Jarná trofej Istrie 2017 (2.2), 9. - 12. marca (505 km)
P | 9.3. | Umag > Umag | 2,0 km | Frame | ||
1. | 10.3. | Poreč > Labin | 161 km | Giger | ||
2. | 11.3. | Vrsar > Motovun | 186 km | Mugerli | ||
3. | 12.3. | Pazin > Umag | 156 km | Frame |
Štartová listina | Marek Čanecký |
P | 9.3. | Umag > Umag | 2,0 km | Frame |
profil etapy bol rovinatý |
Etapák Jarná trofej Istrie tradične odštartoval prológom v uliciah Umagu. Tento rok sem prišiel aj britský kontinentálny celok JLT Condor s mladým špurtérom Alexom Framem, ktorý vyhral úvodný dvojkilometrový deň.
Mareka Čaneckého dnes klasifikovali na 45. mieste, stratil osem sekúnd. Vlani to bolo deväť a miesto v ôsmej desiatke, takže mikroskopicky si polepšil. Robert Malík (Příbram) stratil 15 sekúnd.
Organizátori vraj tesne pred štartom zmenili itineráre prvej aj druhej etapy, takže sa zajtra nebude finišovať v kopci ale na rovine. Kozmetickými zmenami prešla aj sobotňajšia etapa. Pravdepodobne tieto zmeny už organizátori nezakreslia. Čaneckému ale vyhovovať nebudú.
Výsledky | ||||||||
1. | FRAME Alex | JLT Condor | 02:05 | 7 | ||||
2. | BIBBY Ian | JLT Condor | 00:01 | 3 | ||||
3. | PORZNER Manuel | Team Heizomat | 00:01 | 1 | ||||
4. | LISS Lucas | Rad-Net Rose Team | 00:02 | |||||
5. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 00:03 | |||||
6. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 00:03 |
45. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:08 | ||
175. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 00:15 |
7. | EEKHOFF Nils | Development Team Sunweb | 00:04 | ||
8. | DOWNING Russell | JLT Condor | 00:04 | ||
9. | FORTIN Filippo | Tirol Cycling Team | 00:04 | ||
10. | POGACAR Tadej | ROG - Ljubljana | 00:05 | ||
11. | CARBEL Michael | Team Veloconcept | 00:05 | ||
12. | LAIB Simon | 00:05 | |||
13. | MUGERLI Matej | Amplatz - BMC | 00:05 | ||
14. | ZEPUNTKE Ruben | Development Team Sunweb | 00:05 | ||
15. | MOSES Thomas | JLT Condor | 00:05 | ||
16. | ASGREEN Kasper | Team Veloconcept | 00:05 | ||
17. | RUČIGAJ Žiga | ROG - Ljubljana | 00:06 | ||
18. | QUAADE Rasmus | Team Giant - Castelli | 00:06 | ||
19. | KAŇKOVSKÝ Alois | Elkov - Author Cycling Team | 00:06 | ||
20. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:06 | ||
21. | WARCHOL Bartosz | Team Hurom | 00:06 | ||
22. | JERMAN Ziga | ROG - Ljubljana | 00:06 | ||
23. | KANTER Max | Development Team Sunweb | 00:06 | ||
24. | KOCH Christian | LKT Team Brandenburg | 00:06 | ||
25. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 00:06 | ||
26. | SLATER Alistair | JLT Condor | 00:06 | ||
27. | KESSLER Robert | LKT Team Brandenburg | 00:06 | ||
28. | JENKO Robert | 00:07 | |||
29. | KUKRLE Michael | Elkov - Author Cycling Team | 00:07 | ||
30. | KURIANOV Stepan | 00:07 | |||
31. | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | 00:07 | ||
32. | FRIESECKE Gian | Team Vorarlberg | 00:07 | ||
33. | JÄGELER Robert | 00:07 | |||
34. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 00:07 | ||
35. | SHEMETAU Mikhail | Minsk Cycling Club | 00:07 | ||
36. | PENKO Izidor | ROG - Ljubljana | 00:07 | ||
37. | PAJEK Luka | 00:07 | |||
38. | RAPP Jonas | Team Heizomat | 00:07 | ||
39. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:07 | ||
40. | ROHDE Leon | Development Team Sunweb | 00:07 | ||
41. | KOROŠEC Rok | Amplatz - BMC | 00:07 | ||
42. | BUTS Vitalij | Kolss Cycling Team | 00:07 | ||
43. | ČERNÝ Josef | Elkov - Author Cycling Team | 00:08 | ||
44. | ZHUMAKAN Alisher | 00:08 | |||
45. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:08 | ||
46. | PARRINELLO Antonino | GM Europa Ovini | 00:08 | ||
47. | BOUBAL Martin | CK Příbram Fany Gastro | 00:08 | ||
48. | POLNICKÝ Jíří | Elkov - Author Cycling Team | 00:08 | ||
49. | FREIBERGER Markus | Tirol Cycling Team | 00:08 | ||
50. | GULDHAMMER Rasmus | Team Veloconcept | 00:08 | ||
51. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:08 | ||
52. | MEIER Alexander | 00:08 | |||
53. | FINKST Tilen | ROG - Ljubljana | 00:08 | ||
54. | FANGER Martin | 00:08 | |||
55. | VEBER Matic | 00:08 | |||
56. | GIGER Fabian | 00:08 | |||
57. | LATON Eryk | Team Hurom | 00:08 | ||
58. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 00:09 | ||
59. | SHATOVKIN Sergey | 00:09 | |||
60. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 00:09 | ||
61. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 00:09 | ||
62. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:09 | ||
63. | TREUBEL Pascal | Team Heizomat | 00:09 | ||
64. | MALCHAREK Moritz | LKT Team Brandenburg | 00:09 | ||
65. | PEáK Barnabás | 00:09 | |||
66. | HERTLING Arnaud | 00:09 | |||
67. | GOOS Marc | Development Team Sunweb | 00:09 | ||
68. | RIIS Thomas Nybo | Team Veloconcept | 00:09 | ||
69. | WEINSTEIN Dominic | Rad-Net Rose Team | 00:09 | ||
70. | TSISHKOU Raman | 00:09 | |||
71. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 00:09 | ||
72. | MüLLER Nathan | Team Heizomat | 00:09 | ||
73. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:09 | ||
74. | DINKLER Jonathan | 00:09 | |||
75. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 00:10 | ||
76. | TOMASIAK Konrad | Team Hurom | 00:10 | ||
77. | BJERG Mikkel | Team Giant - Castelli | 00:10 | ||
78. | GROŠELJ Matic | ROG - Ljubljana | 00:10 | ||
79. | CHERKASOV Nicolay | 00:10 | |||
80. | ZOIDL Riccardo | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:10 | ||
81. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:10 | ||
82. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:10 | ||
83. | SUZUKI Ryu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:10 | ||
84. | ZIMMERMANN Georg | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:10 | ||
85. | KARALIOK Yauheni | 00:10 | |||
86. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 00:10 | ||
87. | CHENAUX Florian | 00:10 | |||
88. | VINJEBO Emil | Team Giant - Castelli | 00:10 | ||
89. | SVAB Jernej | 00:10 | |||
90. | OBAL Primoz | 00:10 | |||
91. | CHIRICO Luca | Torku Sekerspor | 00:10 | ||
92. | POLIVODA Oleksandr | Kolss Cycling Team | 00:10 | ||
93. | LOEF Georg | Team Heizomat | 00:10 | ||
94. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
95. | ZACHAROV Arťom | Astana Pro Team | 00:11 | ||
96. | RAHBEK Mads | Team Veloconcept | 00:11 | ||
97. | SOBALLA Carl | LKT Team Brandenburg | 00:11 | ||
98. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss Cycling Team | 00:11 | ||
99. | HäHNEL Frederik | LKT Team Brandenburg | 00:11 | ||
100. | BORSO Andrea | Adria Mobil | 00:11 | ||
101. | KRIZEK Matthias | Tirol Cycling Team | 00:11 | ||
102. | EG Niklas | Team Veloconcept | 00:11 | ||
103. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:11 | ||
104. | PRIMOZIC Jaka | 00:11 | |||
105. | KUSTADINČEV Roman | 00:11 | |||
106. | MIRALIYEV Sultanmurat | 00:11 | |||
107. | IAFRATI Mirko | GM Europa Ovini | 00:11 | ||
108. | DRINOVEC Matej | 00:11 | |||
109. | KASSMANN Fabian | 00:11 | |||
110. | LOGAR Tadej | 00:11 | |||
111. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:11 | ||
112. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 00:11 | ||
113. | JENSEN Thomas | Team Giant - Castelli | 00:11 | ||
114. | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | 00:11 | ||
115. | COTAR Luka | 00:11 | |||
116. | KVASINA Filip | 00:12 | |||
117. | MARKOV Dmitrii | 00:12 | |||
118. | HAMBERGER Maximilian | 00:12 | |||
119. | PREVAR Oleksandr | Kolss Cycling Team | 00:12 | ||
120. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 00:12 | ||
121. | LASINIS Venantas | Staki - Technorama | 00:12 | ||
122. | MIGDAł Wojciech | Team Hurom | 00:12 | ||
123. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:12 | ||
124. | GINDHART Florian | 00:12 | |||
125. | THERKILDSEN Marius | Team Giant - Castelli | 00:12 | ||
126. | HATSUYAMA Sho | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:12 | ||
127. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 00:12 | ||
128. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:12 | ||
129. | VASILJUK Andrij | Kolss Cycling Team | 00:12 | ||
130. | HEBÍK Martin | CK Příbram Fany Gastro | 00:12 | ||
131. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:12 | ||
132. | VORRE LOURING Aske | Team Giant - Castelli | 00:12 | ||
133. | AKHRAMENKA Yauheni | 00:12 | |||
134. | LANDER Sebastian | GM Europa Ovini | 00:13 | ||
135. | HORI Takaaki | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:13 | ||
136. | KVASINA Matija | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:13 | ||
137. | NOWAK Florian | 00:13 | |||
138. | REINHARDT Theo | Rad-Net Rose Team | 00:13 | ||
139. | TSISHCHANKA Hardzei | 00:13 | |||
140. | PANASSENKO Nikita | Astana City | 00:13 | ||
141. | CAMRDA Pavel | Elkov - Author Cycling Team | 00:13 | ||
142. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 00:13 | ||
143. | SALMON Martin | Development Team Sunweb | 00:13 | ||
144. | SCHAFBAUER Josef | 00:13 | |||
145. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 00:13 | ||
146. | THIELE Kersten | Rad-Net Rose Team | 00:13 | ||
147. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:13 | ||
148. | STARK Immanuel | 00:13 | |||
149. | GRICK Matthias | 00:14 | |||
150. | KAUPAS Gediminas | Staki - Technorama | 00:14 | ||
151. | HAUPT Tarik | 00:14 | |||
152. | BUCHÁČEK Tomáš | Elkov - Author Cycling Team | 00:14 | ||
153. | PUNKRYS Kasparas | Staki - Technorama | 00:14 | ||
154. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 00:14 | ||
155. | BRANDLMEIER Stefan | 00:14 | |||
156. | CLAUSS Marc | 00:14 | |||
157. | L' HOMME Léo | 00:14 | |||
158. | SENDROS Llibert | Kolss Cycling Team | 00:14 | ||
159. | STÖHR Jan | CK Příbram Fany Gastro | 00:14 | ||
160. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 00:14 | ||
161. | KUEN Maximilian | Tirol Cycling Team | 00:14 | ||
162. | FRAHM Jasper | Rad-Net Rose Team | 00:14 | ||
163. | PAVLIC Marko | 00:14 | |||
164. | RIKUNOV Petr | 00:14 | |||
165. | KOBERNJAK Jevgenij | 00:14 | |||
166. | BRKIC Benjamin | Tirol Cycling Team | 00:14 | ||
167. | GAINEYEV Robert | 00:15 | |||
168. | ROSKAR Tim | 00:15 | |||
169. | ADAMIETZ Johannes | Team Heizomat | 00:15 | ||
170. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:15 | ||
171. | BOMMEL Henning | Rad-Net Rose Team | 00:15 | ||
172. | NISHIZONO Ryota | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:15 | ||
173. | WEBER Marcel | 00:15 | |||
174. | FRANCZAK Wojciech | Team Hurom | 00:15 | ||
175. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 00:15 | ||
176. | FRANZ Toni | 00:15 | |||
177. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:16 | ||
178. | GRUBER Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 00:16 | ||
179. | LAMPIER Steven | JLT Condor | 00:16 | ||
180. | MULLER Robert | 00:16 | |||
181. | SZOLLOSI Ferenc | 00:16 | |||
182. | MONIER Damien | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:16 | ||
183. | SZARKA Gergely | 00:16 | |||
184. | THUMANN Michael | 00:17 | |||
185. | HAJDU Barna | 00:17 | |||
186. | GAHRAMANLI Kanan | Synergy Baku Cycling Project | 00:17 | ||
187. | CIBEJ Simon | 00:17 | |||
188. | KRAMBERGER Luka | 00:17 | |||
189. | RACIUNAS Mykolas | Staki - Technorama | 00:18 | ||
190. | SAUTER Nathan-maxim | 00:18 | |||
191. | ISHIBASHI Manabu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:18 | ||
192. | SZENTPETERI Andras | 00:18 | |||
193. | STÖHR Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 00:18 | ||
194. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Technorama | 00:18 | ||
195. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:19 | ||
196. | VISCONTI Gianfranco | Meridiana Kamen Team | 00:20 | ||
197. | GINTARAS Svetikas | Staki - Technorama | 00:20 | ||
198. | RUDYS Paul | LKT Team Brandenburg | 00:20 | ||
199. | SMID Jakob | 00:26 | |||
200. | SANKOVIC Alex | 00:30 |
1. | 10.3. | Poreč > Labin | 161 km | Giger |
pôvodný profil etapy (© hbs.hr) |
Organizátori zmenili profil dnešnej etapy tesne pred pretekmi, niektorým tímom sa niečo nepozdávalo, a tak bola v Labine namiesto cieľového stúpania klasická rovina, no aj tak sa to potrhalo. Vyhral Švajčiar Fabian Giger z národného tímu (inak je to horský cyklista), ktorému sa podarilo v úzkych uličkách nastúpiť a prekľučkovať k triumfu. Marek Čanecký finišoval v balíku so stratou šiestich sekúnd a celkovo sa posunul na 23. pozíciu z dvesto pretekárov.
Výsledky | ||||||||
1. | GIGER Fabian | 3:43:22 | 7 | |||||
2. | KRIZEK Matthias | Tirol Cycling Team | 00:05 | 3 | ||||
3. | BIBBY Ian | JLT Condor | 00:05 | 1 | ||||
4. | POLNICKÝ Jíří | Elkov - Author Cycling Team | 00:06 | |||||
5. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 00:06 | |||||
6. | GOOS Marc | Development Team Sunweb | 00:06 |
36. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:06 | ||
131. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 01:47 |
7. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:06 | ||
8. | JERMAN Ziga | ROG - Ljubljana | 00:06 | ||
9. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:06 | ||
10. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:06 | ||
11. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 00:06 | ||
12. | GULDHAMMER Rasmus | Team Veloconcept | 00:06 | ||
13. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:06 | ||
14. | REINHARDT Theo | Rad-Net Rose Team | 00:06 | ||
15. | BOUBAL Martin | CK Příbram Fany Gastro | 00:06 | ||
16. | KOCH Christian | LKT Team Brandenburg | 00:06 | ||
17. | BUCHÁČEK Tomáš | Elkov - Author Cycling Team | 00:06 | ||
18. | SUZUKI Ryu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:06 | ||
19. | BORSO Andrea | Adria Mobil | 00:06 | ||
20. | EEKHOFF Nils | Development Team Sunweb | 00:06 | ||
21. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:06 | ||
22. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:06 | ||
23. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:06 | ||
24. | FRIESECKE Gian | Team Vorarlberg | 00:06 | ||
25. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:06 | ||
26. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 00:06 | ||
27. | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | 00:06 | ||
28. | VINJEBO Emil | Team Giant - Castelli | 00:06 | ||
29. | FANGER Martin | 00:06 | |||
30. | PENKO Izidor | ROG - Ljubljana | 00:06 | ||
31. | POGACAR Tadej | ROG - Ljubljana | 00:06 | ||
32. | ZEPUNTKE Ruben | Development Team Sunweb | 00:06 | ||
33. | CHIRICO Luca | Torku Sekerspor | 00:06 | ||
34. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:06 | ||
35. | EG Niklas | Team Veloconcept | 00:06 | ||
36. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:06 | ||
37. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:06 | ||
38. | CHERKASOV Nicolay | 00:06 | |||
39. | ZIMMERMANN Georg | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:06 | ||
40. | PARRINELLO Antonino | GM Europa Ovini | 00:06 | ||
41. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:06 | ||
42. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:06 | ||
43. | NOWAK Florian | 00:06 | |||
44. | CHENAUX Florian | 00:06 | |||
45. | WARCHOL Bartosz | Team Hurom | 00:06 | ||
46. | PAVLIC Marko | 00:06 | |||
47. | BRKIC Benjamin | Tirol Cycling Team | 00:06 | ||
48. | MüLLER Nathan | Team Heizomat | 00:06 | ||
49. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:06 | ||
50. | KVASINA Matija | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:06 | ||
51. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 00:06 | ||
52. | RUČIGAJ Žiga | ROG - Ljubljana | 00:06 | ||
53. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 00:06 | ||
54. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:06 | ||
55. | RAHBEK Mads | Team Veloconcept | 00:06 | ||
56. | RIKUNOV Petr | 00:06 | |||
57. | NISHIZONO Ryota | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:06 | ||
58. | MARKOV Dmitrii | 00:06 | |||
59. | KANTER Max | Development Team Sunweb | 00:06 | ||
60. | ZOIDL Riccardo | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:06 | ||
61. | LOEF Georg | Team Heizomat | 00:06 | ||
62. | CAMRDA Pavel | Elkov - Author Cycling Team | 00:06 | ||
63. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:06 | ||
64. | FRANCZAK Wojciech | Team Hurom | 00:06 | ||
65. | WEINSTEIN Dominic | Rad-Net Rose Team | 00:06 | ||
66. | IAFRATI Mirko | GM Europa Ovini | 00:06 | ||
67. | KOBERNJAK Jevgenij | 00:06 | |||
68. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 00:06 | ||
69. | DINKLER Jonathan | 00:06 | |||
70. | FREIBERGER Markus | Tirol Cycling Team | 00:06 | ||
71. | MULLER Robert | 00:06 | |||
72. | KUKRLE Michael | Elkov - Author Cycling Team | 00:06 | ||
73. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 00:06 | ||
74. | HATSUYAMA Sho | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:06 | ||
75. | MEIER Alexander | 00:06 | |||
76. | LASINIS Venantas | Staki - Technorama | 00:06 | ||
77. | RIIS Thomas Nybo | Team Veloconcept | 00:06 | ||
78. | MUGERLI Matej | Amplatz - BMC | 00:06 | ||
79. | KUEN Maximilian | Tirol Cycling Team | 00:06 | ||
80. | GROŠELJ Matic | ROG - Ljubljana | 00:24 | ||
81. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:24 | ||
82. | SENDROS Llibert | Kolss Cycling Team | 00:24 | ||
83. | ISHIBASHI Manabu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:24 | ||
84. | GRICK Matthias | 00:24 | |||
85. | STARK Immanuel | 00:24 | |||
86. | LATON Eryk | Team Hurom | 00:24 | ||
87. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 00:24 | ||
88. | PREVAR Oleksandr | Kolss Cycling Team | 00:41 | ||
89. | PANASSENKO Nikita | Astana City | 00:41 | ||
90. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 00:41 | ||
91. | ZACHAROV Arťom | Astana Pro Team | 00:41 | ||
92. | OBAL Primoz | 00:41 | |||
93. | DOWNING Russell | JLT Condor | 00:41 | ||
94. | JENSEN Thomas | Team Giant - Castelli | 00:41 | ||
95. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 00:55 | ||
96. | PAJEK Luka | 01:02 | |||
97. | DRINOVEC Matej | 01:02 | |||
98. | BOMMEL Henning | Rad-Net Rose Team | 01:02 | ||
99. | ADAMIETZ Johannes | Team Heizomat | 01:02 | ||
100. | KURIANOV Stepan | 01:02 | |||
101. | PRIMOZIC Jaka | 01:02 | |||
102. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 01:02 | ||
103. | BUTS Vitalij | Kolss Cycling Team | 01:02 | ||
104. | BJERG Mikkel | Team Giant - Castelli | 01:02 | ||
105. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 01:02 | ||
106. | FRAME Alex | JLT Condor | 01:02 | ||
107. | ČERNÝ Josef | Elkov - Author Cycling Team | 01:02 | ||
108. | HORI Takaaki | Bridgestone Anchor Cycling Team | 01:02 | ||
109. | FORTIN Filippo | Tirol Cycling Team | 00:06 | ||
110. | PEáK Barnabás | 01:22 | |||
111. | VISCONTI Gianfranco | Meridiana Kamen Team | 01:22 | ||
112. | VEBER Matic | 01:22 | |||
113. | HERTLING Arnaud | 01:22 | |||
114. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 01:22 | ||
115. | STÖHR Jan | CK Příbram Fany Gastro | 01:22 | ||
116. | GAHRAMANLI Kanan | Synergy Baku Cycling Project | 01:22 | ||
117. | KAUPAS Gediminas | Staki - Technorama | 01:22 | ||
118. | KUSTADINČEV Roman | 01:22 | |||
119. | POLIVODA Oleksandr | Kolss Cycling Team | 01:22 | ||
120. | SHATOVKIN Sergey | 01:22 | |||
121. | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | 01:22 | ||
122. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 01:22 | ||
123. | KAŇKOVSKÝ Alois | Elkov - Author Cycling Team | 01:22 | ||
124. | HäHNEL Frederik | LKT Team Brandenburg | 01:22 | ||
125. | LIß Lucas | Rad-Net Rose Team | 01:22 | ||
126. | LAIB Simon | 01:22 | |||
127. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 01:22 | ||
128. | KESSLER Robert | LKT Team Brandenburg | 01:22 | ||
129. | CLAUSS Marc | 01:47 | |||
130. | FRAHM Jasper | Rad-Net Rose Team | 01:47 | ||
131. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 01:47 | ||
132. | PORZNER Manuel | Team Heizomat | 01:55 | ||
133. | RAPP Jonas | Team Heizomat | 00:06 | ||
134. | SVAB Jernej | 01:55 | |||
135. | WEBER Marcel | 01:59 | |||
136. | MIGDAł Wojciech | Team Hurom | 01:59 | ||
137. | KASSMANN Fabian | 02:26 | |||
138. | VASILJUK Andrij | Kolss Cycling Team | 02:26 | ||
139. | MALCHAREK Moritz | LKT Team Brandenburg | 02:32 | ||
140. | TREUBEL Pascal | Team Heizomat | 02:50 | ||
141. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 02:52 | ||
142. | TOMASIAK Konrad | Team Hurom | 02:56 | ||
143. | KOROŠEC Rok | Amplatz - BMC | 02:56 | ||
144. | COTAR Luka | 02:56 | |||
145. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss Cycling Team | 03:41 | ||
146. | LANDER Sebastian | GM Europa Ovini | 03:41 | ||
147. | HEBÍK Martin | CK Příbram Fany Gastro | 04:14 | ||
148. | GRUBER Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 04:14 | ||
149. | L' HOMME Léo | 04:14 | |||
150. | RUDYS Paul | LKT Team Brandenburg | 04:31 | ||
151. | KVASINA Filip | 04:35 | |||
152. | CARBEL Michael | Team Veloconcept | 04:47 | ||
153. | ASGREEN Kasper | Team Veloconcept | 04:47 | ||
154. | CIBEJ Simon | 04:54 | |||
155. | JENKO Robert | 04:54 | |||
156. | STÖHR Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 04:54 | ||
157. | FINKST Tilen | ROG - Ljubljana | 04:58 | ||
158. | SOBALLA Carl | LKT Team Brandenburg | 05:14 | ||
159. | SALMON Martin | Development Team Sunweb | 05:14 | ||
160. | AKHRAMENKA Yauheni | 05:14 | |||
161. | HAMBERGER Maximilian | 05:14 | |||
162. | KARALIOK Yauheni | 05:14 | |||
163. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 05:14 | ||
164. | LAMPIER Steven | JLT Condor | 05:49 | ||
165. | VORRE LOURING Aske | Team Giant - Castelli | 05:49 | ||
166. | MONIER Damien | Bridgestone Anchor Cycling Team | 05:49 | ||
167. | FRANZ Toni | 05:49 | |||
168. | MIRALIYEV Sultanmurat | 05:49 | |||
169. | ZHUMAKAN Alisher | 06:18 | |||
170. | SHEMETAU Mikhail | Minsk Cycling Club | 07:25 | ||
171. | GAINEYEV Robert | 07:25 | |||
172. | JÄGELER Robert | 08:18 | |||
173. | ROHDE Leon | Development Team Sunweb | 08:18 | ||
174. | THIELE Kersten | Rad-Net Rose Team | 08:18 | ||
175. | PUNKRYS Kasparas | Staki - Technorama | 08:18 | ||
176. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Technorama | 08:18 | ||
177. | LOGAR Tadej | 08:18 | |||
178. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 08:18 | ||
179. | MOSES Thomas | JLT Condor | 09:39 | ||
180. | SLATER Alistair | JLT Condor | 09:39 | ||
181. | HAUPT Tarik | 09:43 | |||
182. | SCHAFBAUER Josef | 10:22 | |||
183. | TSISHKOU Raman | 10:22 | |||
184. | RACIUNAS Mykolas | Staki - Technorama | 10:58 | ||
185. | ROSKAR Tim | 10:58 | |||
186. | GINDHART Florian | 15:17 | |||
DNS | THERKILDSEN Marius | Team Giant - Castelli | neštart. | ||
DNS | SANKOVIC Alex | neštart. | |||
DNS | SMID Jakob | neštart. | |||
OTL | GINTARAS Svetikas | Staki - Technorama | - | ||
OTL | THUMANN Michael | - | |||
OTL | HAJDU Barna | - | |||
OTL | SZENTPETERI Andras | - | |||
OTL | SZOLLOSI Ferenc | - | |||
NQ. | TSISHCHANKA Hardzei | - | |||
DNF | BRANDLMEIER Stefan | odstúpil | |||
DNF | KRAMBERGER Luka | odstúpil | |||
DNF | QUAADE Rasmus | Team Giant - Castelli | odstúpil | ||
DNF | SAUTER Nathan-maxim | odstúpil | |||
DNF | SZARKA Gergely | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | GIGER Fabian | 3:45:25 | 1 | |||||
2. | BIBBY Ian | JLT Condor | 00:04 | |||||
3. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 00:10 | |||||
4. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 00:11 | |||||
5. | EEKHOFF Nils | Development Team Sunweb | 00:12 | |||||
6. | KRIZEK Matthias | Tirol Cycling Team | 00:12 |
23. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:16 | ||
133. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 02:04 |
7. | FORTIN Filippo | Tirol Cycling Team | 00:12 | ||
8. | POGACAR Tadej | ROG - Ljubljana | 00:13 | ||
9. | MUGERLI Matej | Amplatz - BMC | 00:13 | ||
10. | ZEPUNTKE Ruben | Development Team Sunweb | 00:13 | ||
11. | RUČIGAJ Žiga | ROG - Ljubljana | 00:14 | ||
12. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:14 | ||
13. | WARCHOL Bartosz | Team Hurom | 00:14 | ||
14. | JERMAN Ziga | ROG - Ljubljana | 00:14 | ||
15. | KANTER Max | Development Team Sunweb | 00:14 | ||
16. | KOCH Christian | LKT Team Brandenburg | 00:14 | ||
17. | KUKRLE Michael | Elkov - Author Cycling Team | 00:15 | ||
18. | FRIESECKE Gian | Team Vorarlberg | 00:15 | ||
19. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 00:15 | ||
20. | PENKO Izidor | ROG - Ljubljana | 00:15 | ||
21. | RAPP Jonas | Team Heizomat | 00:15 | ||
22. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:15 | ||
23. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:16 | ||
24. | PARRINELLO Antonino | GM Europa Ovini | 00:16 | ||
25. | BOUBAL Martin | CK Příbram Fany Gastro | 00:16 | ||
26. | POLNICKÝ Jíří | Elkov - Author Cycling Team | 00:16 | ||
27. | FREIBERGER Markus | Tirol Cycling Team | 00:16 | ||
28. | GULDHAMMER Rasmus | Team Veloconcept | 00:16 | ||
29. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:16 | ||
30. | MEIER Alexander | 00:16 | |||
31. | FANGER Martin | 00:16 | |||
32. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 00:17 | ||
33. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 00:17 | ||
34. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:17 | ||
35. | GOOS Marc | Development Team Sunweb | 00:17 | ||
36. | RIIS Thomas Nybo | Team Veloconcept | 00:17 | ||
37. | WEINSTEIN Dominic | Rad-Net Rose Team | 00:17 | ||
38. | MüLLER Nathan | Team Heizomat | 00:17 | ||
39. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:17 | ||
40. | DINKLER Jonathan | 00:17 | |||
41. | CHERKASOV Nicolay | 00:18 | |||
42. | ZOIDL Riccardo | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:18 | ||
43. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:18 | ||
44. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:18 | ||
45. | SUZUKI Ryu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:18 | ||
46. | ZIMMERMANN Georg | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:18 | ||
47. | CHENAUX Florian | 00:18 | |||
48. | VINJEBO Emil | Team Giant - Castelli | 00:18 | ||
49. | CHIRICO Luca | Torku Sekerspor | 00:18 | ||
50. | LOEF Georg | Team Heizomat | 00:18 | ||
51. | RAHBEK Mads | Team Veloconcept | 00:19 | ||
52. | BORSO Andrea | Adria Mobil | 00:19 | ||
53. | EG Niklas | Team Veloconcept | 00:19 | ||
54. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:19 | ||
55. | IAFRATI Mirko | GM Europa Ovini | 00:19 | ||
56. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:19 | ||
57. | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | 00:19 | ||
58. | MARKOV Dmitrii | 00:20 | |||
59. | LASINIS Venantas | Staki - Technorama | 00:20 | ||
60. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:20 | ||
61. | HATSUYAMA Sho | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:20 | ||
62. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:20 | ||
63. | KVASINA Matija | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:21 | ||
64. | NOWAK Florian | 00:21 | |||
65. | REINHARDT Theo | Rad-Net Rose Team | 00:21 | ||
66. | CAMRDA Pavel | Elkov - Author Cycling Team | 00:21 | ||
67. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 00:21 | ||
68. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 00:21 | ||
69. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:21 | ||
70. | BUCHÁČEK Tomáš | Elkov - Author Cycling Team | 00:22 | ||
71. | KUEN Maximilian | Tirol Cycling Team | 00:22 | ||
72. | PAVLIC Marko | 00:22 | |||
73. | RIKUNOV Petr | 00:22 | |||
74. | KOBERNJAK Jevgenij | 00:22 | |||
75. | BRKIC Benjamin | Tirol Cycling Team | 00:22 | ||
76. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:23 | ||
77. | NISHIZONO Ryota | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:23 | ||
78. | FRANCZAK Wojciech | Team Hurom | 00:23 | ||
79. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:24 | ||
80. | MULLER Robert | 00:24 | |||
81. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:27 | ||
82. | LATON Eryk | Team Hurom | 00:34 | ||
83. | GROŠELJ Matic | ROG - Ljubljana | 00:36 | ||
84. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 00:36 | ||
85. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:38 | ||
86. | STARK Immanuel | 00:39 | |||
87. | GRICK Matthias | 00:40 | |||
88. | SENDROS Llibert | Kolss Cycling Team | 00:40 | ||
89. | ISHIBASHI Manabu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:44 | ||
90. | DOWNING Russell | JLT Condor | 00:47 | ||
91. | OBAL Primoz | 00:53 | |||
92. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 00:53 | ||
93. | ZACHAROV Arťom | Astana Pro Team | 00:54 | ||
94. | JENSEN Thomas | Team Giant - Castelli | 00:54 | ||
95. | PREVAR Oleksandr | Kolss Cycling Team | 00:55 | ||
96. | PANASSENKO Nikita | Astana City | 00:56 | ||
97. | FRAME Alex | JLT Condor | 01:04 | ||
98. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 01:06 | ||
99. | ČERNÝ Josef | Elkov - Author Cycling Team | 01:09 | ||
100. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 01:10 | ||
101. | KURIANOV Stepan | 01:11 | |||
102. | PAJEK Luka | 01:11 | |||
103. | BUTS Vitalij | Kolss Cycling Team | 01:11 | ||
104. | BJERG Mikkel | Team Giant - Castelli | 01:14 | ||
105. | PRIMOZIC Jaka | 01:15 | |||
106. | DRINOVEC Matej | 01:15 | |||
107. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 01:16 | ||
108. | HORI Takaaki | Bridgestone Anchor Cycling Team | 01:17 | ||
109. | ADAMIETZ Johannes | Team Heizomat | 01:19 | ||
110. | BOMMEL Henning | Rad-Net Rose Team | 01:19 | ||
111. | LIß Lucas | Rad-Net Rose Team | 01:26 | ||
112. | LAIB Simon | 01:29 | |||
113. | KAŇKOVSKÝ Alois | Elkov - Author Cycling Team | 01:30 | ||
114. | KESSLER Robert | LKT Team Brandenburg | 01:30 | ||
115. | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | 01:31 | ||
116. | VEBER Matic | 01:32 | |||
117. | SHATOVKIN Sergey | 01:33 | |||
118. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 01:33 | ||
119. | PEáK Barnabás | 01:33 | |||
120. | HERTLING Arnaud | 01:33 | |||
121. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 01:34 | ||
122. | POLIVODA Oleksandr | Kolss Cycling Team | 01:34 | ||
123. | HäHNEL Frederik | LKT Team Brandenburg | 01:35 | ||
124. | KUSTADINČEV Roman | 01:35 | |||
125. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 01:36 | ||
126. | KAUPAS Gediminas | Staki - Technorama | 01:38 | ||
127. | STÖHR Jan | CK Příbram Fany Gastro | 01:38 | ||
128. | GAHRAMANLI Kanan | Synergy Baku Cycling Project | 01:41 | ||
129. | VISCONTI Gianfranco | Meridiana Kamen Team | 01:44 | ||
130. | PORZNER Manuel | Team Heizomat | 01:58 | ||
131. | CLAUSS Marc | 02:03 | |||
132. | FRAHM Jasper | Rad-Net Rose Team | 02:03 | ||
133. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 02:04 | ||
134. | SVAB Jernej | 02:07 | |||
135. | MIGDAł Wojciech | Team Hurom | 02:13 | ||
136. | WEBER Marcel | 02:16 | |||
137. | KASSMANN Fabian | 02:39 | |||
138. | VASILJUK Andrij | Kolss Cycling Team | 02:40 | ||
139. | MALCHAREK Moritz | LKT Team Brandenburg | 02:43 | ||
140. | TREUBEL Pascal | Team Heizomat | 03:01 | ||
141. | KOROŠEC Rok | Amplatz - BMC | 03:05 | ||
142. | TOMASIAK Konrad | Team Hurom | 03:08 | ||
143. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 03:08 | ||
144. | COTAR Luka | 03:09 | |||
145. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss Cycling Team | 03:54 | ||
146. | LANDER Sebastian | GM Europa Ovini | 03:56 | ||
147. | HEBÍK Martin | CK Příbram Fany Gastro | 04:28 | ||
148. | L' HOMME Léo | 04:30 | |||
149. | GRUBER Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 04:32 | ||
150. | KVASINA Filip | 04:49 | |||
151. | RUDYS Paul | LKT Team Brandenburg | 04:53 | ||
152. | CARBEL Michael | Team Veloconcept | 04:54 | ||
153. | ASGREEN Kasper | Team Veloconcept | 04:54 | ||
154. | JENKO Robert | 05:03 | |||
155. | FINKST Tilen | ROG - Ljubljana | 05:08 | ||
156. | CIBEJ Simon | 05:13 | |||
157. | STÖHR Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 05:14 | ||
158. | KARALIOK Yauheni | 05:26 | |||
159. | SOBALLA Carl | LKT Team Brandenburg | 05:27 | ||
160. | HAMBERGER Maximilian | 05:28 | |||
161. | AKHRAMENKA Yauheni | 05:28 | |||
162. | SALMON Martin | Development Team Sunweb | 05:29 | ||
163. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 05:30 | ||
164. | MIRALIYEV Sultanmurat | 06:02 | |||
165. | VORRE LOURING Aske | Team Giant - Castelli | 06:03 | ||
166. | MONIER Damien | Bridgestone Anchor Cycling Team | 06:05 | ||
167. | FRANZ Toni | 06:06 | |||
168. | LAMPIER Steven | JLT Condor | 06:07 | ||
169. | ZHUMAKAN Alisher | 06:28 | |||
170. | SHEMETAU Mikhail | Minsk Cycling Club | 07:34 | ||
171. | GAINEYEV Robert | 07:42 | |||
172. | JÄGELER Robert | 08:27 | |||
173. | ROHDE Leon | Development Team Sunweb | 08:27 | ||
174. | LOGAR Tadej | 08:31 | |||
175. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 08:31 | ||
176. | THIELE Kersten | Rad-Net Rose Team | 08:33 | ||
177. | PUNKRYS Kasparas | Staki - Technorama | 08:34 | ||
178. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Technorama | 08:38 | ||
179. | MOSES Thomas | JLT Condor | 09:46 | ||
180. | SLATER Alistair | JLT Condor | 09:47 | ||
181. | HAUPT Tarik | 09:59 | |||
182. | TSISHKOU Raman | 10:33 | |||
183. | SCHAFBAUER Josef | 10:37 | |||
184. | ROSKAR Tim | 11:15 | |||
185. | RACIUNAS Mykolas | Staki - Technorama | 11:18 | ||
186. | GINDHART Florian | 15:31 |
2. | 11.3. | Vrsar > Motovun | 186 km | Mugerli |
profil etapy (© hbs.hr) |
Výborný vstup Amplatz-BMC do sezóny pokračuje naďalej a druhú etapu etapáku na Istrii vyhral Slovinec Matej Mugerli práve z rakúskeho celku. Oproti pôvodnému itineráru bola zmenená zo 160 na 190 kilometrov a vyvrcholila krátkym cieľovým stúpaním v Motovune. Mugerli nadelil súperom v prvej menšej skupine 13 sekúnd a vedie preteky aj celkovo. Marek Čanecký obsadil zo 183-členného pelotónu desiate miesto so stratou 34 sekúnd a celkovo je deviaty.
Vyjadrenie Mareka Čaneckého (10. miesto) |
"Dnes som sa cítil dobre. V cieľovom kopci som mal za úlohu chytať nástupy a prípadne zaútočiť podľ pocitov. Nastúpil som 1,5 km do cieľa, ale neúspešne a potom sa šiel brutálny šrot do cieľa. Posledné metre boli kocky v stúpaní a snažil som sa už len udržať čo najlepšiu pozíciu. Som spokojný s víťazstvom kolegu aj mojím výsledkom, ale hlavne s tímovým duchom. Stále máme výbornú náladu a to nás ženie k výsledkom. S našim novým kapitánom Mugerlim jazdíme vyššie v pelotóne, máme viac úloh i zodpovednosti a zatiaľ nám to vychádza." |
Výsledky | ||||||||
1. | MUGERLI Matej | Amplatz - BMC | 4:35:38 | 7 | ||||
2. | GULDHAMMER Rasmus | Team Veloconcept | 00:13 | 3 | ||||
3. | POGACAR Tadej | ROG - Ljubljana | 00:13 | 1 | ||||
4. | BIBBY Ian | JLT Condor | 00:13 | |||||
5. | GIGER Fabian | 00:26 | ||||||
6. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:26 |
10. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:34 | ||
108. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 08:14 |
7. | GOOS Marc | Development Team Sunweb | 00:26 | ||
8. | PARRINELLO Antonino | GM Europa Ovini | 00:26 | ||
9. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:34 | ||
10. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:34 | ||
11. | EG Niklas | Team Veloconcept | 00:45 | ||
12. | WARCHOL Bartosz | Team Hurom | 00:52 | ||
13. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:52 | ||
14. | ZOIDL Riccardo | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:52 | ||
15. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:52 | ||
16. | POLNICKÝ Jíří | Elkov - Author Cycling Team | 00:55 | ||
17. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 02:19 | ||
18. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 02:19 | ||
19. | FREIBERGER Markus | Tirol Cycling Team | 02:26 | ||
20. | KVASINA Matija | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:30 | ||
21. | KOCH Christian | LKT Team Brandenburg | 02:37 | ||
22. | PAVLIC Marko | 02:51 | |||
23. | ZEPUNTKE Ruben | Development Team Sunweb | 02:51 | ||
24. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 02:51 | ||
25. | PENKO Izidor | ROG - Ljubljana | 02:51 | ||
26. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 02:51 | ||
27. | NISHIZONO Ryota | Bridgestone Anchor Cycling Team | 03:10 | ||
28. | BOUBAL Martin | CK Příbram Fany Gastro | 03:25 | ||
29. | DINKLER Jonathan | 03:25 | |||
30. | LASINIS Venantas | Staki - Technorama | 03:25 | ||
31. | MARKOV Dmitrii | 03:25 | |||
32. | NOWAK Florian | 03:25 | |||
33. | CHERKASOV Nicolay | 03:25 | |||
34. | BJERG Mikkel | Team Giant - Castelli | 03:25 | ||
35. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 03:25 | ||
36. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 03:44 | ||
37. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 03:44 | ||
38. | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | 03:44 | ||
39. | SUZUKI Ryu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 03:44 | ||
40. | BUTS Vitalij | Kolss Cycling Team | 03:44 | ||
41. | SENDROS Llibert | Kolss Cycling Team | 03:44 | ||
42. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 03:59 | ||
43. | KUSTADINČEV Roman | 03:59 | |||
44. | KUKRLE Michael | Elkov - Author Cycling Team | 03:59 | ||
45. | RUČIGAJ Žiga | ROG - Ljubljana | 03:59 | ||
46. | WEINSTEIN Dominic | Rad-Net Rose Team | 04:17 | ||
47. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 04:17 | ||
48. | KRIZEK Matthias | Tirol Cycling Team | 04:17 | ||
49. | BUCHÁČEK Tomáš | Elkov - Author Cycling Team | 04:17 | ||
50. | ADAMIETZ Johannes | Team Heizomat | 04:17 | ||
51. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 04:17 | ||
52. | LOEF Georg | Team Heizomat | 04:17 | ||
53. | REINHARDT Theo | Rad-Net Rose Team | 04:17 | ||
54. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 05:01 | ||
55. | FANGER Martin | 05:08 | |||
56. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 05:08 | ||
57. | EEKHOFF Nils | Development Team Sunweb | 05:08 | ||
58. | LAMPIER Steven | JLT Condor | 05:18 | ||
59. | ZIMMERMANN Georg | Team Felbermayr - Simplon Wels | 05:18 | ||
60. | CHIRICO Luca | Torku Sekerspor | 05:18 | ||
61. | LAIB Simon | 05:23 | |||
62. | FRIESECKE Gian | Team Vorarlberg | 05:23 | ||
63. | ČERNÝ Josef | Elkov - Author Cycling Team | 05:30 | ||
64. | HATSUYAMA Sho | Bridgestone Anchor Cycling Team | 05:36 | ||
65. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 05:36 | ||
66. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 05:46 | ||
67. | VINJEBO Emil | Team Giant - Castelli | 05:58 | ||
68. | SHATOVKIN Sergey | 06:01 | |||
69. | KUEN Maximilian | Tirol Cycling Team | 06:01 | ||
70. | BRKIC Benjamin | Tirol Cycling Team | 06:01 | ||
71. | ISHIBASHI Manabu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 06:09 | ||
72. | HORI Takaaki | Bridgestone Anchor Cycling Team | 06:14 | ||
73. | BORSO Andrea | Adria Mobil | 06:23 | ||
74. | PREVAR Oleksandr | Kolss Cycling Team | 06:30 | ||
75. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 06:43 | ||
76. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 06:47 | ||
77. | KOBERNJAK Jevgenij | 06:47 | |||
78. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 06:47 | ||
79. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 06:54 | ||
80. | RAPP Jonas | Team Heizomat | 06:54 | ||
81. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 06:54 | ||
82. | FINKST Tilen | ROG - Ljubljana | 06:54 | ||
83. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 06:54 | ||
84. | OBAL Primoz | 06:54 | |||
85. | JERMAN Ziga | ROG - Ljubljana | 06:54 | ||
86. | KANTER Max | Development Team Sunweb | 06:54 | ||
87. | STARK Immanuel | 06:54 | |||
88. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 06:54 | ||
89. | KURIANOV Stepan | 06:54 | |||
90. | VISCONTI Gianfranco | Meridiana Kamen Team | 06:54 | ||
91. | CAMRDA Pavel | Elkov - Author Cycling Team | 06:54 | ||
92. | PRIMOZIC Jaka | 06:54 | |||
93. | SVAB Jernej | 07:14 | |||
94. | RAHBEK Mads | Team Veloconcept | 07:14 | ||
95. | VEBER Matic | 07:20 | |||
96. | FRANCZAK Wojciech | Team Hurom | 07:20 | ||
97. | RIKUNOV Petr | 07:20 | |||
98. | STÖHR Jan | CK Příbram Fany Gastro | 07:20 | ||
99. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss Cycling Team | 07:20 | ||
100. | HäHNEL Frederik | LKT Team Brandenburg | 07:20 | ||
101. | MULLER Robert | 07:20 | |||
102. | PAJEK Luka | 07:20 | |||
103. | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | 07:34 | ||
104. | MüLLER Nathan | Team Heizomat | 07:34 | ||
105. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 07:34 | ||
106. | WEBER Marcel | 07:42 | |||
107. | KVASINA Filip | 08:14 | |||
108. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 08:14 | ||
109. | CLAUSS Marc | 08:44 | |||
110. | PANASSENKO Nikita | Astana City | 08:44 | ||
111. | CHENAUX Florian | 08:44 | |||
112. | DRINOVEC Matej | 08:59 | |||
113. | SALMON Martin | Development Team Sunweb | 08:59 | ||
114. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 09:27 | ||
115. | BOMMEL Henning | Rad-Net Rose Team | 09:27 | ||
116. | GRUBER Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 09:27 | ||
117. | LOGAR Tadej | 09:27 | |||
118. | KOROŠEC Rok | Amplatz - BMC | 09:27 | ||
119. | FORTIN Filippo | Tirol Cycling Team | 09:27 | ||
120. | MEIER Alexander | 09:27 | |||
121. | GROŠELJ Matic | ROG - Ljubljana | 09:27 | ||
122. | ASGREEN Kasper | Team Veloconcept | 09:27 | ||
123. | DOWNING Russell | JLT Condor | 09:45 | ||
124. | RIIS Thomas Nybo | Team Veloconcept | 09:45 | ||
125. | KASSMANN Fabian | 09:45 | |||
126. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 09:45 | ||
127. | POLIVODA Oleksandr | Kolss Cycling Team | 09:45 | ||
128. | HAMBERGER Maximilian | 10:15 | |||
129. | FRAME Alex | JLT Condor | 10:24 | ||
130. | PEáK Barnabás | 10:24 | |||
131. | ZACHAROV Arťom | Astana Pro Team | 10:24 | ||
132. | CARBEL Michael | Team Veloconcept | 10:24 | ||
133. | VORRE LOURING Aske | Team Giant - Castelli | 11:12 | ||
134. | GRICK Matthias | 11:12 | |||
135. | STÖHR Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 11:12 | ||
136. | TSISHKOU Raman | 11:12 | |||
137. | SHEMETAU Mikhail | Minsk Cycling Club | 11:12 | ||
138. | KAŇKOVSKÝ Alois | Elkov - Author Cycling Team | 11:12 | ||
139. | JENSEN Thomas | Team Giant - Castelli | 11:42 | ||
140. | SCHAFBAUER Josef | 11:42 | |||
141. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 11:42 | ||
142. | VASILJUK Andrij | Kolss Cycling Team | 11:42 | ||
143. | FRAHM Jasper | Rad-Net Rose Team | 11:42 | ||
144. | KAUPAS Gediminas | Staki - Technorama | 12:00 | ||
145. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Technorama | 12:00 | ||
146. | LANDER Sebastian | GM Europa Ovini | 12:00 | ||
147. | IAFRATI Mirko | GM Europa Ovini | 12:00 | ||
148. | JENKO Robert | 12:32 | |||
149. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 12:32 | ||
150. | SOBALLA Carl | LKT Team Brandenburg | 12:32 | ||
151. | SLATER Alistair | JLT Condor | 12:32 | ||
152. | KESSLER Robert | LKT Team Brandenburg | 14:15 | ||
153. | CIBEJ Simon | 14:15 | |||
154. | HERTLING Arnaud | 14:15 | |||
155. | MALCHAREK Moritz | LKT Team Brandenburg | 14:15 | ||
156. | PER Gorazd | Adria Mobil | 14:15 | ||
157. | MONIER Damien | Bridgestone Anchor Cycling Team | 14:15 | ||
158. | RUDYS Paul | LKT Team Brandenburg | 14:15 | ||
159. | MOSES Thomas | JLT Condor | 14:15 | ||
160. | KARALIOK Yauheni | 14:15 | |||
161. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 14:15 | ||
162. | ROSKAR Tim | 14:32 | |||
163. | L' HOMME Léo | 14:39 | |||
164. | HEBÍK Martin | CK Příbram Fany Gastro | 14:39 | ||
165. | TOMASIAK Konrad | Team Hurom | 14:39 | ||
166. | ZHUMAKAN Alisher | 14:39 | |||
167. | FRANZ Toni | 15:37 | |||
168. | LATON Eryk | Team Hurom | 15:37 | ||
169. | LIß Lucas | Rad-Net Rose Team | 15:37 | ||
170. | ROHDE Leon | Development Team Sunweb | 15:37 | ||
171. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 15:37 | ||
172. | HAUPT Tarik | 15:37 | |||
173. | MIGDAł Wojciech | Team Hurom | 15:37 | ||
174. | COTAR Luka | 15:37 | |||
175. | JÄGELER Robert | 19:34 | |||
176. | PORZNER Manuel | Team Heizomat | 19:34 | ||
177. | TREUBEL Pascal | Team Heizomat | 19:34 | ||
178. | THIELE Kersten | Rad-Net Rose Team | 22:21 | ||
179. | RACIUNAS Mykolas | Staki - Technorama | 24:12 | ||
180. | GAINEYEV Robert | 24:12 | |||
181. | AKHRAMENKA Yauheni | 24:12 | |||
182. | PUNKRYS Kasparas | Staki - Technorama | 24:12 | ||
183. | MIRALIYEV Sultanmurat | 25:41 | |||
DNF | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | odstúpil | ||
DNF | GAHRAMANLI Kanan | Synergy Baku Cycling Project | odstúpil | ||
DNF | GINDHART Florian | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | MUGERLI Matej | Amplatz - BMC | 8:21:06 | 1 | ||||
2. | BIBBY Ian | JLT Condor | 00:11 | |||||
3. | POGACAR Tadej | ROG - Ljubljana | 00:19 | |||||
4. | GULDHAMMER Rasmus | Team Veloconcept | 00:20 | |||||
5. | GIGER Fabian | 00:23 | ||||||
6. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:38 |
9. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:47 | ||
111. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 10:15 |
7. | PARRINELLO Antonino | GM Europa Ovini | 00:39 | ||
8. | GOOS Marc | Development Team Sunweb | 00:40 | ||
9. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:47 | ||
10. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:50 | ||
11. | EG Niklas | Team Veloconcept | 01:01 | ||
12. | WARCHOL Bartosz | Team Hurom | 01:03 | ||
13. | ZOIDL Riccardo | Team Felbermayr - Simplon Wels | 01:07 | ||
14. | POLNICKÝ Jíří | Elkov - Author Cycling Team | 01:08 | ||
15. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 01:09 | ||
16. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 01:12 | ||
17. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 02:33 | ||
18. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 02:37 | ||
19. | FREIBERGER Markus | Tirol Cycling Team | 02:39 | ||
20. | KVASINA Matija | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:48 | ||
21. | KOCH Christian | LKT Team Brandenburg | 02:48 | ||
22. | ZEPUNTKE Ruben | Development Team Sunweb | 03:01 | ||
23. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 03:03 | ||
24. | PENKO Izidor | ROG - Ljubljana | 03:03 | ||
25. | PAVLIC Marko | 03:10 | |||
26. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 03:12 | ||
27. | NISHIZONO Ryota | Bridgestone Anchor Cycling Team | 03:30 | ||
28. | BOUBAL Martin | CK Příbram Fany Gastro | 03:38 | ||
29. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 03:39 | ||
30. | DINKLER Jonathan | 03:39 | |||
31. | CHERKASOV Nicolay | 03:40 | |||
32. | MARKOV Dmitrii | 03:42 | |||
33. | LASINIS Venantas | Staki - Technorama | 03:42 | ||
34. | NOWAK Florian | 03:43 | |||
35. | SUZUKI Ryu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 03:59 | ||
36. | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | 04:00 | ||
37. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 04:01 | ||
38. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 04:08 | ||
39. | RUČIGAJ Žiga | ROG - Ljubljana | 04:10 | ||
40. | KUKRLE Michael | Elkov - Author Cycling Team | 04:11 | ||
41. | SENDROS Llibert | Kolss Cycling Team | 04:21 | ||
42. | KRIZEK Matthias | Tirol Cycling Team | 04:26 | ||
43. | WEINSTEIN Dominic | Rad-Net Rose Team | 04:31 | ||
44. | LOEF Georg | Team Heizomat | 04:32 | ||
45. | REINHARDT Theo | Rad-Net Rose Team | 04:35 | ||
46. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 04:35 | ||
47. | BJERG Mikkel | Team Giant - Castelli | 04:36 | ||
48. | BUCHÁČEK Tomáš | Elkov - Author Cycling Team | 04:36 | ||
49. | BUTS Vitalij | Kolss Cycling Team | 04:52 | ||
50. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 05:08 | ||
51. | EEKHOFF Nils | Development Team Sunweb | 05:17 | ||
52. | FANGER Martin | 05:21 | |||
53. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 05:26 | ||
54. | KUSTADINČEV Roman | 05:31 | |||
55. | ADAMIETZ Johannes | Team Heizomat | 05:33 | ||
56. | ZIMMERMANN Georg | Team Felbermayr - Simplon Wels | 05:33 | ||
57. | CHIRICO Luca | Torku Sekerspor | 05:33 | ||
58. | FRIESECKE Gian | Team Vorarlberg | 05:35 | ||
59. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 05:50 | ||
60. | HATSUYAMA Sho | Bridgestone Anchor Cycling Team | 05:53 | ||
61. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 05:54 | ||
62. | VINJEBO Emil | Team Giant - Castelli | 06:13 | ||
63. | KUEN Maximilian | Tirol Cycling Team | 06:20 | ||
64. | BRKIC Benjamin | Tirol Cycling Team | 06:20 | ||
65. | ČERNÝ Josef | Elkov - Author Cycling Team | 06:36 | ||
66. | BORSO Andrea | Adria Mobil | 06:39 | ||
67. | LAIB Simon | 06:49 | |||
68. | ISHIBASHI Manabu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 06:50 | ||
69. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 06:56 | ||
70. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 07:01 | ||
71. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 07:04 | ||
72. | JERMAN Ziga | ROG - Ljubljana | 07:05 | ||
73. | KANTER Max | Development Team Sunweb | 07:05 | ||
74. | RAPP Jonas | Team Heizomat | 07:06 | ||
75. | KOBERNJAK Jevgenij | 07:06 | |||
76. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 07:09 | ||
77. | CAMRDA Pavel | Elkov - Author Cycling Team | 07:12 | ||
78. | PREVAR Oleksandr | Kolss Cycling Team | 07:22 | ||
79. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 07:27 | ||
80. | HORI Takaaki | Bridgestone Anchor Cycling Team | 07:28 | ||
81. | RAHBEK Mads | Team Veloconcept | 07:30 | ||
82. | STARK Immanuel | 07:30 | |||
83. | SHATOVKIN Sergey | 07:31 | |||
84. | RIKUNOV Petr | 07:39 | |||
85. | FRANCZAK Wojciech | Team Hurom | 07:40 | ||
86. | MULLER Robert | 07:41 | |||
87. | OBAL Primoz | 07:44 | |||
88. | MüLLER Nathan | Team Heizomat | 07:48 | ||
89. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 07:57 | ||
90. | KURIANOV Stepan | 08:02 | |||
91. | PRIMOZIC Jaka | 08:06 | |||
92. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 08:17 | ||
93. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 08:25 | ||
94. | PAJEK Luka | 08:28 | |||
95. | VISCONTI Gianfranco | Meridiana Kamen Team | 08:35 | ||
96. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 08:47 | ||
97. | VEBER Matic | 08:49 | |||
98. | HäHNEL Frederik | LKT Team Brandenburg | 08:52 | ||
99. | STÖHR Jan | CK Příbram Fany Gastro | 08:55 | ||
100. | CHENAUX Florian | 08:59 | |||
101. | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | 09:02 | ||
102. | SVAB Jernej | 09:18 | |||
103. | FORTIN Filippo | Tirol Cycling Team | 09:36 | ||
104. | PANASSENKO Nikita | Astana City | 09:37 | ||
105. | MEIER Alexander | 09:40 | |||
106. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 09:44 | ||
107. | WEBER Marcel | 09:55 | |||
108. | RIIS Thomas Nybo | Team Veloconcept | 09:59 | ||
109. | GROŠELJ Matic | ROG - Ljubljana | 10:00 | ||
110. | DRINOVEC Matej | 10:11 | |||
111. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 10:15 | ||
112. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 10:17 | ||
113. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 10:20 | ||
114. | DOWNING Russell | JLT Condor | 10:27 | ||
115. | BOMMEL Henning | Rad-Net Rose Team | 10:43 | ||
116. | CLAUSS Marc | 10:44 | |||
117. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss Cycling Team | 11:11 | ||
118. | ZACHAROV Arťom | Astana Pro Team | 11:15 | ||
119. | POLIVODA Oleksandr | Kolss Cycling Team | 11:16 | ||
120. | LAMPIER Steven | JLT Condor | 11:22 | ||
121. | FRAME Alex | JLT Condor | 11:25 | ||
122. | GRICK Matthias | 11:49 | |||
123. | PEáK Barnabás | 11:54 | |||
124. | FINKST Tilen | ROG - Ljubljana | 11:59 | ||
125. | IAFRATI Mirko | GM Europa Ovini | 12:16 | ||
126. | KASSMANN Fabian | 12:21 | |||
127. | KOROŠEC Rok | Amplatz - BMC | 12:29 | ||
128. | JENSEN Thomas | Team Giant - Castelli | 12:33 | ||
129. | KAŇKOVSKÝ Alois | Elkov - Author Cycling Team | 12:39 | ||
130. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 12:49 | ||
131. | KVASINA Filip | 13:00 | |||
132. | KAUPAS Gediminas | Staki - Technorama | 13:35 | ||
133. | FRAHM Jasper | Rad-Net Rose Team | 13:42 | ||
134. | GRUBER Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 13:56 | ||
135. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 14:05 | ||
136. | ASGREEN Kasper | Team Veloconcept | 14:18 | ||
137. | VASILJUK Andrij | Kolss Cycling Team | 14:19 | ||
138. | SALMON Martin | Development Team Sunweb | 14:25 | ||
139. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 14:26 | ||
140. | PER Gorazd | Adria Mobil | 14:29 | ||
141. | CARBEL Michael | Team Veloconcept | 15:15 | ||
142. | HAMBERGER Maximilian | 15:40 | |||
143. | KESSLER Robert | LKT Team Brandenburg | 15:42 | ||
144. | HERTLING Arnaud | 15:45 | |||
145. | LANDER Sebastian | GM Europa Ovini | 15:53 | ||
146. | LATON Eryk | Team Hurom | 16:08 | ||
147. | STÖHR Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 16:23 | ||
148. | MALCHAREK Moritz | LKT Team Brandenburg | 16:55 | ||
149. | LIß Lucas | Rad-Net Rose Team | 17:00 | ||
150. | VORRE LOURING Aske | Team Giant - Castelli | 17:12 | ||
151. | JENKO Robert | 17:32 | |||
152. | TOMASIAK Konrad | Team Hurom | 17:44 | ||
153. | MIGDAł Wojciech | Team Hurom | 17:47 | ||
154. | SOBALLA Carl | LKT Team Brandenburg | 17:52 | ||
155. | LOGAR Tadej | 17:55 | |||
156. | SHEMETAU Mikhail | Minsk Cycling Club | 18:43 | ||
157. | COTAR Luka | 18:43 | |||
158. | HEBÍK Martin | CK Příbram Fany Gastro | 19:04 | ||
159. | RUDYS Paul | LKT Team Brandenburg | 19:05 | ||
160. | L' HOMME Léo | 19:06 | |||
161. | CIBEJ Simon | 19:25 | |||
162. | KARALIOK Yauheni | 19:38 | |||
163. | MONIER Damien | Bridgestone Anchor Cycling Team | 20:17 | ||
164. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Technorama | 20:35 | ||
165. | ZHUMAKAN Alisher | 21:04 | |||
166. | PORZNER Manuel | Team Heizomat | 21:29 | ||
167. | FRANZ Toni | 21:40 | |||
168. | TSISHKOU Raman | 21:42 | |||
169. | SCHAFBAUER Josef | 22:16 | |||
170. | SLATER Alistair | JLT Condor | 22:16 | ||
171. | TREUBEL Pascal | Team Heizomat | 22:32 | ||
172. | MOSES Thomas | JLT Condor | 23:58 | ||
173. | ROHDE Leon | Development Team Sunweb | 24:01 | ||
174. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 24:05 | ||
175. | HAUPT Tarik | 25:33 | |||
176. | ROSKAR Tim | 25:44 | |||
177. | JÄGELER Robert | 27:58 | |||
178. | AKHRAMENKA Yauheni | 29:37 | |||
179. | THIELE Kersten | Rad-Net Rose Team | 30:49 | ||
180. | MIRALIYEV Sultanmurat | 31:40 | |||
181. | GAINEYEV Robert | 31:51 | |||
182. | PUNKRYS Kasparas | Staki - Technorama | 32:43 | ||
183. | RACIUNAS Mykolas | Staki - Technorama | 35:27 |
3. | 12.3. | Pazin > Umag | 156 km | Frame |
profil etapy (© hbs.hr) |
Istria skončila tak ako začala, po prológu si triumf Alex Frame z JLT Condoru vybojoval aj v špurte záverečnej etapy pred Filippom Fortinom, Talianom, ktorý triumfoval pred dvomi rokmi v Telgárte. Marek Čanecký ukončil chorvátske dobrodružstvo v pelotóne bez straty a v celkovom poradí pretekov obsadil siedmu pozíciu. Získal tak prvých päť UCI bodov v tejto sezóne. Gratulujeme!
Výsledky | ||||||||
1. | FRAME Alex | JLT Condor | 3:36:26 | 7 | ||||
2. | FORTIN Filippo | Tirol Cycling Team | 00:00 | 3 | ||||
3. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | 1 | ||||
4. | DOWNING Russell | JLT Condor | 00:00 | |||||
5. | COTAR Luka | 00:00 | ||||||
6. | LATON Eryk | Team Hurom | 00:00 |
41. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
117. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 00:00 |
7. | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | 00:00 | ||
8. | KESSLER Robert | LKT Team Brandenburg | 00:00 | ||
9. | POGACAR Tadej | ROG - Ljubljana | 00:00 | ||
10. | PORZNER Manuel | Team Heizomat | 00:00 | ||
11. | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | 00:00 | ||
12. | SHATOVKIN Sergey | 00:00 | |||
13. | KANTER Max | Development Team Sunweb | 00:00 | ||
14. | ROHDE Leon | Development Team Sunweb | 00:00 | ||
15. | KURIANOV Stepan | 00:00 | |||
16. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
17. | GULDHAMMER Rasmus | Team Veloconcept | 00:00 | ||
18. | SUZUKI Ryu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:00 | ||
19. | STÖHR Jan | CK Příbram Fany Gastro | 00:00 | ||
20. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss Cycling Team | 00:00 | ||
21. | KAŇKOVSKÝ Alois | Elkov - Author Cycling Team | 00:00 | ||
22. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 00:00 | ||
23. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
24. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
25. | JERMAN Ziga | ROG - Ljubljana | 00:00 | ||
26. | CARBEL Michael | Team Veloconcept | 00:00 | ||
27. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
28. | WEINSTEIN Dominic | Rad-Net Rose Team | 00:00 | ||
29. | MUGERLI Matej | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
30. | CHENAUX Florian | 00:00 | |||
31. | KRIZEK Matthias | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
32. | EEKHOFF Nils | Development Team Sunweb | 00:00 | ||
33. | LIß Lucas | Rad-Net Rose Team | 00:00 | ||
34. | GIGER Fabian | 00:00 | |||
35. | RUČIGAJ Žiga | ROG - Ljubljana | 00:00 | ||
36. | HAMBERGER Maximilian | 00:00 | |||
37. | FINKST Tilen | ROG - Ljubljana | 00:00 | ||
38. | MEIER Alexander | 00:00 | |||
39. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
40. | PENKO Izidor | ROG - Ljubljana | 00:00 | ||
41. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
42. | HERTLING Arnaud | 00:00 | |||
43. | KOCH Christian | LKT Team Brandenburg | 00:00 | ||
44. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
45. | FRIESECKE Gian | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
46. | MüLLER Nathan | Team Heizomat | 00:00 | ||
47. | DINKLER Jonathan | 00:00 | |||
48. | KAUPAS Gediminas | Staki - Technorama | 00:00 | ||
49. | POLNICKÝ Jíří | Elkov - Author Cycling Team | 00:00 | ||
50. | REINHARDT Theo | Rad-Net Rose Team | 00:00 | ||
51. | MULLER Robert | 00:00 | |||
52. | KOROŠEC Rok | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
53. | BIBBY Ian | JLT Condor | 00:00 | ||
54. | JENKO Robert | 00:00 | |||
55. | SVAB Jernej | 00:00 | |||
56. | PAJEK Luka | 00:00 | |||
57. | L' HOMME Léo | 00:00 | |||
58. | VORRE LOURING Aske | Team Giant - Castelli | 00:00 | ||
59. | KASSMANN Fabian | 00:00 | |||
60. | CLAUSS Marc | 00:00 | |||
61. | CAMRDA Pavel | Elkov - Author Cycling Team | 00:00 | ||
62. | PARRINELLO Antonino | GM Europa Ovini | 00:00 | ||
63. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:00 | ||
64. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
65. | BOUBAL Martin | CK Příbram Fany Gastro | 00:00 | ||
66. | CIBEJ Simon | 00:00 | |||
67. | FANGER Martin | 00:00 | |||
68. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
69. | BORSO Andrea | Adria Mobil | 00:00 | ||
70. | GOOS Marc | Development Team Sunweb | 00:00 | ||
71. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 00:00 | ||
72. | CHERKASOV Nicolay | 00:00 | |||
73. | PEáK Barnabás | 00:00 | |||
74. | EG Niklas | Team Veloconcept | 00:00 | ||
75. | RIIS Thomas Nybo | Team Veloconcept | 00:00 | ||
76. | DRINOVEC Matej | 00:00 | |||
77. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
78. | PRIMOZIC Jaka | 00:00 | |||
79. | LANDER Sebastian | GM Europa Ovini | 00:00 | ||
80. | KUSTADINČEV Roman | 00:00 | |||
81. | WARCHOL Bartosz | Team Hurom | 00:00 | ||
82. | TOMASIAK Konrad | Team Hurom | 00:00 | ||
83. | VEBER Matic | 00:00 | |||
84. | BOMMEL Henning | Rad-Net Rose Team | 00:00 | ||
85. | RUDYS Paul | LKT Team Brandenburg | 00:00 | ||
86. | FRANZ Toni | 00:00 | |||
87. | SOBALLA Carl | LKT Team Brandenburg | 00:00 | ||
88. | KVASINA Matija | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
89. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
90. | BUCHÁČEK Tomáš | Elkov - Author Cycling Team | 00:00 | ||
91. | MIGDAł Wojciech | Team Hurom | 00:00 | ||
92. | MIRALIYEV Sultanmurat | 00:00 | |||
93. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
94. | JENSEN Thomas | Team Giant - Castelli | 00:00 | ||
95. | LOEF Georg | Team Heizomat | 00:00 | ||
96. | PREVAR Oleksandr | Kolss Cycling Team | 00:00 | ||
97. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
98. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 00:00 | ||
99. | LASINIS Venantas | Staki - Technorama | 00:00 | ||
100. | ČERNÝ Josef | Elkov - Author Cycling Team | 00:00 | ||
101. | ZEPUNTKE Ruben | Development Team Sunweb | 00:00 | ||
102. | ASGREEN Kasper | Team Veloconcept | 00:00 | ||
103. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
104. | RIKUNOV Petr | 00:00 | |||
105. | VASILJUK Andrij | Kolss Cycling Team | 00:00 | ||
106. | POLIVODA Oleksandr | Kolss Cycling Team | 00:00 | ||
107. | KARALIOK Yauheni | 00:00 | |||
108. | GROŠELJ Matic | ROG - Ljubljana | 00:00 | ||
109. | BRKIC Benjamin | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
110. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:00 | ||
111. | MARKOV Dmitrii | 00:00 | |||
112. | STARK Immanuel | 00:00 | |||
113. | ZACHAROV Arťom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
114. | ADAMIETZ Johannes | Team Heizomat | 00:00 | ||
115. | PAVLIC Marko | 00:00 | |||
116. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
117. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 00:00 | ||
118. | NISHIZONO Ryota | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:00 | ||
119. | SLATER Alistair | JLT Condor | 00:00 | ||
120. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 00:18 | ||
121. | HEBÍK Martin | CK Příbram Fany Gastro | 00:18 | ||
122. | KOBERNJAK Jevgenij | 00:18 | |||
123. | GRUBER Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 00:18 | ||
124. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 00:18 | ||
125. | AKHRAMENKA Yauheni | 00:18 | |||
126. | RACIUNAS Mykolas | Staki - Technorama | 00:18 | ||
127. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 00:18 | ||
128. | LOGAR Tadej | 00:18 | |||
129. | FRANCZAK Wojciech | Team Hurom | 00:18 | ||
130. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 00:18 | ||
131. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:18 | ||
132. | HäHNEL Frederik | LKT Team Brandenburg | 00:18 | ||
133. | SENDROS Llibert | Kolss Cycling Team | 00:18 | ||
134. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 00:18 | ||
135. | GRICK Matthias | 00:18 | |||
136. | KUEN Maximilian | Tirol Cycling Team | 00:18 | ||
137. | FRAHM Jasper | Rad-Net Rose Team | 00:18 | ||
138. | STÖHR Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 00:18 | ||
139. | PANASSENKO Nikita | Astana City | 00:18 | ||
140. | BUTS Vitalij | Kolss Cycling Team | 00:18 | ||
141. | CHIRICO Luca | Torku Sekerspor | 00:18 | ||
142. | ZOIDL Riccardo | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:18 | ||
143. | OBAL Primoz | 00:18 | |||
144. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 00:18 | ||
145. | ROSKAR Tim | 00:18 | |||
146. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 00:18 | ||
147. | SHEMETAU Mikhail | Minsk Cycling Club | 00:18 | ||
148. | GAINEYEV Robert | 00:18 | |||
149. | SALMON Martin | Development Team Sunweb | 00:18 | ||
150. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:18 | ||
151. | VINJEBO Emil | Team Giant - Castelli | 00:18 | ||
152. | ZIMMERMANN Georg | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:18 | ||
153. | ZHUMAKAN Alisher | 00:18 | |||
154. | IAFRATI Mirko | GM Europa Ovini | 00:18 | ||
155. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:18 | ||
156. | THIELE Kersten | Rad-Net Rose Team | 00:18 | ||
157. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:18 | ||
158. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 00:18 | ||
159. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Technorama | 00:18 | ||
160. | NOWAK Florian | 00:18 | |||
161. | KVASINA Filip | 00:18 | |||
162. | FREIBERGER Markus | Tirol Cycling Team | 00:18 | ||
163. | VISCONTI Gianfranco | Meridiana Kamen Team | 00:18 | ||
164. | BJERG Mikkel | Team Giant - Castelli | 00:18 | ||
165. | PUNKRYS Kasparas | Staki - Technorama | 00:18 | ||
166. | WEBER Marcel | 00:18 | |||
167. | HORI Takaaki | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:30 | ||
168. | JÄGELER Robert | 00:30 | |||
169. | TREUBEL Pascal | Team Heizomat | 00:30 | ||
170. | MONIER Damien | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:37 | ||
171. | HATSUYAMA Sho | Bridgestone Anchor Cycling Team | 00:37 | ||
172. | KUKRLE Michael | Elkov - Author Cycling Team | 00:37 | ||
173. | LAIB Simon | 00:37 | |||
174. | SCHAFBAUER Josef | 00:37 | |||
175. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:37 | ||
176. | MOSES Thomas | JLT Condor | 00:48 | ||
177. | LAMPIER Steven | JLT Condor | 01:10 | ||
178. | RAHBEK Mads | Team Veloconcept | 06:03 | ||
179. | MALCHAREK Moritz | LKT Team Brandenburg | 07:07 | ||
180. | HAUPT Tarik | 07:07 | |||
181. | ISHIBASHI Manabu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 08:38 | ||
DNS | TSISHKOU Raman | neštart. | |||
DNF | RAPP Jonas | Team Heizomat | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | MUGERLI Matej | Amplatz - BMC | 11:57:32 | 40 | ||||
2. | BIBBY Ian | JLT Condor | 00:04 | 30 | ||||
3. | GIGER Fabian | 00:09 | 25 | |||||
4. | POGACAR Tadej | ROG - Ljubljana | 00:12 | 20 | ||||
5. | GULDHAMMER Rasmus | Team Veloconcept | 00:13 | 15 | ||||
6. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:24 | 10 |
7. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:25 | 5 | |
107. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 07:02 |
7. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:25 | 5 | |
8. | PARRINELLO Antonino | GM Europa Ovini | 00:25 | 3 | |
9. | GOOS Marc | Development Team Sunweb | 00:26 | 3 | |
10. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:28 | 3 | |
11. | WARCHOL Bartosz | Team Hurom | 00:37 | ||
12. | EG Niklas | Team Veloconcept | 00:38 | ||
13. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:43 | ||
14. | POLNICKÝ Jíří | Elkov - Author Cycling Team | 00:44 | ||
15. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:46 | ||
16. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 00:57 | ||
17. | ZOIDL Riccardo | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:59 | ||
18. | KOCH Christian | LKT Team Brandenburg | 00:59 | ||
19. | KVASINA Matija | Team Felbermayr - Simplon Wels | 01:01 | ||
20. | ZEPUNTKE Ruben | Development Team Sunweb | 01:07 | ||
21. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 01:09 | ||
22. | PENKO Izidor | ROG - Ljubljana | 01:09 | ||
23. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 01:11 | ||
24. | FREIBERGER Markus | Tirol Cycling Team | 01:14 | ||
25. | PAVLIC Marko | 01:14 | |||
26. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 01:18 | ||
27. | BOUBAL Martin | CK Příbram Fany Gastro | 01:27 | ||
28. | NISHIZONO Ryota | Bridgestone Anchor Cycling Team | 01:27 | ||
29. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 01:28 | ||
30. | DINKLER Jonathan | 01:28 | |||
31. | CHERKASOV Nicolay | 01:29 | |||
32. | MARKOV Dmitrii | 01:31 | |||
33. | LASINIS Venantas | Staki - Technorama | 01:31 | ||
34. | SUZUKI Ryu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 01:39 | ||
35. | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | 01:40 | ||
36. | RUČIGAJ Žiga | ROG - Ljubljana | 01:42 | ||
37. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 01:48 | ||
38. | KRIZEK Matthias | Tirol Cycling Team | 01:49 | ||
39. | NOWAK Florian | 01:50 | |||
40. | WEINSTEIN Dominic | Rad-Net Rose Team | 01:54 | ||
41. | LOEF Georg | Team Heizomat | 01:55 | ||
42. | REINHARDT Theo | Rad-Net Rose Team | 01:58 | ||
43. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 01:58 | ||
44. | BUCHÁČEK Tomáš | Elkov - Author Cycling Team | 01:59 | ||
45. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 01:59 | ||
46. | HORVAT Ziga | Adria Mobil | 02:10 | ||
47. | EEKHOFF Nils | Development Team Sunweb | 02:16 | ||
48. | KUKRLE Michael | Elkov - Author Cycling Team | 02:18 | ||
49. | SENDROS Llibert | Kolss Cycling Team | 02:19 | ||
50. | FANGER Martin | 02:20 | |||
51. | FRIESECKE Gian | Team Vorarlberg | 02:36 | ||
52. | BJERG Mikkel | Team Giant - Castelli | 02:43 | ||
53. | PIASKOWY Emanuel | Team Hurom | 02:43 | ||
54. | ZIMMERMANN Georg | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:49 | ||
55. | CHIRICO Luca | Torku Sekerspor | 02:49 | ||
56. | BUTS Vitalij | Kolss Cycling Team | 02:50 | ||
57. | ADAMIETZ Johannes | Team Heizomat | 02:56 | ||
58. | BALJKIN Ivan | Torku Sekerspor | 02:56 | ||
59. | KUSTADINČEV Roman | 03:03 | |||
60. | MALTAR Bruno | Meridiana Kamen Team | 03:16 | ||
61. | BRKIC Benjamin | Tirol Cycling Team | 03:19 | ||
62. | HATSUYAMA Sho | Bridgestone Anchor Cycling Team | 03:32 | ||
63. | VINJEBO Emil | Team Giant - Castelli | 03:33 | ||
64. | ČERNÝ Josef | Elkov - Author Cycling Team | 03:35 | ||
65. | KUEN Maximilian | Tirol Cycling Team | 03:37 | ||
66. | BORSO Andrea | Adria Mobil | 03:39 | ||
67. | JERMAN Ziga | ROG - Ljubljana | 04:14 | ||
68. | KANTER Max | Development Team Sunweb | 04:14 | ||
69. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 04:18 | ||
70. | CAMRDA Pavel | Elkov - Author Cycling Team | 04:21 | ||
71. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 04:22 | ||
72. | PREVAR Oleksandr | Kolss Cycling Team | 04:25 | ||
73. | LAIB Simon | 04:27 | |||
74. | KOBERNJAK Jevgenij | 04:27 | |||
75. | SHATOVKIN Sergey | 04:30 | |||
76. | ALIZADA Elgun | Synergy Baku Cycling Project | 04:36 | ||
77. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 01:36 | ||
78. | STARK Immanuel | 04:39 | |||
79. | RIKUNOV Petr | 04:47 | |||
80. | MULLER Robert | 04:49 | |||
81. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 04:52 | ||
82. | MüLLER Nathan | Team Heizomat | 04:56 | ||
83. | HORI Takaaki | Bridgestone Anchor Cycling Team | 05:00 | ||
84. | FRANCZAK Wojciech | Team Hurom | 05:06 | ||
85. | KURIANOV Stepan | 05:11 | |||
86. | OBAL Primoz | 05:11 | |||
87. | PRIMOZIC Jaka | 05:15 | |||
88. | CHENAUX Florian | 05:16 | |||
89. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 05:20 | ||
90. | ASANOV Enver | Synergy Baku Cycling Project | 05:24 | ||
91. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 05:34 | ||
92. | PAJEK Luka | 05:36 | |||
93. | VEBER Matic | 05:57 | |||
94. | VISCONTI Gianfranco | Meridiana Kamen Team | 06:02 | ||
95. | STÖHR Jan | CK Příbram Fany Gastro | 06:03 | ||
96. | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | 06:10 | ||
97. | PANASSENKO Nikita | Astana City | 06:12 | ||
98. | AHIJEVIČ Aleh | Minsk Cycling Club | 06:12 | ||
99. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 06:13 | ||
100. | DRINOVEC Matej | 06:13 | |||
101. | HäHNEL Frederik | LKT Team Brandenburg | 06:18 | ||
102. | SVAB Jernej | 06:27 | |||
103. | BOMMEL Henning | Rad-Net Rose Team | 06:38 | ||
104. | FORTIN Filippo | Tirol Cycling Team | 06:40 | ||
105. | MEIER Alexander | 06:50 | |||
106. | CLAUSS Marc | 07:01 | |||
107. | MALÍK Robert | CK Příbram Fany Gastro | 07:02 | ||
108. | GROŠELJ Matic | ROG - Ljubljana | 07:10 | ||
109. | WEBER Marcel | 07:21 | |||
110. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 07:25 | ||
111. | RIIS Thomas Nybo | Team Veloconcept | 07:59 | ||
112. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss Cycling Team | 08:19 | ||
113. | DOWNING Russell | JLT Condor | 08:27 | ||
114. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 08:38 | ||
115. | FINKST Tilen | ROG - Ljubljana | 09:08 | ||
116. | POLIVODA Oleksandr | Kolss Cycling Team | 09:16 | ||
117. | LAMPIER Steven | JLT Condor | 09:30 | ||
118. | KOROŠEC Rok | Amplatz - BMC | 09:39 | ||
119. | KVASINA Filip | 09:54 | |||
120. | ZACHAROV Arťom | Astana Pro Team | 10:15 | ||
121. | FRAME Alex | JLT Condor | 10:15 | ||
122. | KASSMANN Fabian | 10:21 | |||
123. | GRUBER Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 10:25 | ||
124. | RAHBEK Mads | Team Veloconcept | 10:41 | ||
125. | SALMON Martin | Development Team Sunweb | 10:45 | ||
126. | PEáK Barnabás | 10:54 | |||
127. | GRICK Matthias | 11:07 | |||
128. | ASGREEN Kasper | Team Veloconcept | 11:28 | ||
129. | ISHIBASHI Manabu | Bridgestone Anchor Cycling Team | 12:30 | ||
130. | JENSEN Thomas | Team Giant - Castelli | 12:33 | ||
131. | IAFRATI Mirko | GM Europa Ovini | 12:34 | ||
132. | KAŇKOVSKÝ Alois | Elkov - Author Cycling Team | 12:39 | ||
133. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 12:49 | ||
134. | KAUPAS Gediminas | Staki - Technorama | 13:35 | ||
135. | HAMBERGER Maximilian | 13:40 | |||
136. | FRAHM Jasper | Rad-Net Rose Team | 14:00 | ||
137. | CARBEL Michael | Team Veloconcept | 14:15 | ||
138. | VASILJUK Andrij | Kolss Cycling Team | 14:19 | ||
139. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 14:22 | ||
140. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 14:23 | ||
141. | PER Gorazd | Adria Mobil | 14:29 | ||
142. | LOGAR Tadej | 15:23 | |||
143. | KESSLER Robert | LKT Team Brandenburg | 15:42 | ||
144. | HERTLING Arnaud | 15:45 | |||
145. | LANDER Sebastian | GM Europa Ovini | 15:53 | ||
146. | VORRE LOURING Aske | Team Giant - Castelli | 16:12 | ||
147. | STÖHR Pavel | CK Příbram Fany Gastro | 16:41 | ||
148. | JENKO Robert | 17:32 | |||
149. | TOMASIAK Konrad | Team Hurom | 17:44 | ||
150. | SOBALLA Carl | LKT Team Brandenburg | 17:52 | ||
151. | SHEMETAU Mikhail | Minsk Cycling Club | 19:01 | ||
152. | RUDYS Paul | LKT Team Brandenburg | 19:05 | ||
153. | L' HOMME Léo | 19:06 | |||
154. | LATON Eryk | Team Hurom | 19:08 | ||
155. | HEBÍK Martin | CK Příbram Fany Gastro | 19:22 | ||
156. | CIBEJ Simon | 19:25 | |||
157. | KARALIOK Yauheni | 19:38 | |||
158. | LIß Lucas | Rad-Net Rose Team | 20:00 | ||
159. | MIGDAł Wojciech | Team Hurom | 20:47 | ||
160. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Technorama | 20:53 | ||
161. | MONIER Damien | Bridgestone Anchor Cycling Team | 20:54 | ||
162. | ZHUMAKAN Alisher | 21:22 | |||
163. | PORZNER Manuel | Team Heizomat | 21:29 | ||
164. | COTAR Luka | 21:43 | |||
165. | SLATER Alistair | JLT Condor | 22:16 | ||
166. | SCHAFBAUER Josef | 22:53 | |||
167. | TREUBEL Pascal | Team Heizomat | 23:02 | ||
168. | MALCHAREK Moritz | LKT Team Brandenburg | 23:59 | ||
169. | FRANZ Toni | 24:40 | |||
170. | MOSES Thomas | JLT Condor | 24:46 | ||
171. | ROSKAR Tim | 26:02 | |||
172. | ROHDE Leon | Development Team Sunweb | 27:01 | ||
173. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 27:23 | ||
174. | JÄGELER Robert | 28:28 | |||
175. | AKHRAMENKA Yauheni | 29:55 | |||
176. | THIELE Kersten | Rad-Net Rose Team | 31:07 | ||
177. | MIRALIYEV Sultanmurat | 31:40 | |||
178. | GAINEYEV Robert | 32:09 | |||
179. | PUNKRYS Kasparas | Staki - Technorama | 33:01 | ||
180. | HAUPT Tarik | 35:40 | |||
181. | RACIUNAS Mykolas | Staki - Technorama | 35:45 |