UAE TEAM EMIRATES
1 POGAČAR Tadej
2 ACKERMANN Pascal
3 OLIVEIRA Rui
4 BJERG Mikkel
5 LAENGEN Vegard
6 MAJKA Rafal
7 POLANC Jan
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
11 BALMER Alexandre
12 GROENEWEGEN Dylan
13 HAMILTON Lucas
14 KONYCHEV Alexander
15 MEZGEC Luka
16 SOBRERO Matteo
17 STEWART Campbell
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
21 BRUSSENSKIY Gleb
22 FELLINE Fabio
23 GAZZOLI Michele
24 GIDICH Jevgenij
25 MARTINELLI Davide
26 SANCHEZ Pablo
BAHRAIN VICTORIOUS
31 GOVEKAR Matevž
32 HAUSSLER Heinrich
33 MOHORIČ Matej
34 NOVAK Domen
35 TRATNIK Jan
36 SÜTTERLIN Jasha
ALPECIN - FENIX
41 BOGNA Alex
42 CONCI Nicola
43 MERLIER Tim
44 SBARAGLI Kristian
45 STANNARD Robert
46 TAMINIAUX Lionel
47 VAN DEN BOSSCHE Fabio
EOLO - KOMETA
51 ALBANESE Vincenzo
52 FANCELLU Alessandro
53 FORTUNATO Lorenzo
54 GAVAZZI Francesco
55 RAVASI Edward
56 ROSA Diego
57 SEVILLA Diego
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
61 BAGÜES Aritz
62 BARCELÓ Fernando
63 BARRENETXEA Jon
64 LASTRA Jonathan
65 MARTÍN Sergio
66 NICOLAU Joel
67 SCHLEGEL Michal
BARDIANI CSF FAIZANE
71 BATTAGLIN Enrico
72 COLNAGHI Luca
73 FIORELLI Filippo
74 GABBURO Davide
75 TOLIO Alex
76 TONELLI Alessandro
77 ZOCCARATO Samuele
EUSKALTEL - EUSKADI
81 AZPARREN Xabier
82 BALLARIN Iker
83 CANAL Carlos
84 ETXEBERRIA Asier
85 IRIBAR Unai
86 JUARISTI Txomin
87 SOTO Antonio
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
91 BAIS Mattia
92 BISOLTI Alessandro
93 CHIRICO Luca
94 GROSU Eduard
95 MARENGO Umberto
96 TAGLIANI Filippo
97 UMBA Abner
EQUIPO KERN PHARMA
101 ARAIZ Sergio
102 CARRETERO Héctor
103 COBO Iván
104 MÁRQUEZ Martí
105 MORENO Iván
106 AGIRRE Jon
107 ŘEPA Vojtěch
Adria Mobil
111 ČEMAŽAR Nik
112 FINKŠT Tilen
113 GLIVAR Gal
114 HOČEVAR Kristjan
115 JARC Aljaž
116 KOREN Kristjan
117 PER David
Cycling Team Kranj
121 ČERNE Andrej
122 DRINOVEC Matej
123 JEROMEL Vid
124 ŠARC Leon
125 TURKULOV Luka
126 VOVK Jaka
127 ZIHERL Luka
Lublana - Gusto - Santic
131 HOPKINS Dylan
132 HRIBAR Jernej
133 JORDAN Adam
134 KRALJ Fabijan
135 MAČEK Matic
136 POTOČKI Viktor
137 SKOK Anže
Dukla Banská Bystrica
141 FOLTÁN Adam
142 LOHINSKÝ Filip
143 KUBIŠ Lukáš
144 HARING Martin
145 TYBOR Patrik
146 ROVDER Pavol
147 TUKA Samuel
HRE Mazowsze Serce Polski
151 BANASZEK Alan
152 BOGUSLAWSKI Marceli
153 BROŽYNA Piotr
154 BUDZINSKI Marcin
155 BUDZINSKI Tomasz
156 KACZMAREK Jakub
157 STACHOWIAK Adam
Felbermayr - Simplon Wels
161 BURKE Jack
162 GAMPER Florian
163 GAMPER Mario
164 MANGERTSEDER Matthias
165 STEININGER Fabian
166 TUREK Daniel
167 VERMEULEN Moran
China Glory Continental Cycling
171 BENNETT Sean
172 DE ROSSI Lucas
173 LYU Xianjing
174 SMIT Willie
175 STRONG Hayden
176 EMPEL Etienne van
177 XU Changquan
Global 6 Cycling
181 FERNANDEZ Miguel
182 YOUNG Xeno
183 PELTONEN Ukko
184 SCHUNK Conor
185 SESSLER Nicolas
186 SUNDERLAND Dylan
187 WATTS Kiaan
Mg.K Vis - Color for Peace
191 CAROLLO Francesco
192 CORTESE Jacopo
193 DOUBLE Paul
194 PICCOLO Simone
195 SAVINI Daniel
196 STEDMAN Max
197 WRIGHT Paul
Slovinsko
211 PAVLIČ Marko
212 ŽUMER Matic
213 VRHOVNIK Luka
214 ŠTAJNAR Mihael
215 PRIMOŽIČ Jaka
216 ČERNE Gregor
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.