Sme veľmi radi, že Vám prostredníctvom nášho portálu prinášame už rekordnú šiestu súťaž v tomto roku, tentoraz o špičkovú prilbu Ekoi, ktorú táto spoločnosť špeciálne vyrába pre tím Elkov-Author. Vyhrať môžete veľmi jednoducho - stačí vyplniť formulár a správne si tipnúť najlepších na Vuelta a Espaňa 2019.
 
 
sutaz vuelta 560px
 
 
Pravidlá súťaže:
Vo formulári pravdivo vyplňte svoje meno, celú adresu, e-mail a vyplňte sedem mien do siedmich políčok. Môžu sa aj opakovať. Okrem víťaza, druhého aj tretieho muža máte možnosť uviesť aj držiteľov najcennejších dresov a tiež pretekára s najväčším množstvom etapových víťazstiev. Ak získa najviac triumfov, napr. dva či tri viacero cyklistov, uznáme všetkých. Za správne umiestneného celkového víťaza získate dva body, za ostatných jeden. Spolu teda môžete získať osem bodov. Upozorňujeme, že tento rok došlo k zmene a zanikla súťaž kombinácie. Namiesto nej sa bude klasicky udeľovať dres pre najlepšieho pretekára do 25 rokov (1994 a vyššie).
 
Zo všetkých správnych odpovedí vyberieme troch výhercov s najvyšším počtom bodov. V prípade rovnakého počtu bodov bude tradične rozhodovať skorší čas zapojenia sa do súťaže. Každý sa môže zapojiť iba raz a vyjadruje tým súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré sú nevyhnutné pre realizáciu súťaže. Po jej skončení a zaslaní cien budú údaje o všetkých účastníkoch z nášho systému vymazané.
 
Ceny:
1 - 3. cena - profesionálna cyklistická prilba Elkovu-Author značky Ekoi
 
Súťaž trvá do soboty 24. augusta 2019 12:00 a mená víťazov zverejníme do 72 hodín po skončení Vuelta a Espaňa 2019 v samostatnom článku, ktorý budeme publikovať.