHI POURI Mohammad | Hy Sport - Look Continental Cycling | 01:13 | 50 | |
9. | DOMINGUEZ Daniel | Hy Sport - Look Continental Cycling | 01:13 | 40 | |
10. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 01:13 | 35 | |
11. | COSTA Mário | Lampre - Merida | 01:13 | 30 | |
12. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 01:13 | 25 | |
13. | FRÖHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 01:13 | 20 | |
14. | OSPINA Carlos | RTS - Monton Racing | 01:13 | 15 | |
15. | SAMOILAV Branislav | CCC Sprandi Polkowice | 01:13 | 10 | |
16. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 01:13 | 5 | |
17. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 01:28 | 5 | |
18. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 01:33 | 5 | |
19. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 02:27 | 5 | |
20. | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | 02:27 | 5 | |
21. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 02:30 | 5 | |
22. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 02:37 | 5 | |
23. | ZOTOV Evgeny | Rusko | 02:37 | 5 | |
24. | HOEKSTRA Jochem | Team Giant - Alpecin | 02:45 | 5 | |
25. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 02:50 | 5 | |
26. | GRUZDEV Dmitrij | Astana Pro Team | 03:05 | 5 | |
27. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:30 | 5 | |
28. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 04:59 | 5 | |
29. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 05:27 | 5 | |
30. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 05:38 | 5 | |
31. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 05:49 | 3 | |
32. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 05:50 | 3 | |
33. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 06:13 | 3 | |
34. | SAMOKHVALOV Anton | Rusko | 06:28 | 3 | |
35. | LUKYANOV Dmitriy | Vino 4ever SKO | 07:05 | 3 | |
36. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 07:25 | 3 | |
37. | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | 08:01 | 3 | |
38. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 08:06 | 3 | |
39. | SAMOKHVALOV Dmitrii | Rusko | 08:08 | 3 | |
40. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 08:55 | 3 | |
41. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino 4ever SKO | 09:59 | ||
42. | BIEKEN Nazaerbieke | Hy Sport - Look Continental Cycling | 10:05 | ||
43. | VLASSENKO Sergey | Vino 4ever SKO | 10:06 | ||
44. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 10:17 | ||
45. | NEMATI Ali | Hy Sport - Look Continental Cycling | 11:01 | ||
46. | XU Gang | Lampre - Merida | 11:04 | ||
47. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 11:17 | ||
48. | FERRARI Roberto | Lampre - Merida | 11:49 | ||
49. | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | 12:13 | ||
50. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 12:29 | ||
51. | TLEUBAJEV Ruslan | Astana Pro Team | 12:37 | ||
52. | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | 12:50 | ||
53. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 13:02 | ||
54. | SULZBERGER Bernard | Drapac Professional Cycling | 13:18 | ||
55. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 13:36 | ||
56. | JAUN Lukas | Team Roth | 13:41 | ||
57. | NEUSTROEV Vasily | Rusko | 14:36 | ||
58. | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | 14:36 | ||
59. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 15:03 | ||
60. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 15:12 | ||
61. | DE BACKER Bert | Team Giant - Alpecin | 16:18 | ||
62. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 17:10 | ||
63. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 17:34 | ||
64. | STAMSNIJDER Tom | Team Giant - Alpecin | 18:36 | ||
65. | KOHLER Martin | Team Roth | 18:39 | ||
66. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 19:16 | ||
67. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 19:55 | ||
68. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 20:54 | ||
69. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 21:17 | ||
70. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 22:21 | ||
71. | RUBACHEV Maxim | Rusko | 22:22 | ||
72. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 22:36 | ||
73. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 22:47 | ||
74. | PAGE Dylan | Team Roth | 23:18 | ||
75. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 24:49 | ||
76. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 25:07 | ||
77. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 25:39 | ||
78. | ZAKHAROV Kirill | Rusko | 25:57 | ||
79. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 26:53 | ||
80. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 29:01 | ||
81. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 29:45 | ||
82. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 30:28 | ||
83. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 31:05 | ||
84. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 32:40 | ||
85. | ZHUKENOV Aspan | Vino 4ever SKO | 33:16 | ||
86. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 36:09 | ||
87. | SUN Xiaolong | Giant-Champion System Pro Cycling | 36:16 | ||
88. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 36:19 | ||
89. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 36:37 | ||
90. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 37:12 | ||
91. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 37:29 | ||
92. | LIU Jianpeng | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 38:37 | ||
93. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 39:40 | ||
94. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 39:40 | ||
95. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 39:44 | ||
96. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 42:54 | ||
97. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 43:13 | ||
98. | BROWN Graeme | Drapac Professional Cycling | 44:13 | ||
99. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 44:54 | ||
100. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 44:59 | ||
101. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 46:02 | ||
102. | WANG Xin | Hy Sport - Look Continental Cycling | 47:06 | ||
103. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 48:07 | ||
104. | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | 53:11 | ||
105. | XUE Chao Hua | Giant-Champion System Pro Cycling | 54:55 | ||
106. | BI Wenhui | Giant-Champion System Pro Cycling | 58:20 | ||
107. | BAI Li Jun | Giant-Champion System Pro Cycling | 59:48 | ||
108. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 1:03:35 | ||
109. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 1:08:57 | ||
110. | JI Cheng | Team Giant - Alpecin | 1:15:04 |