Štartová listina Okolo Slovenska 2011 (4.6.2011 - 11.6.2011)
SLOVENSKÁ REPREZENTÁCIA
Gavenda Robert (Svk)
Čanecký Marek (Svk)
Polievka Pavol (Svk)
Palčák Jozef (Svk)
Fraňo Martin (Svk)
Zrelica Roman (Svk)
DUKLA TRENČÍN MERIDA
Kováč Maroš (Svk)
Tybor Patrik (Svk)
Vyšna Matej (Svk)
Šipeky Ján (Svk)
Jurčo Matej (Svk)
Nagy Róbert (Svk)
D'ANGELO & ANTENUCCI – NIPPO
Fedele Manuel (Ita)
Komori Ryohei (Jpn)
Richeze Maximilian (Arg)
Rubiano Chavez (Col)
Torosantucci Davide (Ita)
Zdanov Alexander (Rus)
ITERA KAŤUŠA
Novikov Nikita (Rus)
Antonov Michail (Rus)
Rudaškov Sergej (Rus)
Kočetkov Pavel (Rus)
Rudaškov Sergej (Rus)
Kočetkov Pavel (Rus)
Firsanov Sergej (Rus)
Wielinga Reinbert (Rus)
REPREZENTÁCIA SRBSKA
Kaša Gábor (Srb)
Wielinga Reinbert (Rus)
REPREZENTÁCIA SRBSKA
Kaša Gábor (Srb)
Hasanovič Esad (Srb)
Žekavica Jovan (Srb)
Der Zolt (Srb)
Stevič Ivan (Srb)
Spasič Dragan (Srb)
KOLSS CYCLING TEAM
Kononenko Michailo (Ukr)
Vasjluk Andrij (Ukr)
Gomeniuk Volodymyr (Ukr)
Prevar Oleksandr (Ukr)
Grigorenko Oleksandr (Ukr)
Khripta Andrij (Ukr)
TT RAIKO ARGON 18
Belka Mathias (Ger)
Oelerich Jan (Ger)
Hassink Arne (Ned)
Deutschmann Jan (Ger)
Ivo Dominik (Ger)
Tolles Joachim (Ger)
Spasič Dragan (Srb)
KOLSS CYCLING TEAM
Kononenko Michailo (Ukr)
Vasjluk Andrij (Ukr)
Gomeniuk Volodymyr (Ukr)
Prevar Oleksandr (Ukr)
Grigorenko Oleksandr (Ukr)
Khripta Andrij (Ukr)
TT RAIKO ARGON 18
Belka Mathias (Ger)
Oelerich Jan (Ger)
Hassink Arne (Ned)
Deutschmann Jan (Ger)
Ivo Dominik (Ger)
Tolles Joachim (Ger)
PSK Whirlpool
Dvorský David (Cze)
Dvorský David (Cze)
Kozubek Stanislav (Cze)
Bucháček Tomáš (Cze)
Hudeček Jíří (Cze)
Padour František (Cze)
Benčík Petr (Cze)
AC SPARTA PRAHA
Broniš Roman (Svk)
Krotký Rostislav (Cze)
Okrouhlický Tomáš (Cze)
Hunal Martin (Cze)
Fabišovský Ladislav (Cze)
Nesveda Jiří (Cze)
REPREZENTÁCIA RUSKA
Koltsov Roman (Rus)
Rešetko Evgenij (Rus)
Sudejkin Victor (Rus)
Bachin Jevgenj (Rus)
Maslennikov Vadim (Rus)
Velikanov Alexej (Rus)
REPREZENTÁCIA ČESKA DO 23 ROKOV
Vakoc Petr (Cze)
Čersný Viktor (Cze)
Ehrenberger Jakub (Cze)
Manousek Jozef (Cze)
Dlask Jindřich (Cze)
Veselý Daniel (Cze)
LOBORIKA FAVOTIT TEAM
Dančulović Tomislav (Cro)
Demarin Massimo (Cro)
Durasek Kristjan (Cro)
Miholjević Hrvoje (Cro)
Broniš Roman (Svk)
Krotký Rostislav (Cze)
Okrouhlický Tomáš (Cze)
Hunal Martin (Cze)
Fabišovský Ladislav (Cze)
Nesveda Jiří (Cze)
REPREZENTÁCIA RUSKA
Koltsov Roman (Rus)
Rešetko Evgenij (Rus)
Sudejkin Victor (Rus)
Bachin Jevgenj (Rus)
Maslennikov Vadim (Rus)
Velikanov Alexej (Rus)
REPREZENTÁCIA ČESKA DO 23 ROKOV
Vakoc Petr (Cze)
Čersný Viktor (Cze)
Ehrenberger Jakub (Cze)
Manousek Jozef (Cze)
Dlask Jindřich (Cze)
Veselý Daniel (Cze)
LOBORIKA FAVOTIT TEAM
Dančulović Tomislav (Cro)
Demarin Massimo (Cro)
Durasek Kristjan (Cro)
Miholjević Hrvoje (Cro)
Baniček Deni (Cro)
Omulec Andrej (Slo)
BANK BGZ
Romanik Radoslaw (Pol)
Cieslik Pawel (Pol)
Czajkowski Konrad (Pol)
Sztobryn Piotr (Pol)
Detko Artur (Pol)
Urbanowski Marcin (Pol)
OMEGA PHARMA-LOTTO - DAVO
Janssens Jimmy (Bel)
Omulec Andrej (Slo)
BANK BGZ
Romanik Radoslaw (Pol)
Cieslik Pawel (Pol)
Czajkowski Konrad (Pol)
Sztobryn Piotr (Pol)
Detko Artur (Pol)
Urbanowski Marcin (Pol)
OMEGA PHARMA-LOTTO - DAVO
Janssens Jimmy (Bel)
Van der Sande Tosh (Bel)
Waeytens Zico (Bel)
Sprengers Thomas (Bel)
Wauters Willem (Bel)
Waeytens Zico (Bel)
Sprengers Thomas (Bel)
Wauters Willem (Bel)
Bulgac Brian (Ned)
VELO-CLUB LA POMME MARSEILLE
Stoniš Janis (Lat)
Kupriss Kaspars (Lat)
Skujinš Raivis (Lat)
Bartusevičs Rihards (Lat)
LEGIA - FELT
Chichosz Marek (Pol)
Modzelewski Lukasz (Pol)
Wozniak Dariusz (Pol)
Woźnicki Mariusz (Pol)
Krzeszewski Pawel (Pol)
VELO-CLUB LA POMME MARSEILLE
Stoniš Janis (Lat)
Kupriss Kaspars (Lat)
Skujinš Raivis (Lat)
Bartusevičs Rihards (Lat)
LEGIA - FELT
Chichosz Marek (Pol)
Modzelewski Lukasz (Pol)
Wozniak Dariusz (Pol)
Woźnicki Mariusz (Pol)
Krzeszewski Pawel (Pol)