NOVO NORDISK
1 CLANCY Stephen
2 GIOUX Romain
3 POLI Umberto
4 KAMSTRA Brian
5 VALOGNES Quentin
6 BENHAMOUDA Mehdi
GAZPROM - RUSVELO
11 PORSEV Alexander
12 RIBALKIN Alexej
13 ARSLANOV Ildar
14 OVEČKIN Artem
15 SVEŠNIKOV, Kiril
16 BOJEV Igor
WILIER TRIESTINA
21 BERTAZZO Liam
22 CECCHIN Alberto
23 DRAPERI Matteo
24 TURRIN Alex
25 ANDRIATO Rafael
26 TROSINO Mirko
NIPPO - VINI FANTINI
31 ITO Masakazu
32 KUBOKI Kazushige
33 NAKANE Hideto
34 UCHIMA Kohei
35 DE NEGRI Pierpaolo
36 SANTAROMITA Ivan
ISRAEL CYCLING ACADEMY
41 BOIVIN Guillaume
42 NEILANDS Krists
43 PERRY Benjamin
44 RÄIM Mihkel
45 SAGIV Guy
46 VAN WINDEN Dennis
DELKO - MARSEILLE PROVENCE
51 ANDERSEN Asbjorn
52 DÍAZ Daniel
53 ARISTI Mikel
54 DI GRÉGORIO Rémy
55 GIRAUD Benjamin
56 RODRIGUEZ Jhon
Synergy Baku Cycling Project
61 POZDNIAKOV Kirill
62 ASADOV Elcin
63 JABRAYILOV Samir
64 RUMAC Josip
65 ASANOV Enver
66 ALIZADA Elgun
Astana City
71 KULIMBETOV Nurbolat
72 LUTSENKO Sergej
73 NIKITIN Matvej
74 PANASSENKO Nikita
75 PRONSKIY Vadim
76 ACHMETOV Galim
Team Illuminate
81 ÁVILA Edwin
82 McCUTCHEON Connor
83 NEAGOS Brad
84 PELLAUD Simon
85 EASTER Griffin
86 PIPER Cameron
Team Sauerland NRW
101 HÄRTIG Jonas
102 HAPPKE Luca Felix
103 INTRA Felix
104 MÜLLER Viktor
105 MAGER Christian
106 SCHWEIZER Christoph
Bridgestone Anchor Cycling
111 MONIER Damien
112 SUZUKI Ryu
113 ISHIBASHI Manabu
114 HATSUYAMA Sho
115 OKUBO Jin
116 NISHIZONO Ryota
Hrinkow Advarics Cycleang
121 DE MARCHI Mattia
122 GAUGL Florian
123 WALZEL Andreas
124 HRINKOW Dominik
125 FRIEDL Nils
126 PAULUS Dennis
VIB Bikes
131 ALAWI Sayed
132 ALSHBIL Mohammed
133 MAKHCHOUN Mounir
134 SAHBAOUI Soufiane
135 JAWAD Mansoor
136 ALSAADI Saad
Torku Şekerspor
141 ÖRKEN Ahmet
142 AKDILEK Ahmet
143 SAYAR Mustafa
144 BAKIRCI Nazım
145 CHIRICO Luca
146 BALYKIN Ivan
Qinghai Tianyoude Cycling
151 COLLI Daniele
152 BARKUN Dzianis
153 DONG Xiaoyong
154 MONSALVE Yonathan
155 WANG Jiancai
156 ZHANG Zhishan
Kolss-BDC Team
161 BUTS Vitalij
162 POLIVODA Oleksandr
163 KULIK Andrij
164 KONONENKO Michajlo
165 VASILJUK Andrij
166 LAGKUTI Sergej
Dukla Banská Bystrica
171 TYBOR Patrik
172 HARING Martin
173 MALOVEC Ľuboš
174 MAHĎAR Martin
175 PALČÁK Jozef
176 CULLY Ján Andrej
Minsk Cycling Club
181 BOŽKOV Stanislav
182 IVAŠKIN Anton
183 KLIMIANKOU Kanstantsin
184 SOBAL Jauhenij
185 GOLOVAŠ Oleksandr
186 VORGANOV Eduard
Rietumu Banka-Riga
191 LIEPINS Emils
192 KANEPEJS Deins
193 GAVARS Eriks
194 RUBENIS Klavs
195 PRUUS Peeter
196 BECIS Armands
CCB Velotooler
201 BEARD Cameron
202 DICKEY Ansel
203 HARRIS John
204 MITCHELL Timothy
205 SIZKO Antti
206 SMALL Cory
Amplatz-BMC
211 MUGERLI Matej
212 PERNSTEINER Hermann
213 KOROŠEC Rok
214 ČANECKÝ Marek
215 PELIKÁN János
216 BAJČ Andi
Tabriz Shahrdari Team
221 MIZBANI Ghader
222 POURSEYEDI Samad
223 SAFARZADEH Saeid
224 POURHASHEMI Hamid
225 GHAFFARI Vahid
226 CHAICHI Esmail
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.