03.03. a 07.03.
1.2
Trofej Umag & Poreč
Matúš Štoček
Marek Gajdula 06.03. a 07.03. 1.2 Mediterranean & Gundogmus Dukla Banská Bystrica
reprezentácia U23 10.03. - 16.03. WT Tirreno - Adriatico Peter Sagan 17.03. 1.Pro Nokere Koerse Juraj Sagan
Erik Baška 19.03. 1.Pro Bredene Koksijde Juraj Sagan 20.03. WT Miláno - San Remo Peter Sagan 21.03. 1.2 GP Slovenian Istria Matúš Štoček
Marek Gajdula 23.03. - 28.03. WT Okolo Katalánska Peter Sagan 24.03. WT Bruggy - De Panne Juraj Sagan 28.03. 2.2 GP Adria Mobil Dukla Banská Bystrica
Marek Gajdula 06.03. a 07.03. 1.2 Mediterranean & Gundogmus Dukla Banská Bystrica
reprezentácia U23 10.03. - 16.03. WT Tirreno - Adriatico Peter Sagan 17.03. 1.Pro Nokere Koerse Juraj Sagan
Erik Baška 19.03. 1.Pro Bredene Koksijde Juraj Sagan 20.03. WT Miláno - San Remo Peter Sagan 21.03. 1.2 GP Slovenian Istria Matúš Štoček
Marek Gajdula 23.03. - 28.03. WT Okolo Katalánska Peter Sagan 24.03. WT Bruggy - De Panne Juraj Sagan 28.03. 2.2 GP Adria Mobil Dukla Banská Bystrica
04.04.
WT
Okolo Flámska
Peter Sagan
04.04.
1.2
GP Rodosu
Dukla Banská Bystrica
04.04.
1.2U
Trofeo Piva
reprezentácia U23
08.04. - 11.04.
2.2
Okolo Rodosu
Dukla Banská Bystrica
22.04. - 25.04.
2.1
Banja Luka - Belehrad
Dukla Banská Bystrica
Štoček/Gajdula 27.04. - 02.05. WT Tour de Romandie Juraj Sagan
Peter Sagan
Štoček/Gajdula 27.04. - 02.05. WT Tour de Romandie Juraj Sagan
Peter Sagan
01.05. - 02.05.
2.Ncup
Etoile d'Or
reprezentácia U23
07.05. - 09.05.
2.2
CCC Tour - Grody Piastowskie
Cycling Academy Trenčín
reprezentácia U23 08.05. - 30.05. WT Giro d'Italia Peter Sagan 09.05. 1.2U GP Industrie del Marmo reprezentácia U23 12.05. - 15.05. 2.1 Okolo Maďarska Juraj Sagan 13.05. 1.1 Circuit de Wallonie Dukla Banská Bystrica 14.05. - 16.05. 2.2 Tour d'Eure-et-Loir reprezentácia U23 16.05. 1.2 Grand Prix Criquielion Dukla Banská Bystrica 19.05. - 23.05. 2.2 Alpes Isére Tour Dukla Banská Bystrica 26.05. - 30.05. 2.Ncup Orlen Nations GP reprezentácia U23 30.05. 1.2 Grand Prix Slovenia Dukla Banská Bystrica
reprezentácia U23 08.05. - 30.05. WT Giro d'Italia Peter Sagan 09.05. 1.2U GP Industrie del Marmo reprezentácia U23 12.05. - 15.05. 2.1 Okolo Maďarska Juraj Sagan 13.05. 1.1 Circuit de Wallonie Dukla Banská Bystrica 14.05. - 16.05. 2.2 Tour d'Eure-et-Loir reprezentácia U23 16.05. 1.2 Grand Prix Criquielion Dukla Banská Bystrica 19.05. - 23.05. 2.2 Alpes Isére Tour Dukla Banská Bystrica 26.05. - 30.05. 2.Ncup Orlen Nations GP reprezentácia U23 30.05. 1.2 Grand Prix Slovenia Dukla Banská Bystrica
03.06. - 06.06.
2.Ncup
Preteky mieru GP Jeseníky
reprezentácia U23
09.06. - 13.06.
2.Pro
Okolo Slovinska
Dukla Banská Bystrica
17.06. a 20.06.
NC
MSR a ČR (Bánovce)
všetci Slováci
23.06. - 26.06.
2.2
Course de Solidarnošč
reprezentácia U23
24.06. - 27.06.
2.2
Okolo Srbska
Dukla Banská Bystrica
26.06. - 18.07.
WT
Tour de France
Peter Sagan
28.06. - 29.06.
2.2
Po stopách Rimanov
Dukla Banská Bystrica
30.06. - 04.07.
2.2
Okolo Bulharska
Dukla Banská Bystrica
10.07.
1.2
V4 GP Maďarsko
? Slovákov
11.07.
1.2
V4 GP Slovensko
? Slovákov
17.07.
1.2
V4 GP Česko
? Slovákov
18.07.
1.2
V4 GP Poľsko
? Slovákov
24.07.
OG
OH v Tokiu: Preteky
Juraj Sagan
Peter Sagan 25.07. 1.1 Grand Prix Cerami Dukla Banská Bystrica 25.07. 1.2 GP Kranj reprezentácia U23 28.07. OG OH v Tokiu: Časovka Juraj Sagan
Peter Sagan 25.07. 1.1 Grand Prix Cerami Dukla Banská Bystrica 25.07. 1.2 GP Kranj reprezentácia U23 28.07. OG OH v Tokiu: Časovka Juraj Sagan
04.08. - 07.08.
2.2
Tour of Szeklerland
Dukla Banská Bystrica
05.08. - 08.08.
2.1
Sazka Tour
Juraj Sagan
Erik Baška 05.08. a 08.08. NC Majstrovstvá SR U23 všetci Slováci U23 08.08. 1.2U GP Sportivi di Poggiana reprezentácia U23 15.08. a 16.08. 1.2 2x jednorazovky v Poľsku Dukla Banská Bystrica
reprezentácia U23 28.08. a 29.08. 1.2 2x jednorazovky v Dánsku Dukla Banská Bystrica 29.08. - 31.08. 2.2U Karpatskí kuriéri reprezentácia U23 30.08. - 04.09. 2.1 Okolo Rumunska reprezentácia U23
Erik Baška 05.08. a 08.08. NC Majstrovstvá SR U23 všetci Slováci U23 08.08. 1.2U GP Sportivi di Poggiana reprezentácia U23 15.08. a 16.08. 1.2 2x jednorazovky v Poľsku Dukla Banská Bystrica
reprezentácia U23 28.08. a 29.08. 1.2 2x jednorazovky v Dánsku Dukla Banská Bystrica 29.08. - 31.08. 2.2U Karpatskí kuriéri reprezentácia U23 30.08. - 04.09. 2.1 Okolo Rumunska reprezentácia U23
03.09. - 05.09.
1.2
3x jednorazovky v Nórsku
Dukla Banská Bystrica
04.09. - 05.09.
2.2
Dookola Warmii i Mazur
reprezentácia U23
08.09. - 12.09.
CC
ME všetkých kat.
? Slovákov
14.09. - 18.09.
2.1
Okolo Slovenska
? Slovákov
19.09. - 25.09.
WCH
MS (Leuven)
? Slovákov
30.09. - 04.10.
2.1
Okolo gréckych monumentov
Dukla Banská Bystrica
Archív:
- tu nájdete aj odkazy na ďalšie kalendáre