Pre mnohých cyklistov je Mathieu van der Poel najväčším favoritom na zisk titulu v Yorkshire. Ale nebude to mať ľahké. V ceste mu stoja súperi ako Peter Sagan, Matteo Trentin, Michael Matthews, Julian Alaphilippe, Sam Bennett a silná zostava z Belgicka.
 
Zweeler ponúka pre MS množstvo cien, keďže si víťaz si odnesie minimálne 1 000 €! Vyberte si 13 cyklistov s rozpočtom 133 miliónov a zabojujte o túto výhru. Celkovo rozdáme viac ako 100 cien. Takto bude sledovanie majstrovstiev ešte zábavnejšie.
 
Kliknite sem a prejdite rovno na Fantasy preteky mužov na MS s cenami minimálne 4 000 € (1. cena 1 000 €). Súťaž začne v nedeľu 29. septembra 2019 o 9:40.
 
 
Prečo hrať túto hru?
 
Váš vzťah k cyklistike bude ešte väčší. Nie je to len o jednom cyklistovi, ale 13 a viac jazdcov bude súťažiť pre vás!
 
Len za  7€ zažijete množstvo hodín zábavy navyše pred začiatkom pretekov a ešte viac hodín zážitku počas celých pretekov mužov na MS.
 
Ak sa vám podarí poraziť ostatných hráčov (je až 101 cien v hlavnom bodovaní), môžete takisto vyhrať zaujímavé finančné ceny! (1. cena 1 000 €).
 
Zweeler Fantasy športové hry pripravili zopár skvelých súťaži pre Majstrovstvá sveta v cestnej cyklistike, a tak si môžete užiť cyklistiku ešte s väčším nadšením!