Coppi e Bartali 2018 (2.1), 22. - 25. marca (425 km) - 33. ročník
1a. | 22.3. | Gatteo > Gatteo | 98 km | Eenkhoorn | ||
1b. | 22.3. | Gatteo A Mare > Gatteo | 13,3 km | Sky | ||
2. | 23.3. | Riccione > Sogliano Rubicone | 130 km | Mollema | ||
3. | 24.3. | Crevalcore > Crevalcore | 171 km | Lawless | ||
4. | 25.3. | Fiorano > Montegibbio | 12,5 km | Tratnik |
Vlaňajší ročník | Štartová listina |
1a. | 22.3. | Gatteo > Gatteo | 98 km | Eenkhoorn |
profil etapy, 555 nastúpaných metrov (© gsemilia.net) |
Úvodný deň na zaujímavom podujatí nesúcom mená dvoch najslávnejších Talianov patril dvom poletapám. Najprv sa na obed šlo tradičných 98 kilometrov v okolí mesta Gatteo. V profile bol jeden kopec, ktorý sa jazdí trikrát, no mal iba kilometer, takže tu málokedy bývajú selekcie. Napokon to nebol kopec, ale podcenenie pelotónu trojčlennej unikajúcej skupiny, čo rozhodlo o etapovom triumfe pre Pascala Eenkhoorna z LottaNL. Nováčik vo veľkom pelotóne ošpurtoval Lawsona Craddocka z EF Education First. Od desiateho kilometra boli vpredu spolu s Emilom Dimomom z kontinentálneho MS Tina - Focus, no ten to v závere nevydržal. Pelotón finišoval s mankom 67 sekúnd.
Výsledky | ||||||||
1. | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL - Jumbo | 2:12:43 | 14 | ||||
2. | CRADDOCK Lawson | EF Education First - Drapac | 00:00 | 5 | ||||
3. | BALLERINI Davide | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:07 | 3 | ||||
4. | LAWLESS Christopher | Team Sky | 01:07 | |||||
5. | PEDERSEN Casper | Aqua Blue Sport | 01:07 | |||||
6. | CANOLA Marco | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:07 |
7. | MARONESE Marco | Bardiani - CSF | 01:07 | ||
8. | FEDELI Alessandro | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:07 | ||
9. | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL - Jumbo | 01:07 | ||
10. | STACCHIOTTI Riccardo | MsTina-Focus | 01:07 | ||
11. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 01:07 | ||
12. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 01:07 | ||
13. | BASSO Leonardo | Team Sky | 01:07 | ||
14. | POWLESS Neilson | Team LottoNL - Jumbo | 01:07 | ||
15. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:07 | ||
16. | ROSA Diego | Team Sky | 01:07 | ||
17. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 01:07 | ||
18. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 01:07 | ||
19. | CICCONE Giulio | Bardiani - CSF | 01:07 | ||
20. | KOCH Jonas | CCC Sprandi Polkowice | 01:07 | ||
21. | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | 01:07 | ||
22. | SENNI Manuel | Bardiani - CSF | 01:07 | ||
23. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 01:07 | ||
24. | MAZZUCCO Fabio | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:07 | ||
25. | SIVAKOV Pavel | Team Sky | 01:07 | ||
26. | KREDER Michel | Aqua Blue Sport | 01:07 | ||
27. | AVILA Edwin | Israel Cycling Academy | 01:07 | ||
28. | LOBATO Juan José | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:07 | ||
29. | TURRIN Alex | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:07 | ||
30. | DUNBAR Edward | Aqua Blue Sport | 01:07 | ||
31. | CARAPAZ Richard | Movistar Team | 01:07 | ||
32. | HARDY Romain | Fortuneo - Samsic | 01:07 | ||
33. | OWEN Logan | EF Education First - Drapac | 01:07 | ||
34. | MORTIER Julien | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:07 | ||
35. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:07 | ||
36. | ZURLO Federico | MsTina-Focus | 01:07 | ||
37. | DIBBEN Jonathan | Team Sky | 01:07 | ||
38. | LOGICA Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 01:07 | ||
39. | BERNARDINETTI Marco | Amore & Vita - Prodir | 01:07 | ||
40. | PONZI Simone | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:07 | ||
41. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 01:07 | ||
42. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 01:07 | ||
43. | DOUBEY Fabien | Wanty - Groupe Gobert | 01:07 | ||
44. | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | 01:07 | ||
45. | CANTY Brendan | EF Education First - Drapac | 01:07 | ||
46. | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton - Scott | 01:07 | ||
47. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 01:07 | ||
48. | JURADO Cristofer Robin | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:07 | ||
49. | ROWE Luke | Team Sky | 01:07 | ||
50. | CHRISTIAN Mark | Aqua Blue Sport | 01:07 | ||
51. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL - Jumbo | 01:07 | ||
52. | WARBASSE Larry | Aqua Blue Sport | 01:07 | ||
53. | MEURISSE Xandro | Wanty - Groupe Gobert | 01:07 | ||
54. | GRADEK Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 01:07 | ||
55. | SALVADOR Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 01:07 | ||
56. | GAVAZZI Francesco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:07 | ||
57. | BAGIOLI Nicola | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:07 | ||
58. | SOSA Ivan Ramiro | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:07 | ||
59. | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | 01:07 | ||
60. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 01:07 | ||
61. | HAMILTON Lucas | Mitchelton - Scott | 01:07 | ||
62. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 01:07 | ||
63. | ARANBURU Alex | Caja Rural - Seguros RGA | 01:07 | ||
64. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 01:07 | ||
65. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural - Seguros RGA | 01:07 | ||
66. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Samsic | 01:07 | ||
67. | FELLINE Fabio | Trek - Segafredo | 01:07 | ||
68. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 01:07 | ||
69. | PEYSKENS Dimitri | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:07 | ||
70. | MOLLEMA Bauke | Trek - Segafredo | 01:07 | ||
71. | ANTUNES Amaro Manuel | CCC Sprandi Polkowice | 01:07 | ||
72. | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence KTM | 01:07 | ||
73. | REIS Rafael | Caja Rural - Seguros RGA | 01:07 | ||
74. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 01:07 | ||
75. | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | 01:07 | ||
76. | STÜSSI Colin | Amore & Vita - Prodir | 01:07 | ||
77. | SANTAROMITA Ivan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:07 | ||
78. | ROBEET Ludovic | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:07 | ||
79. | MASNADA Fausto | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:07 | ||
80. | FRAPPORTI Marco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:07 | ||
81. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 01:07 | ||
82. | FIRSANOV Sergej | Gazprom-RusVelo | 01:07 | ||
83. | ALBASINI Michael | Mitchelton - Scott | 01:07 | ||
84. | WARNIER Antoine | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:07 | ||
85. | MARTENS Paul | Team LottoNL - Jumbo | 01:07 | ||
86. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 01:07 | ||
87. | MOSCA Jacopo | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:07 | ||
88. | OLIVIER Daan | Team LottoNL - Jumbo | 01:07 | ||
89. | DERUETTE Thomas | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:07 | ||
90. | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | 01:07 | ||
91. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 01:07 | ||
92. | MAGNUSSON Kim | EF Education First - Drapac | 01:07 | ||
93. | BUSATO Matteo | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:07 | ||
94. | BOUET Maxime | Fortuneo - Samsic | 01:07 | ||
95. | ORAM James | One Pro Cycling | 01:07 | ||
96. | NIV Guy | Israel Cycling Academy | 01:07 | ||
97. | CATTANEO Mattia | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:07 | ||
98. | VALLS Rafael | Movistar Team | 01:07 | ||
99. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 01:07 | ||
100. | GAZZARA Michele | Sangemini - MG.Kvis | 01:07 | ||
101. | CARBONI Giovanni | Bardiani - CSF | 01:07 | ||
102. | FEILLU Brice | Fortuneo - Samsic | 01:07 | ||
103. | DOMAGALSKI Karol | One Pro Cycling | 01:07 | ||
104. | DELFOSSE Sebastien | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:07 | ||
105. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 01:07 | ||
106. | PEARSON Daniel | Aqua Blue Sport | 01:07 | ||
107. | MORENO Javier | Delko Marseille Provence KTM | 01:07 | ||
108. | FRAME Alex | Trek - Segafredo | 01:07 | ||
109. | CONCI Nicola | Trek - Segafredo | 01:07 | ||
110. | KUSS Sepp | Team LottoNL - Jumbo | 01:07 | ||
111. | AMICI Alberto | Biesse Carrera Gavardo | 01:07 | ||
112. | SALVIETTI Niccolò | Sangemini - MG.Kvis | 01:07 | ||
113. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 01:07 | ||
114. | EIKING Odd Christian | Wanty - Groupe Gobert | 01:07 | ||
115. | CHERKASOV Nicolay | Gazprom-RusVelo | 01:07 | ||
116. | CELANO Danilo | Caja Rural - Seguros RGA | 01:07 | ||
117. | MICHAJLOV Nikolaj | Delko Marseille Provence KTM | 01:07 | ||
118. | KOBERNJAK Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 01:07 | ||
119. | BOU Joan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:07 | ||
120. | CLARKE William | EF Education First - Drapac | 01:29 | ||
121. | VENDRAME Andrea | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:43 | ||
122. | DIMA Emil | MsTina-Focus | 01:43 | ||
123. | SEPÚLVEDA Eduardo | Movistar Team | 01:59 | ||
124. | ZARDINI Edoardo | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:07 | ||
125. | DANIEL Gregory | Trek - Segafredo | 03:29 | ||
126. | WILLIAMS Tyler | Israel Cycling Academy | 07:26 | ||
127. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 07:26 | ||
128. | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | 07:26 | ||
129. | ALAFACI Eugenio | Trek - Segafredo | 07:26 | ||
130. | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | 07:26 | ||
131. | NIKA Iltjan | Amore & Vita - Prodir | 07:26 | ||
132. | GABBURO Davide | Amore & Vita - Prodir | 07:26 | ||
133. | LIEPINS Emils | One Pro Cycling | 07:26 | ||
134. | ARNOULT Floryan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 07:26 | ||
135. | BOGDANOVICS Maris | Amore & Vita - Prodir | 07:26 | ||
136. | PENALVER Manuel | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 07:26 | ||
137. | MARECZKO Jakub | Wilier Triestina - Selle Italia | 07:26 | ||
138. | BAYLIS Tom | One Pro Cycling | 07:26 | ||
139. | COLEDAN Marco | Wilier Triestina - Selle Italia | 07:26 | ||
140. | SCARTEZZINI Michele | Sangemini - MG.Kvis | 07:26 | ||
141. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 07:26 | ||
142. | ZULLO Antonio | Amore & Vita - Prodir | 07:26 | ||
143. | FOLIFOROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 07:26 | ||
144. | SOTO Nelson Andres | Caja Rural - Seguros RGA | 07:26 | ||
145. | CARBEL Michael | Fortuneo - Samsic | 07:26 | ||
146. | WATSON Calvin | Aqua Blue Sport | 07:26 | ||
147. | KELLY Jake | One Pro Cycling | 07:26 | ||
148. | WILLIAMS Peter | One Pro Cycling | 07:26 | ||
149. | MCCORMICK Hayden | One Pro Cycling | 07:26 | ||
150. | MARINI Nicolas | MsTina-Focus | 07:26 | ||
151. | FILOSI Iuri | Delko Marseille Provence KTM | 07:26 | ||
152. | WELTEN Bram | Fortuneo - Samsic | 07:26 | ||
153. | MARCELLI Mattia | MsTina-Focus | 07:26 | ||
154. | GOZZI Nicolo | Biesse Carrera Gavardo | 07:26 | ||
155. | ZANARDINI Andrea | Biesse Carrera Gavardo | 07:26 | ||
156. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 07:26 | ||
157. | CASTRILLO Jaime | 07:26 | |||
158. | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | 07:26 | ||
159. | RAVANELLI Simone | Biesse Carrera Gavardo | 07:26 | ||
160. | TROSINO Mirko | Amore & Vita - Prodir | 07:26 | ||
161. | SIX Franklin | WB Aqua Protect Veranclassic | 07:26 | ||
162. | BEWLEY Sam | Mitchelton - Scott | 07:26 | ||
163. | TUFT Svein | Mitchelton - Scott | 07:26 | ||
164. | LE ROUX Romain | Fortuneo - Samsic | 08:51 | ||
165. | DOBRE Vlad-nicolae | MsTina-Focus | 08:51 | ||
166. | ORLANDI Federico | Biesse Carrera Gavardo | 08:51 | ||
167. | CARDONA Julián | EF Education First - Drapac | 10:29 | ||
168. | VARGAS PINTO Adrian Enrique | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 10:29 | ||
DNF | IONUT Andrei | MsTina-Focus | odstúpil | ||
DNF | POZZATO Filippo | Wilier Triestina - Selle Italia | odstúpil |
1b. | 22.3. | Gatteo A Mare > Gatteo | 13,3 km | Sky |
profil etapy, 28 nastúpaných metrov (© gsemilia.net) |
Podvečer sa v Gatteu šla druhá poletapa, ktorou bola časovka družstiev. Podľa očakávaní v nej boli najrýchlejší jazdci tímu Sky, hoci v zostave nemajú vyhlásených časovkárov. O desať sekúnd zdolali veľmi dobre obsadený celok CCC Sprandi Polkowice, ktorý tesne zdolal Mitchelton - Scott, LottoNL Jumbo aj Trek - Segafredo.
Na čele celkového poradia ostal Eenkhoorn, ktorý navýšil náskok na Craddocka na dvanásť sekúnd, 62 strácajú borci Sky. Pre 21-ročného borca, ktorý ešte vlani jazdil za klubový celok BMC Development Team, to bude v piatok veľká skúška ohňom v novej pozícii.
Výsledky etapy:
1. Tím Sky 14:44
2. CCC Sprandi +0:10
3. Mitchelton - Scott +0:10
4. Lotto - Jumbo +0:11
5. Trek - Segafredo +0:13
6. Androni - Sidermec +0:16
7. EF Education +0:21
8. Gazprom - RusVelo +0:24
9. Nippo - Vini Fantini +0:29
10. Wilier Triestina +0:30
1. Tím Sky 14:44
2. CCC Sprandi +0:10
3. Mitchelton - Scott +0:10
4. Lotto - Jumbo +0:11
5. Trek - Segafredo +0:13
6. Androni - Sidermec +0:16
7. EF Education +0:21
8. Gazprom - RusVelo +0:24
9. Nippo - Vini Fantini +0:29
10. Wilier Triestina +0:30
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL - Jumbo | 2:27:32 | 3 | ||||
2. | CRADDOCK Lawson | EF Education First - Drapac | 00:12 | |||||
3. | LAWLESS Christopher | Team Sky | 01:02 | |||||
4. | ROSA Diego | Team Sky | 01:02 | |||||
5. | SIVAKOV Pavel | Team Sky | 01:02 | |||||
6. | DIBBEN Jonathan | Team Sky | 01:02 |
7. | ROWE Luke | Team Sky | 01:02 | ||
8. | KOCH Jonas | CCC Sprandi Polkowice | 01:12 | ||
9. | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | 01:12 | ||
10. | GRADEK Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 01:12 | ||
11. | ANTUNES Amaro Manuel | CCC Sprandi Polkowice | 01:12 | ||
12. | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton - Scott | 01:12 | ||
13. | HAMILTON Lucas | Mitchelton - Scott | 01:12 | ||
14. | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL - Jumbo | 01:13 | ||
15. | POWLESS Neilson | Team LottoNL - Jumbo | 01:13 | ||
16. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL - Jumbo | 01:13 | ||
17. | MARTENS Paul | Team LottoNL - Jumbo | 01:13 | ||
18. | FELLINE Fabio | Trek - Segafredo | 01:15 | ||
19. | MOLLEMA Bauke | Trek - Segafredo | 01:15 | ||
20. | CONCI Nicola | Trek - Segafredo | 01:15 | ||
21. | BALLERINI Davide | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:16 | ||
22. | SOSA Ivan Ramiro | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:18 | ||
23. | MASNADA Fausto | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:18 | ||
24. | CATTANEO Mattia | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:18 | ||
25. | OWEN Logan | EF Education First - Drapac | 01:23 | ||
26. | CANTY Brendan | EF Education First - Drapac | 01:23 | ||
27. | MAGNUSSON Kim | EF Education First - Drapac | 01:23 | ||
28. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 01:26 | ||
29. | FIRSANOV Sergej | Gazprom-RusVelo | 01:26 | ||
30. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 01:26 | ||
31. | CHERKASOV Nicolay | Gazprom-RusVelo | 01:26 | ||
32. | GAVAZZI Francesco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:26 | ||
33. | FRAPPORTI Marco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:28 | ||
34. | CANOLA Marco | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:31 | ||
35. | LOBATO Juan José | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:31 | ||
36. | BAGIOLI Nicola | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:31 | ||
37. | SANTAROMITA Ivan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:31 | ||
38. | TURRIN Alex | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:32 | ||
39. | MOSCA Jacopo | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:32 | ||
40. | BUSATO Matteo | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:32 | ||
41. | ZARDINI Edoardo | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:32 | ||
42. | CARAPAZ Richard | Movistar Team | 01:33 | ||
43. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 01:33 | ||
44. | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | 01:33 | ||
45. | VALLS Rafael | Movistar Team | 01:33 | ||
46. | PEDERSEN Casper | Aqua Blue Sport | 01:37 | ||
47. | KREDER Michel | Aqua Blue Sport | 01:37 | ||
48. | DUNBAR Edward | Aqua Blue Sport | 01:37 | ||
49. | CHRISTIAN Mark | Aqua Blue Sport | 01:37 | ||
50. | WARBASSE Larry | Aqua Blue Sport | 01:37 | ||
51. | FEDELI Alessandro | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:41 | ||
52. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:41 | ||
53. | MAZZUCCO Fabio | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:41 | ||
54. | JURADO Cristofer Robin | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:41 | ||
55. | ORAM James | One Pro Cycling | 01:41 | ||
56. | DOMAGALSKI Karol | One Pro Cycling | 01:41 | ||
57. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 01:43 | ||
58. | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence KTM | 01:43 | ||
59. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 01:43 | ||
60. | MORENO Javier | Delko Marseille Provence KTM | 01:43 | ||
61. | MICHAJLOV Nikolaj | Delko Marseille Provence KTM | 01:43 | ||
62. | MORTIER Julien | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:43 | ||
63. | PEYSKENS Dimitri | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:43 | ||
64. | WARNIER Antoine | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:43 | ||
65. | DERUETTE Thomas | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:43 | ||
66. | DELFOSSE Sebastien | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:43 | ||
67. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 01:44 | ||
68. | GAZZARA Michele | Sangemini - MG.Kvis | 01:44 | ||
69. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 01:44 | ||
70. | SALVIETTI Niccolò | Sangemini - MG.Kvis | 01:44 | ||
71. | CLARKE William | EF Education First - Drapac | 01:45 | ||
72. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:45 | ||
73. | DOUBEY Fabien | Wanty - Groupe Gobert | 01:45 | ||
74. | MEURISSE Xandro | Wanty - Groupe Gobert | 01:45 | ||
75. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 01:45 | ||
76. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 01:45 | ||
77. | EIKING Odd Christian | Wanty - Groupe Gobert | 01:45 | ||
78. | HARDY Romain | Fortuneo - Samsic | 01:49 | ||
79. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Samsic | 01:49 | ||
80. | BOUET Maxime | Fortuneo - Samsic | 01:49 | ||
81. | FEILLU Brice | Fortuneo - Samsic | 01:49 | ||
82. | MARONESE Marco | Bardiani - CSF | 01:50 | ||
83. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 01:50 | ||
84. | CICCONE Giulio | Bardiani - CSF | 01:50 | ||
85. | SENNI Manuel | Bardiani - CSF | 01:50 | ||
86. | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | 01:50 | ||
87. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 01:50 | ||
88. | VENDRAME Andrea | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:54 | ||
89. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 01:55 | ||
90. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural - Seguros RGA | 01:55 | ||
91. | REIS Rafael | Caja Rural - Seguros RGA | 01:55 | ||
92. | CELANO Danilo | Caja Rural - Seguros RGA | 01:55 | ||
93. | AVILA Edwin | Israel Cycling Academy | 02:05 | ||
94. | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | 02:05 | ||
95. | NIV Guy | Israel Cycling Academy | 02:05 | ||
96. | LOGICA Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 02:11 | ||
97. | AMICI Alberto | Biesse Carrera Gavardo | 02:11 | ||
98. | ROBEET Ludovic | WB Aqua Protect Veranclassic | 02:11 | ||
99. | BERNARDINETTI Marco | Amore & Vita - Prodir | 02:14 | ||
100. | STÜSSI Colin | Amore & Vita - Prodir | 02:14 | ||
101. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 02:20 | ||
102. | SEPÚLVEDA Eduardo | Movistar Team | 02:25 | ||
103. | OLIVIER Daan | Team LottoNL - Jumbo | 02:29 | ||
104. | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | 02:30 | ||
105. | STACCHIOTTI Riccardo | MsTina-Focus | 02:41 | ||
106. | ZURLO Federico | MsTina-Focus | 02:41 | ||
107. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 02:43 | ||
108. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 02:48 | ||
109. | CARBONI Giovanni | Bardiani - CSF | 02:50 | ||
110. | ALBASINI Michael | Mitchelton - Scott | 02:53 | ||
111. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 02:53 | ||
112. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 03:04 | ||
113. | KUSS Sepp | Team LottoNL - Jumbo | 03:05 | ||
114. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 03:06 | ||
115. | PONZI Simone | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 03:13 | ||
116. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 03:17 | ||
117. | DIMA Emil | MsTina-Focus | 03:17 | ||
118. | FRAME Alex | Trek - Segafredo | 03:23 | ||
119. | BASSO Leonardo | Team Sky | 03:27 | ||
120. | KOBERNJAK Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 03:31 | ||
121. | DANIEL Gregory | Trek - Segafredo | 03:37 | ||
122. | BOU Joan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 03:37 | ||
123. | SALVADOR Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 04:25 | ||
124. | PEARSON Daniel | Aqua Blue Sport | 04:43 | ||
125. | BEWLEY Sam | Mitchelton - Scott | 07:31 | ||
126. | TUFT Svein | Mitchelton - Scott | 07:31 | ||
127. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 07:50 | ||
128. | COLEDAN Marco | Wilier Triestina - Selle Italia | 07:51 | ||
129. | BAYLIS Tom | One Pro Cycling | 08:00 | ||
130. | KELLY Jake | One Pro Cycling | 08:00 | ||
131. | CASTRILLO Jaime | Movistar Team | 08:03 | ||
132. | SCARTEZZINI Michele | Sangemini - MG.Kvis | 08:06 | ||
133. | MARECZKO Jakub | Wilier Triestina - Selle Italia | 08:07 | ||
134. | SOTO Nelson Andres | Caja Rural - Seguros RGA | 08:14 | ||
135. | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | 08:24 | ||
136. | GOZZI Nicolo | Biesse Carrera Gavardo | 08:30 | ||
137. | RAVANELLI Simone | Biesse Carrera Gavardo | 08:30 | ||
138. | SIX Franklin | WB Aqua Protect Veranclassic | 08:30 | ||
139. | GABBURO Davide | Amore & Vita - Prodir | 08:33 | ||
140. | TROSINO Mirko | Amore & Vita - Prodir | 08:33 | ||
141. | FILOSI Iuri | Delko Marseille Provence KTM | 08:41 | ||
142. | WILLIAMS Tyler | Israel Cycling Academy | 08:49 | ||
143. | WATSON Calvin | Aqua Blue Sport | 08:57 | ||
144. | MARCELLI Mattia | MsTina-Focus | 09:00 | ||
145. | ZANARDINI Andrea | Biesse Carrera Gavardo | 09:07 | ||
146. | CARBEL Michael | Fortuneo - Samsic | 09:18 | ||
147. | MARINI Nicolas | MsTina-Focus | 09:20 | ||
148. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 09:23 | ||
149. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 09:25 | ||
150. | NIKA Iltjan | Amore & Vita - Prodir | 09:30 | ||
151. | BOGDANOVICS Maris | Amore & Vita - Prodir | 09:30 | ||
152. | ZULLO Antonio | Amore & Vita - Prodir | 09:30 | ||
153. | ARNOULT Floryan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 09:30 | ||
154. | PENALVER Manuel | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 09:30 | ||
155. | LIEPINS Emils | One Pro Cycling | 09:32 | ||
156. | ALAFACI Eugenio | Trek - Segafredo | 09:42 | ||
157. | WILLIAMS Peter | One Pro Cycling | 09:55 | ||
158. | MCCORMICK Hayden | One Pro Cycling | 09:55 | ||
159. | WELTEN Bram | Fortuneo - Samsic | 10:09 | ||
160. | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | 10:11 | ||
161. | ORLANDI Federico | Biesse Carrera Gavardo | 10:14 | ||
162. | FOLIFOROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 10:20 | ||
163. | DOBRE Vlad-nicolae | MsTina-Focus | 10:25 | ||
164. | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | 10:42 | ||
165. | CARDONA Julián | EF Education First - Drapac | 12:22 | ||
166. | LE ROUX Romain | Fortuneo - Samsic | 12:27 | ||
167. | VARGAS PINTO Adrian Enrique | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 14:17 |
2. | 23.3. | Riccione > Sogliano Rubicone | 128 km | Mollema |
profil etapy, 2878 nastúpaných metrov (© gsemilia.net) |
Najlepší vrchári na pretekoch si nenechal ujsť záverečný okruh so stúpaním (4,3 km; 7,7 %), aby predviedli útočnú jazdu. Na takomto teréne sa vyprofilovala skupina štyroch najsilnejších, kde predviedol najlepšiu koncovku Bauke Mollema a tešil sa z prvého triumfu v ročníku. Holandský pretekár obľubuje klasiky ardenského typu a dnešný profil sa im podobal. Na čele finišoval aj Diego Rosa, ktorý sa dostal na vedúcu priečku v poradí, pretože tím Sky predviedol lepšiu TTT ako Trek. Obidvaja spomínaní cyklisti budú bojovať o celkový triumf v nedeľu v zaujímavej časovke.
Pre Pascala Eenkhoorna to bola dnes etapa nad jeho možnosti a vedenie neudržal. Aspoň Lawson Craddock využil pozíciu zo štvrtkového úniku a aj napriek dnešnému 25. miestu ostal celkovo piaty. Časovkár je dobrý, takže môže ešte snívať o pódiu.
Výsledky | ||||||||
1. | MOLLEMA Bauke | Trek - Segafredo | 3:36:23 | 14 | ||||
2. | ROSA Diego | Team Sky | 00:02 | 5 | ||||
3. | CICCONE Giulio | Bardiani - CSF | 00:03 | 3 | ||||
4. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:03 | |||||
5. | CARAPAZ Richard | Movistar Team | 00:03 | |||||
6. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL - Jumbo | 00:11 |
7. | SOSA Ivan Ramiro | Androni - Sidermec - Bottecchia | 00:13 | ||
8. | HAMILTON Lucas | Mitchelton - Scott | 00:33 | ||
9. | BALLERINI Davide | Androni - Sidermec - Bottecchia | 00:55 | ||
10. | POWLESS Neilson | Team LottoNL - Jumbo | 00:55 | ||
11. | ARANBURU Alex | Caja Rural - Seguros RGA | 01:00 | ||
12. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 01:00 | ||
13. | MASNADA Fausto | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:02 | ||
14. | SIVAKOV Pavel | Team Sky | 01:02 | ||
15. | FIRSANOV Sergej | Gazprom-RusVelo | 01:02 | ||
16. | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton - Scott | 01:08 | ||
17. | SEPÚLVEDA Eduardo | Movistar Team | 01:10 | ||
18. | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | 01:11 | ||
19. | DUNBAR Edward | Aqua Blue Sport | 01:14 | ||
20. | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL - Jumbo | 01:16 | ||
21. | TURRIN Alex | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:16 | ||
22. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 01:19 | ||
23. | BERNARDINETTI Marco | Amore & Vita - Prodir | 01:20 | ||
24. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 01:20 | ||
25. | CRADDOCK Lawson | EF Education First - Drapac | 01:20 | ||
26. | CHRISTIAN Mark | Aqua Blue Sport | 01:22 | ||
27. | BUSATO Matteo | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:24 | ||
28. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 01:25 | ||
29. | ANTUNES Amaro Manuel | CCC Sprandi Polkowice | 01:28 | ||
30. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural - Seguros RGA | 01:29 | ||
31. | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence KTM | 03:15 | ||
32. | SENNI Manuel | Bardiani - CSF | 03:23 | ||
33. | PEYSKENS Dimitri | WB Aqua Protect Veranclassic | 03:23 | ||
34. | CARBONI Giovanni | Bardiani - CSF | 03:28 | ||
35. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 03:28 | ||
36. | MORTIER Julien | WB Aqua Protect Veranclassic | 03:28 | ||
37. | BOUET Maxime | Fortuneo - Samsic | 03:28 | ||
38. | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | 03:28 | ||
39. | HARDY Romain | Fortuneo - Samsic | 03:28 | ||
40. | ZARDINI Edoardo | Wilier Triestina - Selle Italia | 03:28 | ||
41. | EIKING Odd Christian | Wanty - Groupe Gobert | 03:32 | ||
42. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 03:32 | ||
43. | SANTAROMITA Ivan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 03:35 | ||
44. | CANTY Brendan | EF Education First - Drapac | 03:35 | ||
45. | WARBASSE Larry | Aqua Blue Sport | 03:35 | ||
46. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 03:42 | ||
47. | VALLS Rafael | Movistar Team | 03:45 | ||
48. | AMICI Alberto | Biesse Carrera Gavardo | 04:06 | ||
49. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 04:38 | ||
50. | BAGIOLI Nicola | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 04:38 | ||
51. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 04:38 | ||
52. | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | 04:38 | ||
53. | CELANO Danilo | Caja Rural - Seguros RGA | 04:44 | ||
54. | MCCORMICK Hayden | One Pro Cycling | 04:44 | ||
55. | MEURISSE Xandro | Wanty - Groupe Gobert | 04:44 | ||
56. | PONZI Simone | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 05:32 | ||
57. | NIV Guy | Israel Cycling Academy | 05:32 | ||
58. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 05:34 | ||
59. | GAVAZZI Francesco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 05:48 | ||
60. | FRAPPORTI Marco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 05:48 | ||
61. | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | 07:24 | ||
62. | DOUBEY Fabien | Wanty - Groupe Gobert | 09:04 | ||
63. | CONCI Nicola | Trek - Segafredo | 09:04 | ||
64. | FILOSI Iuri | Delko Marseille Provence KTM | 09:15 | ||
65. | FELLINE Fabio | Trek - Segafredo | 09:57 | ||
66. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 09:57 | ||
67. | LOGICA Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 09:57 | ||
68. | SALVADOR Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 09:57 | ||
69. | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | 09:57 | ||
70. | MICHAJLOV Nikolaj | Delko Marseille Provence KTM | 09:57 | ||
71. | VENDRAME Andrea | Androni - Sidermec - Bottecchia | 09:57 | ||
72. | ZURLO Federico | MsTina-Focus | 12:58 | ||
73. | GAZZARA Michele | Sangemini - MG.Kvis | 14:30 | ||
74. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 14:30 | ||
75. | WARNIER Antoine | WB Aqua Protect Veranclassic | 14:30 | ||
76. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 14:30 | ||
77. | ALBASINI Michael | Mitchelton - Scott | 14:30 | ||
78. | REIS Rafael | Caja Rural - Seguros RGA | 14:30 | ||
79. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 14:30 | ||
80. | WILLIAMS Tyler | Israel Cycling Academy | 14:30 | ||
81. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 14:30 | ||
82. | WATSON Calvin | Aqua Blue Sport | 14:30 | ||
83. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Samsic | 14:30 | ||
84. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 14:30 | ||
85. | MOSCA Jacopo | Wilier Triestina - Selle Italia | 14:30 | ||
86. | BASSO Leonardo | Team Sky | 14:30 | ||
87. | BOU Joan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 14:30 | ||
88. | MAGNUSSON Kim | EF Education First - Drapac | 14:30 | ||
89. | MARTENS Paul | Team LottoNL - Jumbo | 14:30 | ||
90. | FEDELI Alessandro | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 14:30 | ||
91. | OWEN Logan | EF Education First - Drapac | 14:30 | ||
92. | CLARKE William | EF Education First - Drapac | 14:30 | ||
93. | ROWE Luke | Team Sky | 14:44 | ||
94. | DIBBEN Jonathan | Team Sky | 14:44 | ||
95. | DOMAGALSKI Karol | One Pro Cycling | 14:44 | ||
96. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 14:44 | ||
97. | KUSS Sepp | Team LottoNL - Jumbo | 14:44 | ||
98. | AVILA Edwin | Israel Cycling Academy | 14:44 | ||
99. | ORAM James | One Pro Cycling | 14:44 | ||
100. | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL - Jumbo | 14:44 | ||
101. | FEILLU Brice | Fortuneo - Samsic | 14:44 | ||
102. | KREDER Michel | Aqua Blue Sport | 14:44 | ||
103. | MAZZUCCO Fabio | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 17:21 | ||
104. | DERUETTE Thomas | WB Aqua Protect Veranclassic | 17:23 | ||
105. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 17:23 | ||
106. | KOBERNJAK Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 17:23 | ||
107. | TROSINO Mirko | Amore & Vita - Prodir | 17:23 | ||
108. | ARNOULT Floryan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 17:23 | ||
109. | DANIEL Gregory | Trek - Segafredo | 17:23 | ||
110. | LAWLESS Christopher | Team Sky | 17:23 | ||
111. | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | 17:23 | ||
112. | STÜSSI Colin | Amore & Vita - Prodir | 17:23 | ||
113. | WILLIAMS Peter | One Pro Cycling | 17:23 | ||
114. | ZULLO Antonio | Amore & Vita - Prodir | 17:23 | ||
115. | COLEDAN Marco | Wilier Triestina - Selle Italia | 17:23 | ||
116. | OLIVIER Daan | Team LottoNL - Jumbo | 17:23 | ||
117. | DELFOSSE Sebastien | WB Aqua Protect Veranclassic | 17:23 | ||
118. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 17:23 | ||
119. | CHERKASOV Nicolay | Gazprom-RusVelo | 17:23 | ||
120. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 17:23 | ||
121. | KOCH Jonas | CCC Sprandi Polkowice | 17:33 | ||
122. | SOTO Nelson Andres | Caja Rural - Seguros RGA | 17:33 | ||
123. | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | 17:34 | ||
124. | CASTRILLO Jaime | Movistar Team | 17:35 | ||
125. | GRADEK Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 17:35 | ||
126. | ROBEET Ludovic | WB Aqua Protect Veranclassic | 17:35 | ||
127. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 17:35 | ||
128. | JURADO Cristofer Robin | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 17:35 | ||
129. | PEARSON Daniel | Aqua Blue Sport | 17:35 | ||
130. | LOBATO Juan José | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 17:35 | ||
131. | STACCHIOTTI Riccardo | MsTina-Focus | 17:42 | ||
132. | MARONESE Marco | Bardiani - CSF | 17:42 | ||
133. | BEWLEY Sam | Mitchelton - Scott | 17:46 | ||
134. | FRAME Alex | Trek - Segafredo | 17:46 | ||
135. | CANOLA Marco | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 17:46 | ||
136. | PEDERSEN Casper | Aqua Blue Sport | 27:08 | ||
137. | GABBURO Davide | Amore & Vita - Prodir | 27:08 | ||
138. | LE ROUX Romain | Fortuneo - Samsic | 27:08 | ||
139. | BOGDANOVICS Maris | Amore & Vita - Prodir | 27:08 | ||
140. | NIKA Iltjan | Amore & Vita - Prodir | 27:08 | ||
141. | DOBRE Vlad-nicolae | MsTina-Focus | 27:08 | ||
142. | PENALVER Manuel | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 27:08 | ||
143. | BAYLIS Tom | One Pro Cycling | 27:08 | ||
144. | MORENO Javier | Delko Marseille Provence KTM | 27:08 | ||
145. | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | 27:08 | ||
146. | LIEPINS Emils | One Pro Cycling | 27:08 | ||
147. | KELLY Jake | One Pro Cycling | 27:08 | ||
148. | SALVIETTI Niccolò | Sangemini - MG.Kvis | 27:08 | ||
149. | MARCELLI Mattia | MsTina-Focus | 27:08 | ||
150. | ALAFACI Eugenio | Trek - Segafredo | 27:08 | ||
151. | MARINI Nicolas | MsTina-Focus | 27:08 | ||
152. | ZANARDINI Andrea | Biesse Carrera Gavardo | 27:08 | ||
153. | SIX Franklin | WB Aqua Protect Veranclassic | 27:08 | ||
154. | DIMA Emil | MsTina-Focus | 27:15 | ||
155. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 27:15 | ||
156. | TUFT Svein | Mitchelton - Scott | 27:15 | ||
157. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 27:18 | ||
158. | SCARTEZZINI Michele | Sangemini - MG.Kvis | 27:19 | ||
159. | RAVANELLI Simone | Biesse Carrera Gavardo | 27:23 | ||
160. | ORLANDI Federico | Biesse Carrera Gavardo | 27:23 | ||
161. | CARBEL Michael | Fortuneo - Samsic | 30:23 | ||
DNF | CARDONA Julián | EF Education First - Drapac | odstúpil | ||
DNF | CATTANEO Mattia | Androni - Sidermec - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | FOLIFOROV Alexander | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | GOZZI Nicolo | Biesse Carrera Gavardo | odstúpil | ||
DNF | MARECZKO Jakub | Wilier Triestina - Selle Italia | odstúpil | ||
DNF | VARGAS PINTO Adrian Enrique | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | odstúpil | ||
DNF | WELTEN Bram | Fortuneo - Samsic | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | ROSA Diego | Team Sky | 6:04:53 | 3 | ||||
2. | MOLLEMA Bauke | Trek - Segafredo | 00:07 | |||||
3. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL - Jumbo | 00:26 | |||||
4. | SOSA Ivan Ramiro | Androni - Sidermec - Bottecchia | 00:33 | |||||
5. | CRADDOCK Lawson | EF Education First - Drapac | 00:36 | |||||
6. | CARAPAZ Richard | Movistar Team | 00:38 |
7. | HAMILTON Lucas | Mitchelton - Scott | 00:47 | ||
8. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:50 | ||
9. | CICCONE Giulio | Bardiani - CSF | 00:51 | ||
10. | POWLESS Neilson | Team LottoNL - Jumbo | 01:10 | ||
11. | BALLERINI Davide | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:13 | ||
12. | MASNADA Fausto | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:22 | ||
13. | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton - Scott | 01:22 | ||
14. | SIVAKOV Pavel | Team Sky | 01:26 | ||
15. | FIRSANOV Sergej | Gazprom-RusVelo | 01:30 | ||
16. | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL - Jumbo | 01:31 | ||
17. | ANTUNES Amaro Manuel | CCC Sprandi Polkowice | 01:42 | ||
18. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 01:45 | ||
19. | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | 01:46 | ||
20. | TURRIN Alex | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:50 | ||
21. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 01:53 | ||
22. | DUNBAR Edward | Aqua Blue Sport | 01:53 | ||
23. | BUSATO Matteo | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:58 | ||
24. | CHRISTIAN Mark | Aqua Blue Sport | 02:01 | ||
25. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 02:07 | ||
26. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 02:16 | ||
27. | ARANBURU Alex | Caja Rural - Seguros RGA | 02:17 | ||
28. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural - Seguros RGA | 02:26 | ||
29. | BERNARDINETTI Marco | Amore & Vita - Prodir | 02:36 | ||
30. | SEPÚLVEDA Eduardo | Movistar Team | 02:37 | ||
31. | CANTY Brendan | EF Education First - Drapac | 04:00 | ||
32. | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence KTM | 04:00 | ||
33. | ZARDINI Edoardo | Wilier Triestina - Selle Italia | 04:02 | ||
34. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 04:07 | ||
35. | SANTAROMITA Ivan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 04:08 | ||
36. | PEYSKENS Dimitri | WB Aqua Protect Veranclassic | 04:08 | ||
37. | MORTIER Julien | WB Aqua Protect Veranclassic | 04:13 | ||
38. | WARBASSE Larry | Aqua Blue Sport | 04:14 | ||
39. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 04:14 | ||
40. | SENNI Manuel | Bardiani - CSF | 04:15 | ||
41. | HARDY Romain | Fortuneo - Samsic | 04:19 | ||
42. | BOUET Maxime | Fortuneo - Samsic | 04:19 | ||
43. | EIKING Odd Christian | Wanty - Groupe Gobert | 04:19 | ||
44. | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | 04:20 | ||
45. | VALLS Rafael | Movistar Team | 04:20 | ||
46. | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | 04:52 | ||
47. | BAGIOLI Nicola | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 05:11 | ||
48. | AMICI Alberto | Biesse Carrera Gavardo | 05:19 | ||
49. | CARBONI Giovanni | Bardiani - CSF | 05:20 | ||
50. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 05:21 | ||
51. | MEURISSE Xandro | Wanty - Groupe Gobert | 05:31 | ||
52. | CELANO Danilo | Caja Rural - Seguros RGA | 05:41 | ||
53. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 06:00 | ||
54. | GAVAZZI Francesco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 06:16 | ||
55. | FRAPPORTI Marco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 06:18 | ||
56. | NIV Guy | Israel Cycling Academy | 06:39 | ||
57. | PONZI Simone | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 07:47 | ||
58. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 07:53 | ||
59. | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | 08:56 | ||
60. | CONCI Nicola | Trek - Segafredo | 09:21 | ||
61. | DOUBEY Fabien | Wanty - Groupe Gobert | 09:51 | ||
62. | FELLINE Fabio | Trek - Segafredo | 10:14 | ||
63. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 10:34 | ||
64. | MICHAJLOV Nikolaj | Delko Marseille Provence KTM | 10:42 | ||
65. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 10:43 | ||
66. | VENDRAME Andrea | Androni - Sidermec - Bottecchia | 10:53 | ||
67. | LOGICA Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 11:10 | ||
68. | SALVADOR Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 13:24 | ||
69. | MCCORMICK Hayden | One Pro Cycling | 13:41 | ||
70. | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL - Jumbo | 13:46 | ||
71. | ZURLO Federico | MsTina-Focus | 14:41 | ||
72. | MARTENS Paul | Team LottoNL - Jumbo | 14:45 | ||
73. | DIBBEN Jonathan | Team Sky | 14:48 | ||
74. | ROWE Luke | Team Sky | 14:48 | ||
75. | MAGNUSSON Kim | EF Education First - Drapac | 14:55 | ||
76. | MOSCA Jacopo | Wilier Triestina - Selle Italia | 15:04 | ||
77. | OWEN Logan | EF Education First - Drapac | 15:09 | ||
78. | FEDELI Alessandro | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 15:13 | ||
79. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 15:15 | ||
80. | WARNIER Antoine | WB Aqua Protect Veranclassic | 15:15 | ||
81. | GAZZARA Michele | Sangemini - MG.Kvis | 15:16 | ||
82. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Samsic | 15:21 | ||
83. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 15:22 | ||
84. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 15:22 | ||
85. | KREDER Michel | Aqua Blue Sport | 15:23 | ||
86. | ORAM James | One Pro Cycling | 15:27 | ||
87. | DOMAGALSKI Karol | One Pro Cycling | 15:27 | ||
88. | REIS Rafael | Caja Rural - Seguros RGA | 15:27 | ||
89. | CLARKE William | EF Education First - Drapac | 15:31 | ||
90. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 15:31 | ||
91. | FEILLU Brice | Fortuneo - Samsic | 15:35 | ||
92. | AVILA Edwin | Israel Cycling Academy | 15:51 | ||
93. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 16:15 | ||
94. | ALBASINI Michael | Mitchelton - Scott | 16:25 | ||
95. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 16:36 | ||
96. | KUSS Sepp | Team LottoNL - Jumbo | 16:51 | ||
97. | FILOSI Iuri | Delko Marseille Provence KTM | 16:58 | ||
98. | BASSO Leonardo | Team Sky | 16:59 | ||
99. | BOU Joan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 17:09 | ||
100. | LAWLESS Christopher | Team Sky | 17:27 | ||
101. | KOCH Jonas | CCC Sprandi Polkowice | 17:47 | ||
102. | GRADEK Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 17:49 | ||
103. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 17:51 | ||
104. | CHERKASOV Nicolay | Gazprom-RusVelo | 17:51 | ||
105. | MAZZUCCO Fabio | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 18:04 | ||
106. | LOBATO Juan José | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 18:08 | ||
107. | DERUETTE Thomas | WB Aqua Protect Veranclassic | 18:08 | ||
108. | DELFOSSE Sebastien | WB Aqua Protect Veranclassic | 18:08 | ||
109. | JURADO Cristofer Robin | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 18:18 | ||
110. | CANOLA Marco | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 18:19 | ||
111. | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | 18:30 | ||
112. | MARONESE Marco | Bardiani - CSF | 18:34 | ||
113. | STÜSSI Colin | Amore & Vita - Prodir | 18:39 | ||
114. | ROBEET Ludovic | WB Aqua Protect Veranclassic | 18:48 | ||
115. | OLIVIER Daan | Team LottoNL - Jumbo | 18:54 | ||
116. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 19:13 | ||
117. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 19:18 | ||
118. | STACCHIOTTI Riccardo | MsTina-Focus | 19:25 | ||
119. | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | 19:41 | ||
120. | KOBERNJAK Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 19:56 | ||
121. | DANIEL Gregory | Trek - Segafredo | 20:02 | ||
122. | FRAME Alex | Trek - Segafredo | 20:11 | ||
123. | PEARSON Daniel | Aqua Blue Sport | 21:20 | ||
124. | WILLIAMS Tyler | Israel Cycling Academy | 22:21 | ||
125. | WATSON Calvin | Aqua Blue Sport | 22:29 | ||
126. | COLEDAN Marco | Wilier Triestina - Selle Italia | 24:16 | ||
127. | BEWLEY Sam | Mitchelton - Scott | 24:19 | ||
128. | CASTRILLO Jaime | Movistar Team | 24:40 | ||
129. | SOTO Nelson Andres | Caja Rural - Seguros RGA | 24:49 | ||
130. | TROSINO Mirko | Amore & Vita - Prodir | 24:58 | ||
131. | ZULLO Antonio | Amore & Vita - Prodir | 25:55 | ||
132. | ARNOULT Floryan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 25:55 | ||
133. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 26:00 | ||
134. | WILLIAMS Peter | One Pro Cycling | 26:20 | ||
135. | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | 26:47 | ||
136. | PEDERSEN Casper | Aqua Blue Sport | 27:47 | ||
137. | MORENO Javier | Delko Marseille Provence KTM | 27:53 | ||
138. | SALVIETTI Niccolò | Sangemini - MG.Kvis | 27:54 | ||
139. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 29:23 | ||
140. | DIMA Emil | MsTina-Focus | 29:34 | ||
141. | TUFT Svein | Mitchelton - Scott | 33:48 | ||
142. | BAYLIS Tom | One Pro Cycling | 34:10 | ||
143. | KELLY Jake | One Pro Cycling | 34:10 | ||
144. | SCARTEZZINI Michele | Sangemini - MG.Kvis | 34:27 | ||
145. | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | 34:34 | ||
146. | SIX Franklin | WB Aqua Protect Veranclassic | 34:40 | ||
147. | GABBURO Davide | Amore & Vita - Prodir | 34:43 | ||
148. | RAVANELLI Simone | Biesse Carrera Gavardo | 34:55 | ||
149. | MARCELLI Mattia | MsTina-Focus | 35:10 | ||
150. | ZANARDINI Andrea | Biesse Carrera Gavardo | 35:17 | ||
151. | MARINI Nicolas | MsTina-Focus | 35:30 | ||
152. | NIKA Iltjan | Amore & Vita - Prodir | 35:40 | ||
153. | BOGDANOVICS Maris | Amore & Vita - Prodir | 35:40 | ||
154. | PENALVER Manuel | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 35:40 | ||
155. | LIEPINS Emils | One Pro Cycling | 35:42 | ||
156. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 35:45 | ||
157. | ALAFACI Eugenio | Trek - Segafredo | 35:52 | ||
158. | DOBRE Vlad-nicolae | MsTina-Focus | 36:35 | ||
159. | ORLANDI Federico | Biesse Carrera Gavardo | 36:39 | ||
160. | LE ROUX Romain | Fortuneo - Samsic | 38:37 | ||
161. | CARBEL Michael | Fortuneo - Samsic | 38:43 |
3. | 24.3. | Crevalcore > Crevalcore | 170 km | Lawless |
profil etapy, 121 nastúpaných metrov (© gsemilia.net) |
Tretí deň bol v Taliansku najdlhší. Na cyklistov čakalo viac ako 170 rovinatých kilometrov. Odštartovalo sa krátko po pol dvanástej a na únik sa čakalo relatívne dlho. Až po viac ako hodine sa do čela dostalo päť pretekárov. Ako najsilnejší sa ukázali Michal Paluta (CCC), Dimitri Peysken (WB), Peter Williams (One Pro Cycling), Chris Jurado (Trevigiani) a Rémy Di Grégorio (Delko - Marseille). K skupine sa neskôr pridali aj dvaja zástupcovia tímu Wilier Jacopo Mosca a Marco Coledan. Sedem statočných si držalo náskok okolo troch minút.
Pelotón ich ale pohltil, stalo sa tak 35 kilometrov pred cieľom. Následná nervózna jazda mala za následok rozdelenie balíka na dve veľké časti. A v takomto stave sa aj finišovalo. O víťazstvo si to rozdala prvá skupina, kde bolo asi 45 mužov. Najsilnejší z nich bol Chris Lawless z britského Sky. Mladý cyklista zakniholval svoje vôbec prvé veľké víťazstvo. Po tímovej časovke tu tak celok Sky oslavoval už po druhý raz. Druhý dnes finišoval Paolo Tato z tímu Sangemini a tretí Lorenzo Rota z Bardiani. V GC si udržal vedenie Diego Rosa. Pre Sky to zatiaľ znamená výborné predstavenie.
Výsledky | ||||||||
1. | LAWLESS Christopher | Team Sky | 3:47:53 | 14 | ||||
2. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 00:00 | 5 | ||||
3. | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | 00:00 | 3 | ||||
4. | LIEPINS Emils | One Pro Cycling | 00:00 | |||||
5. | CARAPAZ Richard | Movistar Team | 00:00 | |||||
6. | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 |
7. | FELLINE Fabio | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
8. | TURRIN Alex | Wilier Triestina - Selle Italia | 00:00 | ||
9. | BAGIOLI Nicola | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 00:00 | ||
10. | ROSA Diego | Team Sky | 00:00 | ||
11. | MOSCA Jacopo | Wilier Triestina - Selle Italia | 00:00 | ||
12. | MASNADA Fausto | Androni - Sidermec - Bottecchia | 00:00 | ||
13. | PEYSKENS Dimitri | WB Aqua Protect Veranclassic | 00:00 | ||
14. | WARBASSE Larry | Aqua Blue Sport | 00:00 | ||
15. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
16. | MOLLEMA Bauke | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
17. | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton - Scott | 00:00 | ||
18. | ROWE Luke | Team Sky | 00:00 | ||
19. | VALLS Rafael | Movistar Team | 00:00 | ||
20. | BEWLEY Sam | Mitchelton - Scott | 00:00 | ||
21. | DIBBEN Jonathan | Team Sky | 00:00 | ||
22. | MORTIER Julien | WB Aqua Protect Veranclassic | 00:00 | ||
23. | CARBONI Giovanni | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
24. | FRAME Alex | Trek - Segafredo | 01:06 | ||
25. | BALLERINI Davide | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:06 | ||
26. | STACCHIOTTI Riccardo | MsTina-Focus | 01:06 | ||
27. | BOGDANOVICS Maris | Amore & Vita - Prodir | 01:06 | ||
28. | MARCELLI Mattia | MsTina-Focus | 01:06 | ||
29. | KOCH Jonas | CCC Sprandi Polkowice | 01:06 | ||
30. | POWLESS Neilson | Team LottoNL - Jumbo | 01:06 | ||
31. | PENALVER Manuel | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:06 | ||
32. | FIRSANOV Sergej | Gazprom-RusVelo | 01:06 | ||
33. | ARANBURU Alex | Caja Rural - Seguros RGA | 01:06 | ||
34. | EIKING Odd Christian | Wanty - Groupe Gobert | 01:06 | ||
35. | ROBEET Ludovic | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:06 | ||
36. | CICCONE Giulio | Bardiani - CSF | 01:06 | ||
37. | CANOLA Marco | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:06 | ||
38. | MAZZUCCO Fabio | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:06 | ||
39. | REIS Rafael | Caja Rural - Seguros RGA | 01:06 | ||
40. | PONZI Simone | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:06 | ||
41. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 01:06 | ||
42. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 01:06 | ||
43. | DUNBAR Edward | Aqua Blue Sport | 01:06 | ||
44. | BOU Joan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:06 | ||
45. | BAYLIS Tom | One Pro Cycling | 01:06 | ||
46. | DOUBEY Fabien | Wanty - Groupe Gobert | 01:06 | ||
47. | WILLIAMS Peter | One Pro Cycling | 01:06 | ||
48. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 01:06 | ||
49. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 01:06 | ||
50. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 01:06 | ||
51. | ANTUNES Amaro Manuel | CCC Sprandi Polkowice | 01:06 | ||
52. | FEDELI Alessandro | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:06 | ||
53. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 01:06 | ||
54. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 01:06 | ||
55. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 01:06 | ||
56. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 01:06 | ||
57. | SANTAROMITA Ivan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:06 | ||
58. | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL - Jumbo | 01:06 | ||
59. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Samsic | 01:06 | ||
60. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL - Jumbo | 01:06 | ||
61. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 01:06 | ||
62. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:06 | ||
63. | DERUETTE Thomas | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:06 | ||
64. | MEURISSE Xandro | Wanty - Groupe Gobert | 01:06 | ||
65. | FRAPPORTI Marco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:06 | ||
66. | SOSA Ivan Ramiro | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:06 | ||
67. | HARDY Romain | Fortuneo - Samsic | 01:06 | ||
68. | MAGNUSSON Kim | EF Education First - Drapac | 01:06 | ||
69. | WATSON Calvin | Aqua Blue Sport | 01:06 | ||
70. | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL - Jumbo | 01:14 | ||
71. | ZURLO Federico | MsTina-Focus | 01:14 | ||
72. | CANTY Brendan | EF Education First - Drapac | 01:40 | ||
73. | CRADDOCK Lawson | EF Education First - Drapac | 01:40 | ||
74. | DELFOSSE Sebastien | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:40 | ||
75. | SOTO Nelson Andres | Caja Rural - Seguros RGA | 01:40 | ||
76. | ALAFACI Eugenio | Trek - Segafredo | 01:40 | ||
77. | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | 01:49 | ||
78. | WARNIER Antoine | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:49 | ||
79. | ALBASINI Michael | Mitchelton - Scott | 01:49 | ||
80. | SIVAKOV Pavel | Team Sky | 01:49 | ||
81. | BERNARDINETTI Marco | Amore & Vita - Prodir | 02:04 | ||
82. | CELANO Danilo | Caja Rural - Seguros RGA | 02:04 | ||
83. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 02:04 | ||
84. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 02:04 | ||
85. | GABBURO Davide | Amore & Vita - Prodir | 02:04 | ||
86. | SEPÚLVEDA Eduardo | Movistar Team | 02:04 | ||
87. | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | 02:04 | ||
88. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural - Seguros RGA | 02:04 | ||
89. | CHRISTIAN Mark | Aqua Blue Sport | 02:04 | ||
90. | PEARSON Daniel | Aqua Blue Sport | 02:04 | ||
91. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 02:04 | ||
92. | KUSS Sepp | Team LottoNL - Jumbo | 02:04 | ||
93. | MARONESE Marco | Bardiani - CSF | 02:04 | ||
94. | DANIEL Gregory | Trek - Segafredo | 02:04 | ||
95. | MCCORMICK Hayden | One Pro Cycling | 02:04 | ||
96. | DOMAGALSKI Karol | One Pro Cycling | 02:04 | ||
97. | SENNI Manuel | Bardiani - CSF | 02:04 | ||
98. | MARINI Nicolas | MsTina-Focus | 02:04 | ||
99. | MARTENS Paul | Team LottoNL - Jumbo | 02:04 | ||
100. | LOBATO Juan José | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 02:04 | ||
101. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 02:04 | ||
102. | GRADEK Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 02:04 | ||
103. | JURADO Cristofer Robin | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 02:04 | ||
104. | VENDRAME Andrea | Androni - Sidermec - Bottecchia | 02:04 | ||
105. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 02:04 | ||
106. | BASSO Leonardo | Team Sky | 02:10 | ||
107. | HAMILTON Lucas | Mitchelton - Scott | 02:10 | ||
108. | OWEN Logan | EF Education First - Drapac | 02:39 | ||
109. | CLARKE William | EF Education First - Drapac | 03:16 | ||
110. | PEDERSEN Casper | Aqua Blue Sport | 03:16 | ||
111. | CONCI Nicola | Trek - Segafredo | 03:16 | ||
112. | KREDER Michel | Aqua Blue Sport | 03:16 | ||
113. | AVILA Edwin | Israel Cycling Academy | 03:16 | ||
114. | BUSATO Matteo | Wilier Triestina - Selle Italia | 03:16 | ||
115. | COLEDAN Marco | Wilier Triestina - Selle Italia | 03:16 | ||
116. | LOGICA Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 07:31 | ||
117. | WILLIAMS Tyler | Israel Cycling Academy | 07:31 | ||
118. | CASTRILLO Jaime | Movistar Team | 07:31 | ||
119. | SALVADOR Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 07:31 | ||
120. | ORLANDI Federico | Biesse Carrera Gavardo | 07:31 | ||
121. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 07:31 | ||
122. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 07:31 | ||
123. | CARBEL Michael | Fortuneo - Samsic | 07:31 | ||
124. | ORAM James | One Pro Cycling | 07:31 | ||
125. | SIX Franklin | WB Aqua Protect Veranclassic | 07:31 | ||
126. | BOUET Maxime | Fortuneo - Samsic | 07:31 | ||
127. | TROSINO Mirko | Amore & Vita - Prodir | 07:31 | ||
128. | FEILLU Brice | Fortuneo - Samsic | 07:31 | ||
129. | OLIVIER Daan | Team LottoNL - Jumbo | 08:44 | ||
130. | AMICI Alberto | Biesse Carrera Gavardo | 08:44 | ||
131. | MORENO Javier | Delko Marseille Provence KTM | 08:44 | ||
132. | KOBERNJAK Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 08:44 | ||
133. | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | 08:44 | ||
134. | NIKA Iltjan | Amore & Vita - Prodir | 08:44 | ||
135. | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | 08:44 | ||
136. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 08:44 | ||
137. | ZARDINI Edoardo | Wilier Triestina - Selle Italia | 08:44 | ||
138. | DOBRE Vlad-nicolae | MsTina-Focus | 08:44 | ||
139. | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | 08:44 | ||
140. | GAZZARA Michele | Sangemini - MG.Kvis | 08:44 | ||
141. | SCARTEZZINI Michele | Sangemini - MG.Kvis | 08:44 | ||
142. | CHERKASOV Nicolay | Gazprom-RusVelo | 08:44 | ||
143. | DIMA Emil | MsTina-Focus | 08:44 | ||
144. | KELLY Jake | One Pro Cycling | 08:44 | ||
145. | ZULLO Antonio | Amore & Vita - Prodir | 08:44 | ||
146. | ARNOULT Floryan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 08:44 | ||
147. | STÜSSI Colin | Amore & Vita - Prodir | 08:44 | ||
148. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 08:44 | ||
149. | FILOSI Iuri | Delko Marseille Provence KTM | 08:44 | ||
150. | GAVAZZI Francesco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 08:44 | ||
151. | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | 08:44 | ||
152. | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | 08:44 | ||
153. | ZANARDINI Andrea | Biesse Carrera Gavardo | 08:44 | ||
154. | SALVIETTI Niccolò | Sangemini - MG.Kvis | 08:44 | ||
155. | MICHAJLOV Nikolaj | Delko Marseille Provence KTM | 08:44 | ||
156. | RAVANELLI Simone | Biesse Carrera Gavardo | 08:44 | ||
157. | NIV Guy | Israel Cycling Academy | 08:44 | ||
158. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 08:44 | ||
159. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 08:44 | ||
DNS | TUFT Svein | Mitchelton - Scott | neštart. | ||
DNF | LE ROUX Romain | Fortuneo - Samsic | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | ROSA Diego | Team Sky | 9:52:46 | 3 | ||||
2. | MOLLEMA Bauke | Trek - Segafredo | 00:07 | |||||
3. | CARAPAZ Richard | Movistar Team | 00:38 | |||||
4. | HAMILTON Lucas | Mitchelton - Scott | 00:47 | |||||
5. | MASNADA Fausto | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:22 | |||||
6. | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton - Scott | 01:22 |
7. | SIVAKOV Pavel | Team Sky | 01:26 | ||
8. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL - Jumbo | 01:32 | ||
9. | SOSA Ivan Ramiro | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:39 | ||
10. | TURRIN Alex | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:50 | ||
11. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:56 | ||
12. | CICCONE Giulio | Bardiani - CSF | 01:57 | ||
13. | BUSATO Matteo | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:58 | ||
14. | CHRISTIAN Mark | Aqua Blue Sport | 02:01 | ||
15. | CRADDOCK Lawson | EF Education First - Drapac | 02:16 | ||
16. | POWLESS Neilson | Team LottoNL - Jumbo | 02:16 | ||
17. | BALLERINI Davide | Androni - Sidermec - Bottecchia | 02:19 | ||
18. | FIRSANOV Sergej | Gazprom-RusVelo | 02:36 | ||
19. | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL - Jumbo | 02:37 | ||
20. | ANTUNES Amaro Manuel | CCC Sprandi Polkowice | 02:48 | ||
21. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 02:59 | ||
22. | DUNBAR Edward | Aqua Blue Sport | 02:59 | ||
23. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 03:13 | ||
24. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 03:22 | ||
25. | ARANBURU Alex | Caja Rural - Seguros RGA | 03:23 | ||
26. | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | 03:50 | ||
27. | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence KTM | 04:00 | ||
28. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 04:08 | ||
29. | PEYSKENS Dimitri | WB Aqua Protect Veranclassic | 04:08 | ||
30. | MORTIER Julien | WB Aqua Protect Veranclassic | 04:13 | ||
31. | WARBASSE Larry | Aqua Blue Sport | 04:14 | ||
32. | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | 04:16 | ||
33. | VALLS Rafael | Movistar Team | 04:20 | ||
34. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural - Seguros RGA | 04:30 | ||
35. | BERNARDINETTI Marco | Amore & Vita - Prodir | 04:40 | ||
36. | SEPÚLVEDA Eduardo | Movistar Team | 04:41 | ||
37. | BAGIOLI Nicola | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 05:11 | ||
38. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 05:13 | ||
39. | SANTAROMITA Ivan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 05:14 | ||
40. | CARBONI Giovanni | Bardiani - CSF | 05:20 | ||
41. | HARDY Romain | Fortuneo - Samsic | 05:25 | ||
42. | EIKING Odd Christian | Wanty - Groupe Gobert | 05:25 | ||
43. | CANTY Brendan | EF Education First - Drapac | 05:40 | ||
44. | SENNI Manuel | Bardiani - CSF | 06:19 | ||
45. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 06:27 | ||
46. | MEURISSE Xandro | Wanty - Groupe Gobert | 06:37 | ||
47. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 07:06 | ||
48. | FRAPPORTI Marco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 07:24 | ||
49. | CELANO Danilo | Caja Rural - Seguros RGA | 07:45 | ||
50. | PONZI Simone | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 08:53 | ||
51. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 08:59 | ||
52. | CONCI Nicola | Trek - Segafredo | 09:21 | ||
53. | FELLINE Fabio | Trek - Segafredo | 10:14 | ||
54. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 10:29 | ||
55. | DOUBEY Fabien | Wanty - Groupe Gobert | 10:57 | ||
56. | BOUET Maxime | Fortuneo - Samsic | 11:50 | ||
57. | ZARDINI Edoardo | Wilier Triestina - Selle Italia | 12:46 | ||
58. | VENDRAME Andrea | Androni - Sidermec - Bottecchia | 12:57 | ||
59. | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | 13:36 | ||
60. | AMICI Alberto | Biesse Carrera Gavardo | 14:03 | ||
61. | ZURLO Federico | MsTina-Focus | 14:41 | ||
62. | DIBBEN Jonathan | Team Sky | 14:48 | ||
63. | ROWE Luke | Team Sky | 14:48 | ||
64. | GAVAZZI Francesco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 15:00 | ||
65. | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL - Jumbo | 15:00 | ||
66. | MOSCA Jacopo | Wilier Triestina - Selle Italia | 15:04 | ||
67. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 15:15 | ||
68. | NIV Guy | Israel Cycling Academy | 15:23 | ||
69. | KREDER Michel | Aqua Blue Sport | 15:23 | ||
70. | MCCORMICK Hayden | One Pro Cycling | 15:45 | ||
71. | AVILA Edwin | Israel Cycling Academy | 15:51 | ||
72. | MAGNUSSON Kim | EF Education First - Drapac | 16:01 | ||
73. | FEDELI Alessandro | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 16:19 | ||
74. | ALBASINI Michael | Mitchelton - Scott | 16:25 | ||
75. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Samsic | 16:27 | ||
76. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 16:28 | ||
77. | REIS Rafael | Caja Rural - Seguros RGA | 16:33 | ||
78. | MARTENS Paul | Team LottoNL - Jumbo | 16:49 | ||
79. | WARNIER Antoine | WB Aqua Protect Veranclassic | 17:04 | ||
80. | LAWLESS Christopher | Team Sky | 17:17 | ||
81. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 17:26 | ||
82. | DOMAGALSKI Karol | One Pro Cycling | 17:31 | ||
83. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 17:35 | ||
84. | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | 17:40 | ||
85. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 17:42 | ||
86. | OWEN Logan | EF Education First - Drapac | 17:48 | ||
87. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 18:05 | ||
88. | BOU Joan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 18:15 | ||
89. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 18:19 | ||
90. | LOGICA Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 18:41 | ||
91. | CLARKE William | EF Education First - Drapac | 18:47 | ||
92. | KOCH Jonas | CCC Sprandi Polkowice | 18:53 | ||
93. | KUSS Sepp | Team LottoNL - Jumbo | 18:55 | ||
94. | BASSO Leonardo | Team Sky | 19:09 | ||
95. | MAZZUCCO Fabio | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 19:10 | ||
96. | DERUETTE Thomas | WB Aqua Protect Veranclassic | 19:14 | ||
97. | CANOLA Marco | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 19:25 | ||
98. | MICHAJLOV Nikolaj | Delko Marseille Provence KTM | 19:26 | ||
99. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 19:27 | ||
100. | DELFOSSE Sebastien | WB Aqua Protect Veranclassic | 19:48 | ||
101. | GRADEK Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 19:53 | ||
102. | ROBEET Ludovic | WB Aqua Protect Veranclassic | 19:54 | ||
103. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 19:55 | ||
104. | LOBATO Juan José | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 20:12 | ||
105. | JURADO Cristofer Robin | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 20:22 | ||
106. | STACCHIOTTI Riccardo | MsTina-Focus | 20:31 | ||
107. | MARONESE Marco | Bardiani - CSF | 20:38 | ||
108. | SALVADOR Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 20:55 | ||
109. | FRAME Alex | Trek - Segafredo | 21:17 | ||
110. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 21:17 | ||
111. | DANIEL Gregory | Trek - Segafredo | 22:06 | ||
112. | ORAM James | One Pro Cycling | 22:58 | ||
113. | FEILLU Brice | Fortuneo - Samsic | 23:06 | ||
114. | PEARSON Daniel | Aqua Blue Sport | 23:24 | ||
115. | WATSON Calvin | Aqua Blue Sport | 23:35 | ||
116. | GAZZARA Michele | Sangemini - MG.Kvis | 24:00 | ||
117. | COLEDAN Marco | Wilier Triestina - Selle Italia | 24:16 | ||
118. | BEWLEY Sam | Mitchelton - Scott | 24:19 | ||
119. | FILOSI Iuri | Delko Marseille Provence KTM | 25:42 | ||
120. | SOTO Nelson Andres | Caja Rural - Seguros RGA | 26:29 | ||
121. | CHERKASOV Nicolay | Gazprom-RusVelo | 26:35 | ||
122. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 26:49 | ||
123. | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | 27:14 | ||
124. | STÜSSI Colin | Amore & Vita - Prodir | 27:23 | ||
125. | WILLIAMS Peter | One Pro Cycling | 27:26 | ||
126. | OLIVIER Daan | Team LottoNL - Jumbo | 27:38 | ||
127. | PEDERSEN Casper | Aqua Blue Sport | 27:47 | ||
128. | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | 28:25 | ||
129. | KOBERNJAK Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 28:40 | ||
130. | WILLIAMS Tyler | Israel Cycling Academy | 29:52 | ||
131. | CASTRILLO Jaime | Movistar Team | 32:11 | ||
132. | TROSINO Mirko | Amore & Vita - Prodir | 32:29 | ||
133. | ZULLO Antonio | Amore & Vita - Prodir | 34:39 | ||
134. | ARNOULT Floryan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 34:39 | ||
135. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 34:44 | ||
136. | BAYLIS Tom | One Pro Cycling | 35:16 | ||
137. | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | 35:31 | ||
138. | LIEPINS Emils | One Pro Cycling | 35:42 | ||
139. | MARCELLI Mattia | MsTina-Focus | 36:16 | ||
140. | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | 36:23 | ||
141. | MORENO Javier | Delko Marseille Provence KTM | 36:37 | ||
142. | SALVIETTI Niccolò | Sangemini - MG.Kvis | 36:38 | ||
143. | BOGDANOVICS Maris | Amore & Vita - Prodir | 36:46 | ||
144. | PENALVER Manuel | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 36:46 | ||
145. | GABBURO Davide | Amore & Vita - Prodir | 36:47 | ||
146. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 36:51 | ||
147. | ALAFACI Eugenio | Trek - Segafredo | 37:32 | ||
148. | MARINI Nicolas | MsTina-Focus | 37:34 | ||
149. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 38:07 | ||
150. | DIMA Emil | MsTina-Focus | 38:18 | ||
151. | SIX Franklin | WB Aqua Protect Veranclassic | 42:11 | ||
152. | KELLY Jake | One Pro Cycling | 42:54 | ||
153. | SCARTEZZINI Michele | Sangemini - MG.Kvis | 43:11 | ||
154. | RAVANELLI Simone | Biesse Carrera Gavardo | 43:39 | ||
155. | ZANARDINI Andrea | Biesse Carrera Gavardo | 44:01 | ||
156. | ORLANDI Federico | Biesse Carrera Gavardo | 44:10 | ||
157. | NIKA Iltjan | Amore & Vita - Prodir | 44:24 | ||
158. | DOBRE Vlad-nicolae | MsTina-Focus | 45:19 | ||
159. | CARBEL Michael | Fortuneo - Samsic | 46:14 |
4. | 25.3. | Fiorano > Montegibbio | 12,5 km | Tratnik |
profil etapy, 303 nastúpaných metrov (© gsemilia.net) |
Preteky uzavrela individuálna časovka na 12 500 metrov v uliciach mesta Fiorano, kde sa nachádza testovací okruh automobilky Ferrari. Vzhľadom na tunajšiu konkurenciu sa dalo tušiť, že by mohol byť najväčším favoritom víťaz Okolo Slovenska Jan Tratnik. Slovinec vo farbách CCC Sprandi Polkowice to nielen že potvrdil, ale triumfoval s výraznou prevahou 27 sekúnd pred celkovým víťazom Diegom Rosom (Sky), ktorému zasa pomohol stúpajúci charakter ITT. Talian sa snažil poraziť Baukeho Mollemu (Trek), ktorý po sobote zaostával iba sedem sekúnd. Holanďan sa však v časovkách dlhodobo trápi a dnes sa to potvrdilo. Otáznikom ešte bolo, či sa mladému Venezuelčanovi Richardovi Carapazovi z Movistaru podarí udržať pódium. Aj on sa prekonal a po výbornom výkone ju udržal.
Výsledky | ||||||||
1. | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | 19:23 | 14 | ||||
2. | ROSA Diego | Team Sky | 00:27 | 5 | ||||
3. | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | 00:31 | 3 | ||||
4. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL - Jumbo | 00:40 | |||||
5. | MOLLEMA Bauke | Trek - Segafredo | 00:41 | |||||
6. | POWLESS Neilson | Team LottoNL - Jumbo | 00:45 |
7. | SIVAKOV Pavel | Team Sky | 00:45 | ||
8. | SEPÚLVEDA Eduardo | Movistar Team | 00:46 | ||
9. | CARAPAZ Richard | Movistar Team | 00:52 | ||
10. | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence KTM | 00:52 | ||
11. | DIBBEN Jonathan | Team Sky | 00:55 | ||
12. | FELLINE Fabio | Trek - Segafredo | 00:55 | ||
13. | MASNADA Fausto | Androni - Sidermec - Bottecchia | 00:56 | ||
14. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 00:59 | ||
15. | CRADDOCK Lawson | EF Education First - Drapac | 01:02 | ||
16. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 01:02 | ||
17. | BALLERINI Davide | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:03 | ||
18. | HARDY Romain | Fortuneo - Samsic | 01:04 | ||
19. | GRADEK Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 01:04 | ||
20. | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL - Jumbo | 01:06 | ||
21. | CICCONE Giulio | Bardiani - CSF | 01:06 | ||
22. | VALLS Rafael | Movistar Team | 01:08 | ||
23. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 01:09 | ||
24. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 01:09 | ||
25. | DUNBAR Edward | Aqua Blue Sport | 01:12 | ||
26. | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | 01:12 | ||
27. | ANTUNES Amaro Manuel | CCC Sprandi Polkowice | 01:14 | ||
28. | WARBASSE Larry | Aqua Blue Sport | 01:14 | ||
29. | CONCI Nicola | Trek - Segafredo | 01:14 | ||
30. | CHRISTIAN Mark | Aqua Blue Sport | 01:15 | ||
31. | FIRSANOV Sergej | Gazprom-RusVelo | 01:17 | ||
32. | VENDRAME Andrea | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:19 | ||
33. | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton - Scott | 01:20 | ||
34. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:22 | ||
35. | MICHAJLOV Nikolaj | Delko Marseille Provence KTM | 01:22 | ||
36. | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL - Jumbo | 01:22 | ||
37. | MEURISSE Xandro | Wanty - Groupe Gobert | 01:22 | ||
38. | CLARKE William | EF Education First - Drapac | 01:23 | ||
39. | CANTY Brendan | EF Education First - Drapac | 01:23 | ||
40. | ORAM James | One Pro Cycling | 01:28 | ||
41. | GAVAZZI Francesco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:29 | ||
42. | MORENO Javier | Delko Marseille Provence KTM | 01:32 | ||
43. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 01:33 | ||
44. | TURRIN Alex | Wilier Triestina - Selle Italia | 01:36 | ||
45. | ROBEET Ludovic | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:37 | ||
46. | CELANO Danilo | Caja Rural - Seguros RGA | 01:38 | ||
47. | HAMILTON Lucas | Mitchelton - Scott | 01:39 | ||
48. | SOSA Ivan Ramiro | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:39 | ||
49. | BERNARDINETTI Marco | Amore & Vita - Prodir | 01:40 | ||
50. | FRAPPORTI Marco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:42 | ||
51. | AMICI Alberto | Biesse Carrera Gavardo | 01:42 | ||
52. | BAYLIS Tom | One Pro Cycling | 01:45 | ||
53. | BOUET Maxime | Fortuneo - Samsic | 01:45 | ||
54. | OLIVIER Daan | Team LottoNL - Jumbo | 01:45 | ||
55. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 01:46 | ||
56. | DOMAGALSKI Karol | One Pro Cycling | 01:46 | ||
57. | DELFOSSE Sebastien | WB Aqua Protect Veranclassic | 01:48 | ||
58. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 01:48 | ||
59. | CASTRILLO Jaime | Movistar Team | 01:50 | ||
60. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 01:50 | ||
61. | DOUBEY Fabien | Wanty - Groupe Gobert | 01:50 | ||
62. | SANTAROMITA Ivan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 01:50 | ||
63. | CARBONI Giovanni | Bardiani - CSF | 01:52 | ||
64. | ALBASINI Michael | Mitchelton - Scott | 01:52 | ||
65. | EIKING Odd Christian | Wanty - Groupe Gobert | 01:53 | ||
66. | FEILLU Brice | Fortuneo - Samsic | 01:54 | ||
67. | KOCH Jonas | CCC Sprandi Polkowice | 01:55 | ||
68. | ARANBURU Alex | Caja Rural - Seguros RGA | 01:59 | ||
69. | MARTENS Paul | Team LottoNL - Jumbo | 02:01 | ||
70. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 02:01 | ||
71. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 02:03 | ||
72. | MAGNUSSON Kim | EF Education First - Drapac | 02:04 | ||
73. | ZARDINI Edoardo | Wilier Triestina - Selle Italia | 02:04 | ||
74. | MCCORMICK Hayden | One Pro Cycling | 02:05 | ||
75. | OWEN Logan | EF Education First - Drapac | 02:06 | ||
76. | JURADO Cristofer Robin | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 02:07 | ||
77. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 02:08 | ||
78. | PEYSKENS Dimitri | WB Aqua Protect Veranclassic | 02:08 | ||
79. | FEDELI Alessandro | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 02:08 | ||
80. | DERUETTE Thomas | WB Aqua Protect Veranclassic | 02:09 | ||
81. | KREDER Michel | Aqua Blue Sport | 02:10 | ||
82. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 02:11 | ||
83. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 02:12 | ||
84. | LAWLESS Christopher | Team Sky | 02:12 | ||
85. | WARNIER Antoine | WB Aqua Protect Veranclassic | 02:13 | ||
86. | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | 02:13 | ||
87. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 02:13 | ||
88. | REIS Rafael | Caja Rural - Seguros RGA | 02:16 | ||
89. | SENNI Manuel | Bardiani - CSF | 02:16 | ||
90. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 02:17 | ||
91. | FRAME Alex | Trek - Segafredo | 02:21 | ||
92. | CHERKASOV Nicolay | Gazprom-RusVelo | 02:22 | ||
93. | BUSATO Matteo | Wilier Triestina - Selle Italia | 02:22 | ||
94. | ZURLO Federico | MsTina-Focus | 02:22 | ||
95. | NIV Guy | Israel Cycling Academy | 02:23 | ||
96. | STÜSSI Colin | Amore & Vita - Prodir | 02:23 | ||
97. | DANIEL Gregory | Trek - Segafredo | 02:24 | ||
98. | BAGIOLI Nicola | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 02:24 | ||
99. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural - Seguros RGA | 02:25 | ||
100. | LOGICA Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 02:25 | ||
101. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 02:25 | ||
102. | PEARSON Daniel | Aqua Blue Sport | 02:26 | ||
103. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 02:26 | ||
104. | BOU Joan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 02:28 | ||
105. | GAZZARA Michele | Sangemini - MG.Kvis | 02:29 | ||
106. | KUSS Sepp | Team LottoNL - Jumbo | 02:29 | ||
107. | WILLIAMS Tyler | Israel Cycling Academy | 02:29 | ||
108. | DIMA Emil | MsTina-Focus | 02:30 | ||
109. | WILLIAMS Peter | One Pro Cycling | 02:30 | ||
110. | ROWE Luke | Team Sky | 02:34 | ||
111. | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | 02:35 | ||
112. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 02:36 | ||
113. | TROSINO Mirko | Amore & Vita - Prodir | 02:37 | ||
114. | MORTIER Julien | WB Aqua Protect Veranclassic | 02:37 | ||
115. | MAZZUCCO Fabio | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 02:39 | ||
116. | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | 02:40 | ||
117. | SALVIETTI Niccolò | Sangemini - MG.Kvis | 02:40 | ||
118. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Samsic | 02:41 | ||
119. | SCARTEZZINI Michele | Sangemini - MG.Kvis | 02:45 | ||
120. | FILOSI Iuri | Delko Marseille Provence KTM | 02:47 | ||
121. | RAVANELLI Simone | Biesse Carrera Gavardo | 02:47 | ||
122. | PONZI Simone | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 02:47 | ||
123. | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | 02:51 | ||
124. | WATSON Calvin | Aqua Blue Sport | 02:51 | ||
125. | BASSO Leonardo | Team Sky | 02:52 | ||
126. | KELLY Jake | One Pro Cycling | 02:55 | ||
127. | GABBURO Davide | Amore & Vita - Prodir | 02:57 | ||
128. | ZULLO Antonio | Amore & Vita - Prodir | 02:57 | ||
129. | SOTO Nelson Andres | Caja Rural - Seguros RGA | 02:58 | ||
130. | CANOLA Marco | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 03:02 | ||
131. | LOBATO Juan José | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 03:05 | ||
132. | ZANARDINI Andrea | Biesse Carrera Gavardo | 03:09 | ||
133. | AVILA Edwin | Israel Cycling Academy | 03:09 | ||
134. | MOSCA Jacopo | Wilier Triestina - Selle Italia | 03:12 | ||
135. | MARONESE Marco | Bardiani - CSF | 03:13 | ||
136. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 03:20 | ||
137. | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | 03:23 | ||
138. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 03:24 | ||
139. | BOGDANOVICS Maris | Amore & Vita - Prodir | 03:30 | ||
140. | SIX Franklin | WB Aqua Protect Veranclassic | 03:32 | ||
141. | STACCHIOTTI Riccardo | MsTina-Focus | 03:45 | ||
142. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 03:47 | ||
143. | ARNOULT Floryan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 03:50 | ||
144. | COLEDAN Marco | Wilier Triestina - Selle Italia | 03:54 | ||
145. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 03:57 | ||
146. | SALVADOR Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 04:00 | ||
147. | KOBERNJAK Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 04:00 | ||
148. | DOBRE Vlad-nicolae | MsTina-Focus | 04:02 | ||
149. | ALAFACI Eugenio | Trek - Segafredo | 04:06 | ||
150. | LIEPINS Emils | One Pro Cycling | 04:08 | ||
151. | MARCELLI Mattia | MsTina-Focus | 04:32 | ||
152. | ORLANDI Federico | Biesse Carrera Gavardo | 04:33 | ||
153. | BEWLEY Sam | Mitchelton - Scott | 04:52 | ||
154. | MARINI Nicolas | MsTina-Focus | 04:57 | ||
155. | CARBEL Michael | Fortuneo - Samsic | 05:02 | ||
156. | NIKA Iltjan | Amore & Vita - Prodir | 05:25 | ||
157. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 05:26 | ||
DNS | PEDERSEN Casper | Aqua Blue Sport | neštart. | ||
HD. | PENALVER Manuel | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 06:19 |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | ROSA Diego | Team Sky | 10:12:36 | 125 | ||||
2. | MOLLEMA Bauke | Trek - Segafredo | 00:20 | 85 | ||||
3. | CARAPAZ Richard | Movistar Team | 01:02 | 70 | ||||
4. | SIVAKOV Pavel | Team Sky | 01:44 | 60 | ||||
5. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL - Jumbo | 01:44 | 50 | ||||
6. | MASNADA Fausto | Androni - Sidermec - Bottecchia | 01:51 | 40 |
7. | HAMILTON Lucas | Mitchelton - Scott | 01:58 | 35 | |
8. | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton - Scott | 02:14 | 30 | |
9. | POWLESS Neilson | Team LottoNL - Jumbo | 02:34 | 25 | |
10. | CICCONE Giulio | Bardiani - CSF | 02:36 | 20 | |
11. | CHRISTIAN Mark | Aqua Blue Sport | 02:49 | 15 | |
12. | SOSA Ivan Ramiro | Androni - Sidermec - Bottecchia | 02:50 | 10 | |
13. | CRADDOCK Lawson | EF Education First - Drapac | 02:50 | 5 | |
14. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 02:50 | 5 | |
15. | BALLERINI Davide | Androni - Sidermec - Bottecchia | 02:54 | 5 | |
16. | TURRIN Alex | Wilier Triestina - Selle Italia | 02:58 | 3 | |
17. | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL - Jumbo | 03:15 | 3 | |
18. | FIRSANOV Sergej | Gazprom-RusVelo | 03:25 | 3 | |
19. | ANTUNES Amaro Manuel | CCC Sprandi Polkowice | 03:34 | 3 | |
20. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 03:41 | 3 | |
21. | DUNBAR Edward | Aqua Blue Sport | 03:44 | 3 | |
22. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 03:44 | 3 | |
23. | BUSATO Matteo | Wilier Triestina - Selle Italia | 03:52 | 3 | |
24. | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | 03:54 | 3 | |
25. | FINETTO Mauro | Delko Marseille Provence KTM | 04:24 | 3 | |
26. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 04:45 | ||
27. | TOTÓ Paolo | Sangemini - MG.Kvis | 04:50 | ||
28. | ARANBURU Alex | Caja Rural - Seguros RGA | 04:54 | ||
29. | SEPÚLVEDA Eduardo | Movistar Team | 05:00 | ||
30. | WARBASSE Larry | Aqua Blue Sport | 05:01 | ||
31. | VALLS Rafael | Movistar Team | 05:01 | ||
32. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 05:48 | ||
33. | PEYSKENS Dimitri | WB Aqua Protect Veranclassic | 05:48 | ||
34. | BERNARDINETTI Marco | Amore & Vita - Prodir | 05:52 | ||
35. | HARDY Romain | Fortuneo - Samsic | 06:02 | ||
36. | MORTIER Julien | WB Aqua Protect Veranclassic | 06:22 | ||
37. | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | 06:24 | ||
38. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural - Seguros RGA | 06:27 | ||
39. | CANTY Brendan | EF Education First - Drapac | 06:36 | ||
40. | SANTAROMITA Ivan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 06:37 | ||
41. | CARBONI Giovanni | Bardiani - CSF | 06:44 | ||
42. | EIKING Odd Christian | Wanty - Groupe Gobert | 06:50 | ||
43. | BAGIOLI Nicola | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 07:08 | ||
44. | MEURISSE Xandro | Wanty - Groupe Gobert | 07:32 | ||
45. | SENNI Manuel | Bardiani - CSF | 08:08 | ||
46. | TIVANI German Nicolas | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 08:13 | ||
47. | FRAPPORTI Marco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 08:38 | ||
48. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 08:40 | ||
49. | CELANO Danilo | Caja Rural - Seguros RGA | 08:55 | ||
50. | CONCI Nicola | Trek - Segafredo | 10:08 | ||
51. | IRISARRI Jon | Caja Rural - Seguros RGA | 10:39 | ||
52. | FELLINE Fabio | Trek - Segafredo | 10:42 | ||
53. | PONZI Simone | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 11:13 | ||
54. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 12:14 | ||
55. | DOUBEY Fabien | Wanty - Groupe Gobert | 12:20 | ||
56. | BOUET Maxime | Fortuneo - Samsic | 13:08 | ||
57. | TRATNIK Jan | CCC Sprandi Polkowice | 13:08 | ||
58. | VENDRAME Andrea | Androni - Sidermec - Bottecchia | 13:48 | ||
59. | ZARDINI Edoardo | Wilier Triestina - Selle Italia | 14:23 | ||
60. | DIBBEN Jonathan | Team Sky | 15:16 | ||
61. | AMICI Alberto | Biesse Carrera Gavardo | 15:18 | ||
62. | EENKHOORN Pascal | Team LottoNL - Jumbo | 15:55 | ||
63. | GAVAZZI Francesco | Androni - Sidermec - Bottecchia | 16:01 | ||
64. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 16:20 | ||
65. | ZURLO Federico | MsTina-Focus | 16:35 | ||
66. | ROWE Luke | Team Sky | 16:55 | ||
67. | KREDER Michel | Aqua Blue Sport | 17:06 | ||
68. | NIV Guy | Israel Cycling Academy | 17:18 | ||
69. | MCCORMICK Hayden | One Pro Cycling | 17:22 | ||
70. | MAGNUSSON Kim | EF Education First - Drapac | 17:37 | ||
71. | MOSCA Jacopo | Wilier Triestina - Selle Italia | 17:49 | ||
72. | ALBASINI Michael | Mitchelton - Scott | 17:50 | ||
73. | FEDELI Alessandro | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 18:00 | ||
74. | REIS Rafael | Caja Rural - Seguros RGA | 18:21 | ||
75. | MARTENS Paul | Team LottoNL - Jumbo | 18:22 | ||
76. | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | 18:25 | ||
77. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 18:26 | ||
78. | AVILA Edwin | Israel Cycling Academy | 18:33 | ||
79. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Samsic | 18:41 | ||
80. | DOMAGALSKI Karol | One Pro Cycling | 18:49 | ||
81. | WARNIER Antoine | WB Aqua Protect Veranclassic | 18:49 | ||
82. | LAWLESS Christopher | Team Sky | 19:02 | ||
83. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 19:15 | ||
84. | OWEN Logan | EF Education First - Drapac | 19:27 | ||
85. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 19:41 | ||
86. | CLARKE William | EF Education First - Drapac | 19:42 | ||
87. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 19:50 | ||
88. | BOU Joan | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 20:16 | ||
89. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 20:18 | ||
90. | KOCH Jonas | CCC Sprandi Polkowice | 20:20 | ||
91. | MICHAJLOV Nikolaj | Delko Marseille Provence KTM | 20:20 | ||
92. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 20:28 | ||
93. | GRADEK Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 20:30 | ||
94. | LOGICA Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 20:38 | ||
95. | GAFFURINI Nicola | Sangemini - MG.Kvis | 20:48 | ||
96. | DERUETTE Thomas | WB Aqua Protect Veranclassic | 20:56 | ||
97. | KUSS Sepp | Team LottoNL - Jumbo | 20:57 | ||
98. | ROBEET Ludovic | WB Aqua Protect Veranclassic | 21:04 | ||
99. | DELFOSSE Sebastien | WB Aqua Protect Veranclassic | 21:09 | ||
100. | MAZZUCCO Fabio | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 21:22 | ||
101. | BASSO Leonardo | Team Sky | 21:33 | ||
102. | CANOLA Marco | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 21:59 | ||
103. | JURADO Cristofer Robin | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 22:02 | ||
104. | LOBATO Juan José | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | 22:50 | ||
105. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 23:01 | ||
106. | FRAME Alex | Trek - Segafredo | 23:10 | ||
107. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 23:15 | ||
108. | MARONESE Marco | Bardiani - CSF | 23:24 | ||
109. | STACCHIOTTI Riccardo | MsTina-Focus | 23:49 | ||
110. | ORAM James | One Pro Cycling | 23:59 | ||
111. | DANIEL Gregory | Trek - Segafredo | 24:03 | ||
112. | SALVADOR Enrico | Biesse Carrera Gavardo | 24:28 | ||
113. | FEILLU Brice | Fortuneo - Samsic | 24:33 | ||
114. | PEARSON Daniel | Aqua Blue Sport | 25:22 | ||
115. | WATSON Calvin | Aqua Blue Sport | 25:59 | ||
116. | GAZZARA Michele | Sangemini - MG.Kvis | 26:01 | ||
117. | COLEDAN Marco | Wilier Triestina - Selle Italia | 27:42 | ||
118. | FILOSI Iuri | Delko Marseille Provence KTM | 28:01 | ||
119. | CHERKASOV Nicolay | Gazprom-RusVelo | 28:29 | ||
120. | BEWLEY Sam | Mitchelton - Scott | 28:44 | ||
121. | OLIVIER Daan | Team LottoNL - Jumbo | 28:56 | ||
122. | SOTO Nelson Andres | Caja Rural - Seguros RGA | 28:59 | ||
123. | GOLDSTEIN Omer | Israel Cycling Academy | 29:00 | ||
124. | STÜSSI Colin | Amore & Vita - Prodir | 29:18 | ||
125. | WILLIAMS Peter | One Pro Cycling | 29:29 | ||
126. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 29:45 | ||
127. | GEBREMEDHIN Awet | Israel Cycling Academy | 30:37 | ||
128. | WILLIAMS Tyler | Israel Cycling Academy | 31:54 | ||
129. | KOBERNJAK Jevgenij | Gazprom-RusVelo | 32:13 | ||
130. | CASTRILLO Jaime | Movistar Team | 33:33 | ||
131. | TROSINO Mirko | Amore & Vita - Prodir | 34:38 | ||
132. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 36:02 | ||
133. | BAYLIS Tom | One Pro Cycling | 36:33 | ||
134. | ZULLO Antonio | Amore & Vita - Prodir | 37:09 | ||
135. | MORENO Javier | Delko Marseille Provence KTM | 37:42 | ||
136. | LEMUS Luis | Israel Cycling Academy | 37:54 | ||
137. | ARNOULT Floryan | Trevigiani Phonix - Hemus 1896 | 38:01 | ||
138. | SALVIETTI Niccolò | Sangemini - MG.Kvis | 38:51 | ||
139. | GABBURO Davide | Amore & Vita - Prodir | 39:16 | ||
140. | ENGER Sondre Holst | Israel Cycling Academy | 39:19 | ||
141. | LIEPINS Emils | One Pro Cycling | 39:23 | ||
142. | BOGDANOVICS Maris | Amore & Vita - Prodir | 39:48 | ||
143. | MARCELLI Mattia | MsTina-Focus | 40:20 | ||
144. | DIMA Emil | MsTina-Focus | 40:21 | ||
145. | ALAFACI Eugenio | Trek - Segafredo | 41:10 | ||
146. | COLNAGHI Luca | Sangemini - MG.Kvis | 41:37 | ||
147. | VIVIANI Attilio | Sangemini - MG.Kvis | 41:49 | ||
148. | MARINI Nicolas | MsTina-Focus | 42:04 | ||
149. | SIX Franklin | WB Aqua Protect Veranclassic | 45:15 | ||
150. | KELLY Jake | One Pro Cycling | 45:21 | ||
151. | SCARTEZZINI Michele | Sangemini - MG.Kvis | 45:28 | ||
152. | RAVANELLI Simone | Biesse Carrera Gavardo | 45:58 | ||
153. | ZANARDINI Andrea | Biesse Carrera Gavardo | 46:42 | ||
154. | ORLANDI Federico | Biesse Carrera Gavardo | 48:16 | ||
155. | DOBRE Vlad-nicolae | MsTina-Focus | 48:54 | ||
156. | NIKA Iltjan | Amore & Vita - Prodir | 49:22 | ||
157. | CARBEL Michael | Fortuneo - Samsic | 50:49 |