1. 1.7. rovinata etapa ciel rovina Düsseldorf > Düsseldorf 14 km Thomas
2. 2.7. rovinata etapa ciel rovina Düsseldorf > Liége 203 km Kittel
3. 3.7. zvlnena etapa ciel rovina Verviers > Longwy 212 km P. Sagan
4. 4.7. rovinata etapa ciel rovina Mondorf-les-Bains > Vittel 207 km Démare
5. 5.7. rovinata etapa ciel rovina Vittel > Planche Belles Filles 160 km Aru
6. 6.7. rovinata etapa ciel rovina Vesoul > Troyes 216 km Kittel
7. 7.7. rovinata etapa ciel rovina Troyes > Nuits-St-Georges 213 km Kittel
8. 8.7. rovinata etapa ciel rovina Dole > Station des Rousses 187 km Calmejane
9. 9.7. rovinata etapa ciel rovina Nantua > Chambéry 181 km Urán
10. 11.7. rovinata etapa ciel rovina Périgueux > Bergerac 178 km Kittel
11. 12.7. rovinata etapa ciel rovina Eymet > Pau 203 km Kittel
12. 13.7. rovinata etapa ciel rovina Pau > Peyragudes 214 km Bardet
13. 14.7. rovinata etapa ciel rovina Saint-Girons > Foix 101 km Barguil
14. 15.7. zvlnena etapa ciel rovina Blagnac > Rodez 181 km Matthews
15. 16.7. rovinata etapa ciel rovina Laissac > Le Puy-en-Velay 189 km Mollema
16. 18.7. zvlnena etapa ciel rovina Le Puy > Romans-sur-Isère 165 km Matthews
17. 19.7. rovinata etapa ciel rovina La Mure > Serre Chevalier 183 km Roglič
18. 20.7. rovinata etapa ciel rovina Briançon > Col d'Izoard 179 km Barguil
19. 21.7. zvlnena etapa ciel rovina Embrun > Salon-de-Provence 222 km Hagen
20. 22.7. rovinata etapa ciel rovina Marseille > Marseille 22,5 km Bodnar
21. 23.7. rovinata etapa ciel rovina Montgeron > Paríž 103 km Groenewegen
 
 
 
sky
Konečné poradie pretekov
1. FROOME Christopher link ikonka Team Sky link ikonka 86:20:55 1000
2. URÁN Rigoberto link ikonka Cannondale-Drapac Pro Team link ikonka 00:54 800
3. BARDET Romain link ikonka Ag2r La Mondiale link ikonka 02:20 675
4. LANDA Mikel link ikonka Team Sky link ikonka 02:21 575
5. ARU Fabio link ikonka Astana Pro Team link ikonka 03:05 475
6. MARTIN Daniel link ikonka Quick-Step Floors link ikonka 04:42 400
7. YATES Simon link ikonka ORICA - Scott link ikonka 06:14 325
8. MEINTJES Louis UAE Team Emirates 08:20 275
9. CONTADOR Alberto link ikonka Trek - Segafredo link ikonka 08:49 225
10. BARGUIL Warren Team Sunweb 09:25 175
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
z zeleny
Konečné poradie bodovacej súťaže
1. MATTHEWS Michael link ikonka Team Sunweb 370
2. GREIPEL André link ikonka Lotto Soudal link ikonka 234
3. BOASSON HAGEN Edvald link ikonka Dimension Data for Qhubeka link ikonka 220
4. KRISTOFF Alexander link ikonka Kaťuša - Alpecin link ikonka 174
5. COLBRELLI Sonny Bahrain Merida Pro Team link ikonka 168
6. DE GENDT Thomas Lotto Soudal link ikonka 146
 
 
 
z bodkovany
Konečné poradie vrchárskej súťaže
1. BARGUIL Warren Team Sunweb 169
2. ROGLIČ Primož Team LottoNL - Jumbo link ikonka 80
3. DE GENDT Thomas Lotto Soudal link ikonka 64
4. ATAPUMA Darwin UAE Team Emirates 55
5. FROOME Christopher link ikonka Team Sky link ikonka 51
6. BARDET Romain link ikonka Ag2r La Mondiale link ikonka 47
 
 
 
z biely
Konečné poradie súťaže do 25 rokov
1. YATES Simon link ikonka ORICA - Scott link ikonka 86:27:09
2. MEINTJES Louis UAE Team Emirates 02:06
3. BUCHMANN Emanuel BORA - hansgrohe 27:07
4. BENOOT Tiesj Lotto Soudal link ikonka 35:50
5. MARTIN Guillaume Wanty - Groupe Gobert 47:38
6. LATOUR Pierre Ag2r La Mondiale link ikonka 1:12:31
 
 

 
 
 
Súvisiace odkazy:
 
 
Dresy lídrov pretekov
tdf 1   tdf 2   tdf 3   tdf 4
celková klasifikácia   bodovacia súťaž   vrchárska súťaž   súťaž do 25 rokov
maillot jaune   maillot vert   maillot á pois   maillot blanc
 
 
fotogaleria ikonkaCelková mapa Tour de France 2017 (© letour.fr)
tour trasa 2017 mala
 
 
fotogaleria ikonkaProfily všetkých etáp (© letour.fr)
 
 
video v clanku ikonka ciernaPromo trasy Tour de France 2017
 
 
video v clanku ikonka ciernaGrand Depart 2017 - Düsseldorf